Śląski ZPN

Spółka HAIZ Go partnerem tytularnym IV ligi

20/07/2017 13:03

To była historyczna chwila. Dzisiaj o godzinie 10.00 w hotelu Park Hotel Diament podpisana została umowa partnerska Śląskiego Związku Piłki Nożnej ze spółką HAIZ Go S.A.


W imieniu zarządu ŚlZPN parafowali ją prezes Henryk Kula i wiceprezes Jarosław Bryś, natomiast spółkę wdrażającą aplikację bankowości mobilnej reprezentowała wiceprezes zarządu Mariola Gromadzik.

- Cieszę się, że nasze hasło wyborcze o pozyskiwaniu sponsorów dla związku oraz rozgrywek prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Nożnej i na szkolenie młodzieży, przybiera coraz konkretniejsze kształty - stwierdził prezes Henryk Kula. - Możemy powiedzieć, że znaleźliśmy sponsora tytularnego dla rozgrywek IV ligi i reprezentacji młodzieżowych naszego związku.

O przybliżenie szczegółów umowy poprosiliśmy członka zarządu Tomasza Kulczyckiego, który razem z wiceprezesem Arturem Szymczykiem, był architektem porozumienia.

- Po pierwsze od dzisiaj możemy mówić, że w sezonie 2017/2018 będziemy mieć rozgrywki pod nazwą HAIZ IV liga - wyjaśnił Tomasz Kulczycki. - Po drugie firma HAIZ Go stała się partnerem kadr młodzieżowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej i po trzecie partnerem medialnym naszego związku. O tym co to oznacza w praktyce zadecydują władze związku. Najogólniej rzecz ujmując można powiedzieć, że w tej chwili mamy kwotę, która objęta jest tajemnicą handlową. To w jakiej formie zostanie ona podzielona między kluby uczestniczące w IV-ligowych rozgrywkach zostanie niebawem ustalone. Zostaną także dopracowane szczegóły cotygodniowego programu piłkarskiego, poświęconego rozgrywkom IV ligi, realizowanego przez Sfera TV i ogólnodostępnego w internecie. W zamian za to spółka HAIZ Go dostarczy banery, które podczas meczów mają zostać wywieszone we wskazanych miejscach. Szczegóły zostaną jednak dopiero ustalone i myślę, że czeka nas spotkanie z przedstawicielami klubów, mających drużyny zgłoszone do rozgrywek w HAIZ IV lidze.

Na jakie korzyści liczy spółka HAIZ Go?

- Pierwszy raz nawiązujemy współpracę ze środowiskiem sportowym - odpowiedziała Mariola Gromadzik. - Chcemy dotrzeć ze swoim produktem aplikacji bankowości mobilnej z funkcją platformy komunikacyjnej nie tylko do świadomości społeczności, która gromadzi się przy rozgrywkach sportowych. W ramach naszego programu mamy zamiar dotrzeć do każdego klubu indywidualnie i przybliżyć idę oraz funkcjonalność mówiąc najprościej "płacenia telefonem komórkowym", a także innych naszych produktów. Mamy ofertę i dla dzieci i dla dorosłych. Na razie nasza umowa została podpisana na rok, ale ma opcję przedłużenia i chętnie z niej skorzystamy jeżeli okaże się, że w środowisku piłkarskim, skupiającym dzieci od najmłodszych lat po dorosłych zawodników i kolejne pokolenia działaczy i kibiców, pozwala się nam rozwijać. Uważam, że nasze idee są zbieżne z tym co propaguje sport wychowujący i rozwijający młodzież.

Zdjęcia z podpisania umowy można oglądać w galerii.