Śląski ZPN

A&P sp. z o.o. sponsorem reprezentacji młodzieżowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej

14/02/2018 20:20
A&P sp. z o.o. sponsorem reprezentacji młodzieżowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej Foto. Piotr Szuścik

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach doszło do podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy władzami związku, reprezentowanymi przez prezesa Henryka Kulę i wiceprezesa Jarosława Brysia, a firmą A&P sp. z o.o., w imieniu której wystąpił pełnomocnik Kamil Heczko.


Nowy sponsor firma A&P sp. z o.o. zajmuje się usługami związanymi z energetyką, budownictwem oraz szeroko pojętym doradztwem gospodarczym i pomocą prawną. Umowa została podpisana na okres do końca tego roku, z możliwością przedłużenia i obejmuje wsparcie reprezentacji młodzieżowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej, które w oficjalnych rozgrywkach w 2018 roku występować będą z logo firmy A&P na rękawach.

- W środowisku piłkarskim firma A&P nie jest nowicjuszem – podkreślił Tomasz Kulczycki, członek zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej i zarazem inicjator rozmów oraz negocjator warunków umowy sponsorskiej. - Współpracowała już z Concordią Knurów, ale teraz wchodzi w świat piłki młodzieżowej co znakomicie współgra z jej filozofią wspierania sportu dla najmłodszych. Szybko znaleźliśmy na tym polu wiele wspólnych obszarów i dlatego możemy myśleć o tym, żeby nasza współpraca była długoterminowa z korzyścią dla każdego.

Piotr Szuścik