Racibórz: Klasa C Grupa 2 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II 5 15 5 0 0 24:4
2 LKS WICHER PŁONIA 5 9 3 0 2 9:10
3 LKS PSTRĄŻNA 4 9 3 0 1 9:5
4 LKS DZIMIERZ 4 8 2 2 0 16:7
5 LKS ZAMECZEK CZERNICA II 5 5 1 2 2 12:13
6 LKS STRZELEC RZUCHÓW 4 4 1 1 2 8:6
7 LKS SPARTA BABICE 4 4 1 1 2 9:14
8 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 4 3 1 0 3 5:16
9 KS KORNOWAC II 5 0 0 0 5 6:23
Kolejka nr 5
2019-05-18/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - KS KORNOWAC II 4:2
2019-05-18/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS SPARTA BABICE 3:1
2019-05-19/11:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA II - LKS DZIMIERZ 3:3
2019-05-19/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II 1:2
Kolejka nr 5
2019-05-18/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - KS KORNOWAC II 4:2
2019-05-18/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS SPARTA BABICE 3:1
2019-05-19/11:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA II - LKS DZIMIERZ 3:3
2019-05-19/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II 1:2
Kolejka nr 4
2019-05-11/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS STRZELEC RZUCHÓW 2:0
2019-05-11/17:00 KS KORNOWAC II - LKS ZAMECZEK CZERNICA II 0:5
2019-05-11/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS WICHER PŁONIA 2:0
2019-05-12/11:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 6:0
Kolejka nr 3
2019-05-04/17:00 LKS WICHER PŁONIA - KS KORNOWAC II 3:1
2019-05-04/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS DZIMIERZ 3:3
2019-05-05/11:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA II - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II 1:4
2019-05-05/17:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS PSTRĄŻNA 0:2
Kolejka nr 2
2019-04-27/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS ZAMECZEK CZERNICA II 5:2
2019-04-27/17:00 KS KORNOWAC II - LKS SPARTA BABICE 2:3
2019-04-28/11:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II - LKS WICHER PŁONIA 6:0
2019-04-28/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 6:1
Kolejka nr 1
2019-04-13/17:00 LKS DZIMIERZ - KS KORNOWAC II 8:1
2019-04-13/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II 2:6
2019-04-13/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS PSTRĄŻNA 3:0
2019-04-14/11:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA II - LKS STRZELEC RZUCHÓW 1:1
Kolejka nr 6
2019-05-25/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA II -:-
2019-05-25/17:00 KS KORNOWAC II - LKS STRZELEC RZUCHÓW -:-
2019-05-25/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2019-05-26/11:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II - LKS PSTRĄŻNA -:-
Kolejka nr 7
2019-06-01/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS SPARTA BABICE -:-
2019-06-01/17:00 LKS PSTRĄŻNA - KS KORNOWAC II -:-
2019-06-02/11:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA II - LKS WICHER PŁONIA -:-
2019-06-02/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS DZIMIERZ -:-
Kolejka nr 8
2019-06-08/17:00 KS KORNOWAC II - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II -:-
2019-06-08/17:00 LKS DZIMIERZ - LKS PSTRĄŻNA -:-
2019-06-08/17:00 LKS WICHER PŁONIA - LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA -:-
2019-06-08/17:00 LKS SPARTA BABICE - LKS STRZELEC RZUCHÓW -:-
Kolejka nr 9
2019-06-15/15:00 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA - LKS ZAMECZEK CZERNICA II -:-
2019-06-15/17:00 LKS PSTRĄŻNA - LKS SPARTA BABICE -:-
2019-06-16/11:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ II - LKS DZIMIERZ -:-
2019-06-16/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW - LKS WICHER PŁONIA -:-