Konferencje / Warsztaty

#DzielSięWiedzą- Webinar: Trener- rodzice- dziecko, czyli o relacjach współpracy w szkoleniu sportowym dzieci.

7/06/2020 09:14

Mając na uwadze sytuację związaną z COVID-19 Komisja Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej dalej wychodzi naprzeciw potrzebom trenerów, a teraz i również rodziców i zawodników. Kontynuując zyskującą coraz większą popularność formę dzielenia się wiedzą i zaprasza na kolejny webinar.


Najbliższy webinar odbędzie się w wtorek 09.06.2020 o godzinie 18.00 na platformie Zoom ze streamingiem na profilu Facebook Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a tematem wiodącym będzie: pedagogika, trener- rodzice- dziecko, czyli o relacjach współpracy w szkoleniu sportowym dzieci.

W trakcie webinaru w formie warsztatowej przyjrzymy się głównym trudnościom pedagogicznym w pracy trenerskiej z dziećmi i ich rodzicami.  Przedstawimy kryjące się za tym procesy i przede wszystkim skierujemy uwagę na narzędzia budowania współpracy.

Prowadzącymi webinar będzie pracownia pedagogiki:

Centrum Kreatywnej Edukacji DRAO

To projekt dwójki pedagogów i trenerów rozwoju osobistego Dagmary Sumy i Marcina Drzazgi, którzy od ponad pięciu lat wspólnie realizują autorskie projekty edukacyjno-rozwojowe w szkołach i innych instytucjach na terenie całego kraju, a w samych Gliwicach oferują także konsultacje indywidualne w formie "Spacerów po wychowaniu".

Dagmara Suma - pedagog i trenerka rozwoju osobistego. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Od lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie całej Polski. Prywatnie żona jednego męża, matka dwóch synów, współwłaścicielka dwóch kotów.

Marcin Drzazga - pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki (Śląski Uniwersytet Medyczny). Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPA i ORE.

Oboje wierzą w wartość i moc prawdziwych, głębokich relacji opartych na szacunku i zaufaniu. W pracy czerpią z założeń psychologii humanistycznej i arteterapii (improwizacja teatralna, drama).

 

 

Rodzice, trenerzy, zawodnicy zainteresowani aktywną formułą wzięcia udziału w webinar proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc na platformie Zoom ograniczona. Na profilu Facebook Śląskiego Związku Piłki Nożnej liczba miejsce bez ograniczeń.

Temat: Webinar/pedagogika/warsztat

W treści e-mail wpisać:

  1. nazwisko, imię
  2. adres e-mail

Na podany w wiadomości adres otrzymają Państwo w dniu 09.06.2020 około godz. 17.45 link do spotkania na Zoomie z poziomu przeglądarki oraz id-meetingu i password do wpisania w zainstalowanym programie Zoom.

Wersję „free zoom” można pobrać: https://zoom.us/pricing  lub zainstalować na urządzeniu mobilnym z Google. Play lub App Store.

Serdecznie zapraszamy i informujemy, że podczas relacji będzie możliwość zadawania pytań.

 

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu Mateusz Gawełczyk i Bartłomiej Dorożyński mówili o żywieniu i nawadnianiu w dniu meczowym oraz zaprezentowali protokół regeneracji po meczu. 

TUTAJ: https://www.facebook.com/slaskizpn/videos/606082446788886/ 

W drugim internetowym seminarium psycholog sportu Grzegorz Węcław przekazał praktyczne wskazówki dla rodziców, zawodników oraz trenerów informując: co zrobić ze sobą w czasach pandemii? 

TUTAJ: https://www.facebook.com/slaskizpn/videos/258798041941679/

Na trzecim znów prowadzącym był trener Stadionu Śląskiego Chorzów Konrad Łuszcz, specjalizujący się w pracy z dziećmi oraz prowadzący zajęcia z zakresu motoryki.

TUTAJhttps://www.facebook.com/slaskizpn/videos/755880175150452/ 

Kolejnym prowadzącym był Trener Selekcjoner Reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński, który przedstawił futsal jako alternatywę w szkoleniu dzieci i młodzieży. 

TUTAJ: https://www.facebook.com/slaskizpn/videos/350132712618348/ 

#DzielSięWiedzą #SiłaRegionu #TrenujBezpiecznie