Wydziały i komisje

  • OŚLIZŁO Stanisław - Przewodniczący
  • BACZYŃSKI Leszek - Członek
  • FURTOK Jan - Członek
  • GRZYWACZEWSKI Stanisław - Członek
  • RUSEK Tomasz – Przewodniczący
  • GÓRECKI Mirosław – Wiceprzewodniczący, obsada sędziów i obserwatorów
  • CHUDY Andrzej – Referent ds. szkolenia
  • GROBELNY Wiesław – Referent ds. finansów
  • KITA Artur – Referent ds. ewidencji
  • KLICA Jacek – Sekretarz i referent gospodarczy
  • KRUCZYŃSKI Daniel – Referent ds. organizacyjnych i obsady sędziów
  • MUSIOŁ Alojzy - Przewodniczący
  • PRZYBYŁA Jerzy - Wiceprzewodniczący
  • MYGA Zbigniew - Sekretarz
  • RUDNOW Jan - Sekretarz
  • GRZYBEK Robert - Członek
  • ŁOZA Henryk - Członek
  • PAJĄK Jan - Członek
  • RAKOCZY Julian - Członek
  • RYSZKA Karol - Członek
  • SOKÓŁ Krystyna - Członek
  • SPAŁEK Leonard - Członek
  • STACHURA Zygmunt - Członek
  • WIECZOREK Maurycy - Członek
  • WTOREK Władysław - Członek
  • PTASIŃSKI Adam - Przewodniczący
  • DEMKO Marek - Członek
  • DUDZIŃSKI Krzysztof - Członek
  • JURASZEK Aleksander - Członek
  • STEFANIAK Paweł - Członek
  • STACHURA Tadeusz - Przewodniczący
  • GAŁUSZKA Marek - Sekretarz
  • KULA Henryk - Członek
  • MROWIEC Dariusz - Członek
  • RUSEK Tomasz - Członek
  • BRYŚ Jarosław - Przewodniczący
  • GRYCMANN Paweł - Wiceprzewodniczący
  • BĄK Henryk - Członek
  • GALEJA Damian - Członek
  • KOWALSKI Janusz - Członek
  • NALEPA Piotr - Przewodniczący
  • DRAGA Kamil - Członek
  • GĄSKA Janusz - Członek
  • LESIK Korneliusz - Członek
  • DUSIK Jerzy - Przewodniczący
  • CIEŃCIAŁA Zbigniew - Członek
  • DUSIK Dorota - Członek
  • GRYGIERCZYK Maciej - Członek
  • GRZYWACZEWSKI Arkadiusz - Członek
  • KĘDZIOR Rafał - Członek
  • WALCZAK Robert - Członek
  • GRABOWSKI Paweł - Przewodniczący
  • WOJTANOWICZ Andrzej - Członek
  • GARBACIAK Wojciech - Członek
  • MIZERA Łukasz - Członek
  • POLOCZEK Mariusz - Członek
  • DROŻDŻAL Władysław - Przewodniczący
  • CIECHELSKI Henryk - Członek
  • NOWAK Kazimierz - Członek
  • WENCEL Ernest - Członek
  • CZYŻ Andrzej - Członek
  • SMULSKI Krzysztof - Przewodniczący
  • KIEŁTYKA Janusz - Wiceprzewodniczący
  • POLOCZEK Józef - Sekretarz
  • CZYŻ Lesław - Członek
  • KOWALIK Jarosław - Członek
  • MACHECKI Rafał - Przewodniczący
  • RYGIEL Tomasz - Wiceprzewodniczący
  • KRUPA Jan - Sekretarz
  • DZIEDZIEJKO Jaromir - Członek
  • GÓRSKI Tomasz - Członek
  • KILIAN Krzysztof - Członek
  • MIZERA Łukasz - Członek
  • GRZYWACZEWSKI Arkadiusz - Przewodniczący
  • CZOK Tomasz - Wiceprzewodniczący
  • LATACZ Leszek - Sekretarz
  • LESZCZYŃSKI Andrzej - Członek
  • HOMA Marek - Członek
  • CZERNACHOWSKI Marek - Członek
  • JARUCHIEWICZ Damian - Członek
  • GAŁUSZKA Marek - Przewodniczący
  • PŁACZEK Adam - Wiceprzewodniczący
  • MAZUR Lesław - Sekretarz
  • GÓRA Edward - Członek
  • RUS Przemysław - Członek
  • PLUSKOTA Agnieszka - Przewodnicząca
  • BOBOWSKA Agnieszka - Członek
  • GOTZ Anna - Członek
  • OPOKA Dariusz - Członek
  • PUDALIK Marcin - Członek
  • WOJCIECHOWSKA Malwina - Członek
  • GRYCMANN Paweł - Przewodniczący
  • GALEJA Damian - Wiceprzewodniczący
  • BAŃSKI Piotr - Członek (Częstochowski OZPN)
  • GÓRSKI Jan - Członek (Podokręg Bytom)
  • KASZYCA Paweł - Członek (Podokręg Rybnik)
  • KOŚCIAŃSKI Krzysztof - Członek (Podokręg Częstochowa)
  • KULIK Eugeniusz - Członek (Beskidzki OZPN i Podokręg Bielsko-Biała)
  • MEISSNER Przemysław - Członek (Podokręg Skoczów)
  • MILEWSKI Wiesław - Członek (Podokręg Sosnowiec)
  • MIŁKOWSKI Andrzej - Członek (Podokręg Katowice)
  • ORMAŃCZYK Zbigniew - Członek (Podokręg Lubliniec)
  • ORZESZEK Andrzej - Członek (Podokręg Zabrze)
  • SOŁTYSIK Sławomir - Członek (Podokręg Żywiec)
  • TRZECIAK Jacek - Członek (Podokręg Racibórz)
  • ZIEMBA Jarosław - Członek (Podokręg Tychy)
  • CZYŻ Lesław - Przewodniczący
  • KIEŁTYKA Janusz - Wiceprzewodniczący
  • HERMANOWICZ Krzysztof - Członek
  • KOWALIK Jarosław - Członek
  • MILEWSKI Tomasz - Członek
  • JUZEK Grzegorz - Przewodniczący
  • STRUMIŃSKI Paweł - Wiceprzewodniczący
  • DUDEK Michał - Członek
  • GÓRSKI Michał - Członek
  • HELER Mariusz - Członek
  • KŁYK Czesław - Członek
  • ZORZYCKI Piotr - Członek