Bielsko-Biała: Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS SOŁA RAJCZA 4 10 3 1 0 4:1
2 KP BESKID SKOCZÓW 3 9 3 0 0 19:2
3 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 3 9 3 0 0 10:1
4 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3 7 2 1 0 6:1
5 LKS PASJONAT DANKOWICE 4 7 2 1 1 14:11
6 GKS CZARNI JAWORZE 4 7 2 1 1 8:5
7 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4 6 1 3 0 5:2
8 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 4 6 2 0 2 5:4
9 LKS BESTWINA 4 5 1 2 1 4:4
10 KS BESTWINKA 4 5 1 2 1 5:6
11 LKS TEMPO PUŃCÓW 3 4 1 1 1 9:8
12 RKS CUKROWNIK CHYBIE 4 4 1 1 2 4:8
13 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4 3 1 0 3 3:8
14 WSS w Wisle 4 3 1 0 3 6:14
15 LKS 99 PRUCHNA 3 1 0 1 2 0:6
16 KS KUŹNIA USTROŃ 0 0 0 0 0 0:0
17 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4 0 0 0 4 2:12
18 LKS KOŃCZYCE MAŁE 3 0 0 0 3 3:14
Kolejka nr 4
2018-08-18/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2018-08-18/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - GKS CZARNI JAWORZE 2:2
2018-08-18/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:1
2018-08-18/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS 99 PRUCHNA 2:0
2018-08-18/17:00 LKS BESTWINA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:0
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS BESTWINKA 1:2
2018-08-18/17:00 WSS w Wisle - LKS SOŁA RAJCZA 1:2
2018-08-18/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0:8
2018-08-19/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS TEMPO PUŃCÓW 2:4
Kolejka nr 4
2018-08-18/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - GKS CZARNI JAWORZE 2:2
2018-08-18/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:1
2018-08-18/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS 99 PRUCHNA 2:0
2018-08-18/17:00 LKS BESTWINA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:0
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS BESTWINKA 1:2
2018-08-18/17:00 WSS w Wisle - LKS SOŁA RAJCZA 1:2
2018-08-18/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0:8
2018-08-19/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS TEMPO PUŃCÓW 2:4
Kolejka nr 3
2018-08-15/11:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:0
2018-08-15/17:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:2
2018-08-15/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - WSS w Wisle 5:1
2018-08-15/17:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1:0
2018-08-15/17:00 KS BESTWINKA - LKS BESTWINA 2:2
2018-08-15/17:00 LKS 99 PRUCHNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2018-08-15/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GKS CZARNI JAWORZE 3:0
2018-08-15/18:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:3
Kolejka nr 2
2018-08-11/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:2
2018-08-11/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS 99 PRUCHNA 4:0
2018-08-11/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:1
2018-08-11/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KS BESTWINKA 3:1
2018-08-11/17:00 LKS BESTWINA - LKS SOŁA RAJCZA 0:0
2018-08-11/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:3
2018-08-11/17:00 WSS w Wisle - KP BESKID SKOCZÓW 1:5
2018-08-11/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS KOŃCZYCE MAŁE 8:0
Kolejka nr 1
2018-08-04/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 3:0
2018-08-04/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - WSS w Wisle 2:3
2018-08-04/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 6:1
2018-08-04/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS BESTWINA 2:0
2018-08-04/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 0:2
2018-08-05/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:0
2018-08-05/17:00 KS BESTWINKA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
Kolejka nr 1
2018-08-05/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-08-29/17:00 LKS 99 PRUCHNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
Kolejka nr 2
2018-08-11/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
Kolejka nr 3
2018-08-15/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 4
2018-08-18/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
Kolejka nr 5
2018-08-25/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-08-25/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-08-25/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-08-25/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-08-26/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-08-26/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-08-26/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS BESTWINA -:-
2018-08-26/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2018-08-26/17:00 KS BESTWINKA - WSS w Wisle -:-
Kolejka nr 6
2018-09-01/13:00 LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-09-01/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-09-01/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2018-09-01/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS 99 PRUCHNA -:-
2018-09-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS BESTWINKA -:-
2018-09-01/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2018-09-01/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-09-02/17:00 WSS w Wisle - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2018-09-02/17:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
Kolejka nr 7
2018-09-08/11:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2018-09-08/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2018-09-08/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-09-08/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-09-08/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BESTWINA -:-
2018-09-08/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-09-09/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-09-09/16:00 LKS 99 PRUCHNA - WSS w Wisle -:-
2018-09-09/17:00 KS BESTWINKA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 8
2018-09-15/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-09-15/17:00 LKS BESTWINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-09-15/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2018-09-15/17:00 WSS w Wisle - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-09-15/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS 99 PRUCHNA -:-
2018-09-15/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2018-09-15/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2018-09-15/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2018-09-16/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - KS BESTWINKA -:-
Kolejka nr 9
2018-09-22/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2018-09-22/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-09-22/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-09-22/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - WSS w Wisle -:-
2018-09-22/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-09-22/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS BESTWINA -:-
2018-09-23/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-09-23/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-09-23/17:00 KS BESTWINKA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
Kolejka nr 10
2018-09-29/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS BESTWINA -:-
2018-09-29/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-09-29/16:00 WSS w Wisle - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-09-29/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2018-09-29/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-09-29/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2018-09-29/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS BESTWINKA -:-
2018-09-29/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2018-09-30/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS 99 PRUCHNA -:-
Kolejka nr 11
2018-10-06/16:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-10-06/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-10-06/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-10-06/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-10-06/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - WSS w Wisle -:-
2018-10-06/16:00 LKS BESTWINA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-10-07/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2018-10-07/16:00 KS BESTWINKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2018-10-07/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
Kolejka nr 12
2018-10-13/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-10-13/16:00 WSS w Wisle - LKS BESTWINA -:-
2018-10-13/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-10-13/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-10-13/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-10-13/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS 99 PRUCHNA -:-
2018-10-13/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2018-10-14/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2018-10-14/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KS BESTWINKA -:-
Kolejka nr 13
2018-10-20/16:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2018-10-20/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-10-20/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2018-10-20/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-10-20/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-10-20/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - WSS w Wisle -:-
2018-10-21/16:00 KS BESTWINKA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2018-10-21/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2018-10-21/16:00 LKS BESTWINA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 14
2018-10-27/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - WSS w Wisle -:-
2018-10-27/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-10-27/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA -:-
2018-10-27/15:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-10-27/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2018-10-27/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-10-28/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-10-28/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS 99 PRUCHNA -:-
2018-10-28/15:00 KS BESTWINKA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
Kolejka nr 15
2018-11-03/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2018-11-03/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2018-11-03/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2018-11-03/15:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-11-03/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2018-11-03/15:00 LKS BESTWINA - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-11-03/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-11-03/15:00 WSS w Wisle - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-11-04/15:00 LKS 99 PRUCHNA - KS BESTWINKA -:-
Kolejka nr 16
2018-11-10/14:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-11-10/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - WSS w Wisle -:-
2018-11-10/14:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS BESTWINA -:-
2018-11-10/14:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2018-11-10/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-11-10/14:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS 99 PRUCHNA -:-
2018-11-11/14:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2018-11-11/14:00 LKS SOŁA RAJCZA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2018-11-11/14:00 KS BESTWINKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
Kolejka nr 17
2018-11-17/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2018-11-17/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS BESTWINKA -:-
2018-11-17/14:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2018-11-17/14:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2018-11-17/14:00 LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-11-17/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2018-11-17/14:00 WSS w Wisle - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2018-11-17/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-11-18/14:00 LKS 99 PRUCHNA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-