Śląski ZPN

Wyrazy współczucia dla Zbigniewa Bońka

3/08/2017 08:43

Po smutnej wiadomości o śmierci mamy prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Pani Jadwigi zarząd oraz działacze, trenerzy i zawodnicy Śląskiego Związku Piłki Nożnej składają Zbigniewowi Bońkowi wyrazy współczucia.


„Byłaś Jedyną” napisał na Twitterze Zbigniew Boniek i dołączył do wpisu piosenkę Seweryna Krajewskiego zatytułowaną „Matka”.

W wywiadach prasowych prezes PZPN opowiadając o mamie wspominał: Gdy byłem dzieckiem była cierpliwa i każdego pierwszego miesiąca, po odebraniu pensji, kierowała się w stronę sklepu sportowego. Sprzedawca rozpoznawał ją bez trudu i rzucał pytanie – jaki numer trampek mam podać? Dodawał także: Mama pracowała chałupniczo. Szyła rękawice dla spółdzielni wojskowej, a my z bratem (Romanem) często jej pomagaliśmy. A ostatnio wspominał: Moi rodzice to ludzie uczciwi, którzy całe życie ciężko pracowali. Po przejściu na emeryturę postanowili żyć skromnie, dobrze życząc swoim synom i wszystkim najbliższym. Taką na zawsze pozostanie w pamięci syna, który ze wszystkich stron świata przyjmuje kondolencje. Zarząd oraz działacze, trenerzy i zawodnicy Śląskiego Związku Piłki Nożnej są w tych trudnych chwilach są także z prezesem PZPN.