Śląski ZPN

Uwaga, dziewczynki w wieku od 5 do 8 lat

19/10/2020 13:05

UEFA i Disney połączyły siły w celu opracowania przełomowego programu piłkarskiego, który wykorzystuje znane na całym świecie opowiadania Disneya, aby zachęcić jak najwięcej młodych dziewcząt do regularnego treningu i rozbudzić w nich zamiłowanie do piłki nożnej na całe życie.


Program Playmakers ma za zdanie łączyć regularne ćwiczenia fizyczne pod kątem piłki nożnej jak również zapewnić świetną zabawę.

Zapraszamy dziewczynki w wieku od 5 do 8 lat!

Na „pierwszy ogień” w Śląskim Związku Piłki Nożnej idzie Akademia Piłkarska "Młoda GieKSa", która została wybrana przez Polski Związek Piłki Nożnej jako podmiot, w którym program zostaje wdrożony.

Treningi w ramach programu Playmakers są bezpłatne i będą odbywały się w piątki, o godzinie 16.30 w obiekcie Kopalnia Futbolu w Katowicach (ul. Milowicka 1F).

Pierwsze spotkanie 23 października.

W razie pytań, odpowiedzi udzieli koordynator programu Playmakers w mieście Katowice, Tomasz Rogalski – tel. 725-250-893.

Aby wziąć udział w programie Playmakers należy uprzednio zgłosić się poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Następnie w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz, który należy wypełnić i dostarczyć na pierwsze zajęcia.

Zapraszamy również na oficjalną stronę UEFA: https://www.uefa.com/playmakers/pl/

#uefaplaymakers

#pilkadlawszystkich