Klasa okręgowa "ZINA" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS ROW II 1964 RYBNIK 2 6 2 0 0 12:2
2 ŁTS ŁABĘDY 2 6 2 0 0 5:0
3 LKS ORZEŁ MOKRE 2 6 2 0 0 7:3
4 LKS 1908 NĘDZA 2 6 2 0 0 5:1
5 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 6 2 0 0 6:3
6 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2 4 1 1 0 5:2
7 LKS UNIA KSIĄŻENICE 2 4 1 1 0 5:3
8 LKS SILESIA LUBOMIA 2 3 1 0 1 3:8
9 MKS ZABORZE 2 1 0 1 1 1:2
10 KS 94 RACHOWICE 2 1 0 1 1 1:3
11 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2 1 0 1 1 3:6
12 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2 1 0 1 1 2:6
13 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2 0 0 0 2 4:7
14 LKS RASZCZYCE 2 0 0 0 2 1:4
15 KS RYMER RYBNIK 2 0 0 0 2 1:5
16 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2 0 0 0 2 1:7
Kolejka nr 2
2017-08-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:4
2017-08-19/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:0
2017-08-19/15:30 MKS ZABORZE - KS 94 RACHOWICE 0:0
2017-08-19/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS RYMER RYBNIK 3:0
2017-08-19/17:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 4:0
2017-08-19/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS RASZCZYCE 3:1
2017-08-20/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
2017-08-20/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA 7:1
Kolejka nr 2
2017-08-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:4
2017-08-19/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:0
2017-08-19/15:30 MKS ZABORZE - KS 94 RACHOWICE 0:0
2017-08-19/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS RYMER RYBNIK 3:0
2017-08-19/17:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 4:0
2017-08-19/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS RASZCZYCE 3:1
2017-08-20/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
2017-08-20/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS SILESIA LUBOMIA 7:1
Kolejka nr 1
2017-08-12/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - MKS ZABORZE 2:1
2017-08-12/17:00 LKS RASZCZYCE - ŁTS ŁABĘDY 0:1
2017-08-12/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2:2
2017-08-12/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:5
2017-08-13/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:2
2017-08-13/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:2
2017-08-13/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS 1908 NĘDZA 1:3
2017-08-13/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS RYMER RYBNIK 2:1
Kolejka nr 3
2017-08-26/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-08-26/17:00 LKS RASZCZYCE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-08-26/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2017-08-26/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2017-08-27/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKS ZABORZE -:-
2017-08-27/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2017-08-27/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-08-27/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS 1908 NĘDZA -:-
Kolejka nr 4
2017-09-02/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2017-09-02/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2017-09-02/16:00 LKS 1908 NĘDZA - KS RYMER RYBNIK -:-
2017-09-02/16:00 MKS ZABORZE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2017-09-02/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2017-09-02/16:00 ŁTS ŁABĘDY - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2017-09-02/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2017-09-03/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
Kolejka nr 5
2017-09-09/16:00 KS 94 RACHOWICE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2017-09-09/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS RASZCZYCE -:-
2017-09-09/16:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-09-09/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-09-09/16:00 KS RYMER RYBNIK - MKS ZABORZE -:-
2017-09-09/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS 1908 NĘDZA -:-
2017-09-10/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-09-10/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 6
2017-09-16/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2017-09-16/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS 1908 NĘDZA -:-
2017-09-16/16:00 MKS ZABORZE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2017-09-16/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2017-09-16/16:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2017-09-16/16:00 LKS RASZCZYCE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2017-09-17/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2017-09-17/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
Kolejka nr 7
2017-09-23/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-09-23/16:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2017-09-23/16:00 KS 94 RACHOWICE - LKS RASZCZYCE -:-
2017-09-23/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-09-23/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-09-23/16:00 LKS 1908 NĘDZA - MKS ZABORZE -:-
2017-09-24/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - ŁTS ŁABĘDY -:-
2017-09-24/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 8
2017-09-30/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2017-09-30/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS ZABORZE -:-
2017-09-30/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2017-09-30/16:00 ŁTS ŁABĘDY - KS RYMER RYBNIK -:-
2017-09-30/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2017-09-30/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2017-10-01/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2017-10-01/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS 94 RACHOWICE -:-
Kolejka nr 9
2017-10-07/15:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-10-07/15:00 KS 94 RACHOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2017-10-07/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2017-10-07/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-10-07/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-10-07/15:00 MKS ZABORZE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2017-10-08/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS RASZCZYCE -:-
2017-10-08/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - ŁTS ŁABĘDY -:-
Kolejka nr 10
2017-10-14/15:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2017-10-14/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MKS ZABORZE -:-
2017-10-14/15:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS 1908 NĘDZA -:-
2017-10-14/15:00 LKS RASZCZYCE - KS RYMER RYBNIK -:-
2017-10-14/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2017-10-14/15:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS 94 RACHOWICE -:-
2017-10-15/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2017-10-15/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 11
2017-10-21/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-10-21/15:00 KS 94 RACHOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-10-21/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2017-10-21/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2017-10-21/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-10-21/15:00 MKS ZABORZE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2017-10-22/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2017-10-22/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS RASZCZYCE -:-
Kolejka nr 12
2017-10-28/14:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-10-28/14:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2017-10-28/14:00 LKS RASZCZYCE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2017-10-28/14:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS RYMER RYBNIK -:-
2017-10-28/14:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2017-10-28/14:00 KS 94 RACHOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2017-10-29/14:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MKS ZABORZE -:-
2017-10-29/14:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 13
2017-11-04/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-11-04/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-11-04/13:00 KS RYMER RYBNIK - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2017-11-04/13:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2017-11-04/13:00 MKS ZABORZE - LKS RASZCZYCE -:-
2017-11-04/13:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2017-11-05/13:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS 94 RACHOWICE -:-
2017-11-05/13:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
Kolejka nr 14
2017-11-11/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - ŁTS ŁABĘDY -:-
2017-11-11/13:00 LKS RASZCZYCE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2017-11-11/13:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS 1908 NĘDZA -:-
2017-11-11/13:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2017-11-11/13:00 KS 94 RACHOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2017-11-11/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA -:-
2017-11-12/13:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2017-11-12/13:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - MKS ZABORZE -:-
Kolejka nr 15
2017-11-18/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2017-11-18/13:00 KS RYMER RYBNIK - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2017-11-18/13:00 LKS 1908 NĘDZA - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2017-11-18/13:00 MKS ZABORZE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2017-11-18/13:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS RASZCZYCE -:-
2017-11-18/13:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2017-11-19/13:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-11-19/13:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS 94 RACHOWICE -:-