Klasa okręgowa "ZINA" Grupa 2 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 30 82 27 1 2 92:19
2 LKS UNIA KSIĄŻENICE 30 73 23 4 3 101:49
3 LKS ORZEŁ MOKRE 30 70 23 1 6 104:30
4 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 30 64 21 1 8 79:49
5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 30 53 16 5 9 81:66
6 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 30 50 15 5 10 99:64
7 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 30 44 14 2 14 62:70
8 LKS 1908 NĘDZA 30 42 13 3 14 59:59
9 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 30 35 11 2 17 55:79
10 KS RYMER RYBNIK 30 34 10 4 16 42:57
11 KS ROW II 1964 RYBNIK 30 34 11 1 18 65:92
12 KS 94 RACHOWICE 30 34 9 7 14 49:67
13 LKS SILESIA LUBOMIA 30 31 9 4 17 57:84
14 ŁTS ŁABĘDY 30 25 8 1 21 54:77
15 MKS ZABORZE 30 19 5 4 21 35:90
16 LKS RASZCZYCE 30 7 2 1 27 30:112
Kolejka nr 30
2018-06-09/16:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS 1908 NĘDZA 5:2
2018-06-09/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS SILESIA LUBOMIA 5:0
2018-06-09/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS RYMER RYBNIK 2:1
2018-06-09/17:00 KS 94 RACHOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 2:0
2018-06-09/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS ZABORZE 8:0
2018-06-09/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 4:1
2018-06-09/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:4
2018-06-09/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - ŁTS ŁABĘDY 6:3
Kolejka nr 30
2018-06-09/16:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS 1908 NĘDZA 5:2
2018-06-09/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS SILESIA LUBOMIA 5:0
2018-06-09/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS RYMER RYBNIK 2:1
2018-06-09/17:00 KS 94 RACHOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 2:0
2018-06-09/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS ZABORZE 8:0
2018-06-09/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 4:1
2018-06-09/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:4
2018-06-09/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - ŁTS ŁABĘDY 6:3
Kolejka nr 29
2018-06-02/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS RASZCZYCE 7:1
2018-06-02/17:00 ŁTS ŁABĘDY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:4
2018-06-02/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 1:3
2018-06-02/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS 94 RACHOWICE 2:2
2018-06-03/11:00 MKS ZABORZE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1:5
2018-06-03/16:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS ORZEŁ MOKRE 0:3
2018-06-03/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:3
2018-06-03/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:3
Kolejka nr 28
2018-05-30/18:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3:0
2018-05-30/18:00 KS 94 RACHOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 3:1
2018-05-30/18:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS RYMER RYBNIK 5:0
2018-05-30/18:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS ROW II 1964 RYBNIK 6:1
2018-05-30/18:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS 1908 NĘDZA 6:2
2018-05-30/18:00 LKS RASZCZYCE - MKS ZABORZE 0:3
2018-05-30/18:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 6:2
2018-05-30/18:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2:3
Kolejka nr 27
2018-05-26/12:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:3
2018-05-26/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - ŁTS ŁABĘDY 3:5
2018-05-26/16:00 MKS ZABORZE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 1:5
2018-05-26/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 6:2
2018-05-26/17:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS RASZCZYCE 6:0
2018-05-26/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ MOKRE 0:2
2018-05-26/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS 94 RACHOWICE 1:1
2018-05-27/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2:4
Kolejka nr 26
2018-05-19/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 4:1
2018-05-19/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS 94 RACHOWICE 4:3
2018-05-19/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS SILESIA LUBOMIA 7:2
2018-05-19/17:00 LKS RASZCZYCE - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:2
2018-05-19/17:00 ŁTS ŁABĘDY - MKS ZABORZE 3:1
2018-05-19/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:1
2018-05-20/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS RYMER RYBNIK 2:1
2018-05-20/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS 1908 NĘDZA 4:2
Kolejka nr 25
2018-05-12/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:5
2018-05-12/16:30 MKS ZABORZE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 0:1
2018-05-12/17:00 LKS 1908 NĘDZA - ŁTS ŁABĘDY 3:2
2018-05-12/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE 0:5
2018-05-12/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS RASZCZYCE 3:1
2018-05-12/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 2:2
2018-05-12/17:00 KS 94 RACHOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:0
2018-05-13/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 8:1
Kolejka nr 24
2018-05-05/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MKS ZABORZE 2:2
2018-05-05/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:2
2018-05-05/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS 94 RACHOWICE 5:2
2018-05-05/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1:2
2018-05-05/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS SILESIA LUBOMIA 1:3
2018-05-05/17:00 ŁTS ŁABĘDY - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:2
2018-05-05/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS 1908 NĘDZA 2:0
2018-05-06/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS RYMER RYBNIK 2:1
Kolejka nr 23
2018-05-01/11:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:2
2018-05-01/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:3
2018-05-01/16:30 MKS ZABORZE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:5
2018-05-01/17:00 KS RYMER RYBNIK - ŁTS ŁABĘDY 4:0
2018-05-01/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS UNIA KSIĄŻENICE 4:5
2018-05-01/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS RASZCZYCE 3:1
2018-05-01/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2:0
2018-05-01/17:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ MOKRE 1:0
Kolejka nr 22
2018-04-28/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 5:1
2018-04-28/16:30 MKS ZABORZE - LKS 1908 NĘDZA 2:3
2018-04-28/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ MOKRE 0:5
2018-04-28/17:00 LKS RASZCZYCE - KS 94 RACHOWICE 3:4
2018-04-28/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:0
2018-04-28/17:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2018-04-28/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS RYMER RYBNIK 1:2
2018-04-29/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:2
Kolejka nr 21
2018-04-21/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS RASZCZYCE 7:0
2018-04-21/14:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 6:0
2018-04-21/17:00 LKS 1908 NĘDZA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:2
2018-04-21/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:2
2018-04-21/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - ŁTS ŁABĘDY 3:2
2018-04-21/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 0:2
2018-04-22/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - MKS ZABORZE 3:1
2018-04-22/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 0:1
Kolejka nr 20
2018-04-14/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 3:3
2018-04-14/16:30 MKS ZABORZE - KS RYMER RYBNIK 3:3
2018-04-14/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2:3
2018-04-14/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS ORZEŁ MOKRE 0:7
2018-04-14/17:00 ŁTS ŁABĘDY - KS 94 RACHOWICE 1:2
2018-04-14/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3:1
2018-04-14/17:00 LKS 1908 NĘDZA - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:0
2018-04-15/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:1
Kolejka nr 19
2018-04-07/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - ŁTS ŁABĘDY 2:0
2018-04-07/14:30 KS 94 RACHOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:2
2018-04-07/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS 1908 NĘDZA 1:0
2018-04-07/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - MKS ZABORZE 1:0
2018-04-07/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:1
2018-04-07/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 2:1
2018-04-08/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:3
2018-04-08/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS RASZCZYCE 0:3
Kolejka nr 18
2018-03-31/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS 94 RACHOWICE 1:1
2018-03-31/12:30 MKS ZABORZE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:0
2018-03-31/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS RASZCZYCE 1:0
2018-03-31/13:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 4:1
2018-03-31/13:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS ORZEŁ MOKRE 0:4
2018-03-31/13:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS SILESIA LUBOMIA 1:2
2018-03-31/15:30 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS RYMER RYBNIK 1:0
2018-04-25/18:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:0
Kolejka nr 17
2018-03-24/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:1
2018-03-24/15:30 KS RYMER RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:3
2018-03-24/15:30 LKS SILESIA LUBOMIA - KS ROW II 1964 RYBNIK 6:0
2018-03-24/15:30 LKS RASZCZYCE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 2:4
2018-03-25/15:30 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - ŁTS ŁABĘDY 3:0
2018-05-23/18:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS 1908 NĘDZA 2:1
2018-05-23/18:00 KS 94 RACHOWICE - MKS ZABORZE 5:1
2018-05-23/18:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 3:0
Kolejka nr 16
2018-04-18/17:30 ŁTS ŁABĘDY - LKS RASZCZYCE 5:1
2018-04-18/17:30 MKS ZABORZE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:3
2018-04-18/17:30 KS RYMER RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA 3:0
2018-05-09/17:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 0:3
2018-05-09/18:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS UNIA KSIĄŻENICE 1:2
2018-05-09/18:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 7:0
2018-05-09/18:00 LKS 1908 NĘDZA - KS 94 RACHOWICE 0:3
2018-05-09/18:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:4
Kolejka nr 15
2017-11-18/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 6:0
2017-11-18/13:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:3
2017-11-18/13:00 LKS 1908 NĘDZA - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:3
2017-11-18/13:00 MKS ZABORZE - LKS ORZEŁ MOKRE 0:2
2017-11-18/13:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS RASZCZYCE 7:3
2017-11-18/13:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS UNIA KSIĄŻENICE 1:5
2017-11-18/13:30 KS RYMER RYBNIK - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3:2
2017-11-19/13:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS 94 RACHOWICE 8:1
Kolejka nr 14
2017-11-11/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS ROW II 1964 RYBNIK 6:2
2017-11-11/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - ŁTS ŁABĘDY 3:0
2017-11-11/13:00 LKS RASZCZYCE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:4
2017-11-11/13:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS 1908 NĘDZA 1:3
2017-11-11/13:00 KS 94 RACHOWICE - KS RYMER RYBNIK 0:1
2017-11-11/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 2:3
2017-11-12/13:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 3:2
2017-11-12/13:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - MKS ZABORZE 0:0
Kolejka nr 13
2017-11-04/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 1:3
2017-11-04/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:4
2017-11-04/13:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2:1
2017-11-04/13:00 MKS ZABORZE - LKS RASZCZYCE 4:2
2017-11-04/13:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - ŁTS ŁABĘDY 5:3
2017-11-04/13:30 KS RYMER RYBNIK - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:3
2017-11-05/13:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS 94 RACHOWICE 3:3
2017-11-05/13:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS ORZEŁ MOKRE 4:2
Kolejka nr 12
2017-10-28/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS RYMER RYBNIK 3:0
2017-10-28/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS SILESIA LUBOMIA 5:1
2017-10-28/14:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:2
2017-10-28/14:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:2
2017-10-28/14:00 LKS RASZCZYCE - LKS 1908 NĘDZA 0:3
2018-03-11/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS ROW II 1964 RYBNIK 6:0
2018-04-04/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MKS ZABORZE 6:3
2018-04-11/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 4:0
Kolejka nr 11
2017-10-21/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 3:1
2017-10-21/15:00 KS 94 RACHOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:4
2017-10-21/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:3
2017-10-21/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 3:2
2017-10-21/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS UNIA KSIĄŻENICE 3:3
2017-10-21/15:00 MKS ZABORZE - ŁTS ŁABĘDY 1:6
2017-10-22/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS ORZEŁ MOKRE 0:4
2017-10-22/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS RASZCZYCE 6:0
Kolejka nr 10
2017-10-14/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS 94 RACHOWICE 4:0
2017-10-14/15:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:3
2017-10-14/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MKS ZABORZE 6:0
2017-10-14/15:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS 1908 NĘDZA 1:3
2017-10-14/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 6:2
2017-10-14/15:00 LKS RASZCZYCE - KS RYMER RYBNIK 0:1
2017-10-14/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3:0
2017-10-15/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS SILESIA LUBOMIA 3:0
Kolejka nr 9
2017-10-07/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:0
2017-10-07/12:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 5:4
2017-10-07/15:00 KS 94 RACHOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 0:4
2017-10-07/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE 2:2
2017-10-07/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 0:2
2017-10-07/15:00 MKS ZABORZE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:5
2017-10-08/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS RASZCZYCE 2:2
2017-10-08/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - ŁTS ŁABĘDY 3:0
Kolejka nr 8
2017-09-30/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS 1908 NĘDZA 5:2
2017-09-30/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS ZABORZE 2:0
2017-09-30/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 2:1
2017-09-30/16:00 ŁTS ŁABĘDY - KS RYMER RYBNIK 4:1
2017-09-30/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS SILESIA LUBOMIA 1:1
2017-09-30/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1:5
2017-09-30/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:3
2017-09-30/16:30 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS 94 RACHOWICE 1:0
Kolejka nr 7
2017-09-23/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 5:0
2017-11-25/11:00 LKS SILESIA LUBOMIA - ŁTS ŁABĘDY 4:1
2017-11-25/13:30 LKS ORZEŁ MOKRE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:2
2017-11-25/13:30 KS 94 RACHOWICE - LKS RASZCZYCE 3:0
2017-11-25/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 3:1
2017-11-25/13:30 KS RYMER RYBNIK - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 0:3
2017-11-25/13:30 LKS 1908 NĘDZA - MKS ZABORZE 3:2
2017-11-26/13:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:8
Kolejka nr 6
2017-09-16/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS RYMER RYBNIK 2:1
2017-09-16/15:00 MKS ZABORZE - KS ROW II 1964 RYBNIK 3:0
2017-09-16/15:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1:2
2017-09-16/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS 1908 NĘDZA 0:0
2017-09-16/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2017-09-17/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS 94 RACHOWICE 5:1
2017-09-17/16:00 LKS RASZCZYCE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:1
2017-09-17/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS ORZEŁ MOKRE 0:3
Kolejka nr 5
2017-09-09/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS UNIA KSIĄŻENICE 4:2
2017-09-09/16:00 KS 94 RACHOWICE - ŁTS ŁABĘDY 1:1
2017-09-09/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS RASZCZYCE 6:1
2017-09-09/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 5:1
2017-09-09/16:00 KS RYMER RYBNIK - MKS ZABORZE 1:3
2017-09-10/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:2
2017-09-10/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:8
2017-09-10/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS 1908 NĘDZA 2:1
Kolejka nr 4
2017-09-02/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 7:2
2017-09-02/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS ROW II 1964 RYBNIK 6:5
2017-09-02/16:00 LKS 1908 NĘDZA - KS RYMER RYBNIK 2:2
2017-09-02/16:00 MKS ZABORZE - LKS SILESIA LUBOMIA 0:2
2017-09-02/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS 94 RACHOWICE 5:2
2017-09-02/16:00 ŁTS ŁABĘDY - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:2
2017-09-02/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2:1
2017-09-03/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS ORZEŁ MOKRE 4:2
Kolejka nr 3
2017-08-26/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 4:0
2017-08-26/17:00 LKS RASZCZYCE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:6
2017-08-26/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:5
2017-08-26/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS ROW II 1964 RYBNIK 4:0
2017-08-27/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKS ZABORZE 6:0
2017-08-27/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - ŁTS ŁABĘDY 3:1
2017-08-27/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS UNIA KSIĄŻENICE 0:2
2017-08-27/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS 1908 NĘDZA 0:4
Kolejka nr 2
2017-08-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:4
2017-08-19/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:0
2017-08-19/15:30 MKS ZABORZE - KS 94 RACHOWICE 0:0
2017-08-19/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS RYMER RYBNIK 3:0
2017-08-19/17:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 4:0
2017-08-19/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS RASZCZYCE 3:1
2017-08-20/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
2017-08-20/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA 7:1
Kolejka nr 1
2017-08-12/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - MKS ZABORZE 2:1
2017-08-12/17:00 LKS RASZCZYCE - ŁTS ŁABĘDY 0:1
2017-08-12/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2:2
2017-08-12/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:5
2017-08-13/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:2
2017-08-13/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:2
2017-08-13/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS 1908 NĘDZA 1:3
2017-08-13/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS RYMER RYBNIK 2:1