Sosnowiec: Klasa B "PATRICK"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 20 52 17 1 2 99:19
2 KRS TKKF ZEW 20 41 12 5 3 44:29
3 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 20 40 13 1 6 73:33
4 BKS SARMACJA II BĘDZIN 19 37 11 4 4 57:26
5 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 20 35 11 2 7 63:39
6 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 20 30 9 3 8 65:43
7 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 20 29 9 2 9 43:47
8 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 20 25 7 4 9 43:51
9 UKS SŁAWKÓW 20 19 6 1 13 38:60
10 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 19 16 5 1 13 27:83
11 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 20 10 3 1 16 29:98
12 KS GMINY PSARY II 20 10 3 1 16 21:74
Kolejka nr 20
2019-05-26/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 8:2
2019-05-26/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS SŁAWKÓW 1:2
2019-05-26/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 3:2
2019-05-26/17:00 KRS TKKF ZEW - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:0
2019-05-26/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 4:3
Kolejka nr 20
2019-05-26/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 8:2
2019-05-26/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS SŁAWKÓW 1:2
2019-05-26/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 3:2
2019-05-26/17:00 KRS TKKF ZEW - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:0
2019-05-26/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 4:3
Kolejka nr 19
2019-05-18/17:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 0:3
2019-05-19/13:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KRS TKKF ZEW 0:6
2019-05-19/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 8:0
2019-05-19/17:00 UKS SŁAWKÓW - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 7:2
2019-05-19/17:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
Kolejka nr 18
2019-05-11/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 5:1
2019-05-12/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 1:1
2019-05-12/17:00 KRS TKKF ZEW - UKS SŁAWKÓW 1:0
2019-05-12/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 1:5
2019-05-12/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 4:1
Kolejka nr 17
2019-05-05/11:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
2019-05-05/13:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - BKS SARMACJA II BĘDZIN 3:3
2019-05-05/17:00 UKS SŁAWKÓW - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 8:0
2019-05-05/17:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - KRS TKKF ZEW 1:3
2019-05-05/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 3:0
Kolejka nr 16
2019-04-27/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 4:0
2019-04-27/17:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 6:0
2019-04-28/17:00 KRS TKKF ZEW - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
2019-04-28/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 7:3
2019-04-28/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - UKS SŁAWKÓW 7:1
Kolejka nr 15
2019-04-20/11:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 11:1
2019-04-20/11:00 UKS SŁAWKÓW - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 1:3
2019-04-20/11:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - BKS SARMACJA II BĘDZIN 1:6
2019-04-20/11:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 4:0
2019-04-20/11:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KRS TKKF ZEW 1:3
Kolejka nr 14
2019-04-13/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KRS TKKF ZEW 3:0
2019-04-14/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 5:8
2019-04-14/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2019-04-14/17:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 6:0
2019-04-14/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2:10
Kolejka nr 13
2019-04-07/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 0:5
2019-04-07/17:00 UKS SŁAWKÓW - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:2
2019-04-07/17:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 7:0
2019-04-07/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 3:3
2019-04-07/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - BKS SARMACJA II BĘDZIN 1:3
2019-04-07/17:00 KRS TKKF ZEW - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 2:0
Kolejka nr 12
2019-03-30/16:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 0:2
2019-03-31/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - KRS TKKF ZEW 2:2
2019-03-31/17:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 3:0
2019-03-31/17:00 KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 0:6
2019-03-31/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 4:0
2019-03-31/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - UKS SŁAWKÓW 5:0
Kolejka nr 11
2018-11-10/13:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW 3:0
2018-11-11/11:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 0:1
2018-11-11/13:00 UKS SŁAWKÓW - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 1:5
2018-11-11/13:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 4:2
2018-11-11/13:00 KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 1:3
Kolejka nr 10
2018-11-03/13:30 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:3
2018-11-03/14:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - BKS SARMACJA II BĘDZIN 2:2
2018-11-04/13:30 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 0:8
2018-11-04/13:30 KRS TKKF ZEW - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 3:0
2018-11-04/13:30 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 3:2
2018-11-04/13:30 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - UKS SŁAWKÓW 4:7
Kolejka nr 9
2018-10-27/14:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA II BĘDZIN 1:2
2018-10-28/11:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 2:0
2018-10-28/14:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 0:6
2018-10-28/14:00 UKS SŁAWKÓW - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 0:5
2018-10-28/14:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KRS TKKF ZEW 9:1
2018-10-28/14:00 KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 3:0
Kolejka nr 8
2018-10-20/15:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 0:1
2018-10-21/15:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 6:0
2018-10-21/15:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:11
2018-10-21/15:00 KRS TKKF ZEW - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2:2
2018-10-21/15:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - UKS SŁAWKÓW 2:0
2018-10-21/15:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 15:1
Kolejka nr 7
2018-10-14/15:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2:3
2018-10-14/15:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 0:3
2018-10-14/15:00 UKS SŁAWKÓW - KRS TKKF ZEW 0:3
2018-10-14/15:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 3:0
2018-10-14/15:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - BKS SARMACJA II BĘDZIN 3:0
2018-10-14/15:00 KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 2:4
Kolejka nr 6
2018-10-07/15:30 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 9:2
2018-10-07/15:30 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 4:2
2018-10-07/15:30 BKS SARMACJA II BĘDZIN - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2:0
2018-10-07/15:30 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - UKS SŁAWKÓW 3:2
2018-10-07/15:30 KRS TKKF ZEW - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 2:1
2018-10-07/15:30 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2:5
Kolejka nr 5
2018-09-29/16:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 4:1
2018-09-30/16:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 4:0
2018-09-30/16:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW 3:3
2018-09-30/16:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 2:4
2018-09-30/16:00 UKS SŁAWKÓW - BKS SARMACJA II BĘDZIN 0:4
2018-09-30/16:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 7:3
Kolejka nr 4
2018-09-22/16:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2:4
2018-09-23/16:00 KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2:2
2018-09-23/16:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS SŁAWKÓW 4:0
2018-09-23/16:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 5:1
2018-09-23/16:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 0:3
2018-09-23/16:00 KRS TKKF ZEW - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 1:1
Kolejka nr 3
2018-09-16/16:00 KRS TKKF ZEW - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2:1
2018-09-16/16:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 5:0
2018-09-16/16:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA II BĘDZIN 2:1
2018-09-16/16:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 0:7
2018-09-16/16:00 UKS SŁAWKÓW - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 5:2
2018-09-16/16:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2:1
Kolejka nr 2
2018-09-09/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 1:3
2018-09-09/16:30 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - UKS SŁAWKÓW 6:0
2018-09-09/16:30 KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 3:2
2018-09-09/16:30 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 7:2
2018-09-09/16:30 BKS SARMACJA II BĘDZIN - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 1:2
2018-09-09/16:30 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KRS TKKF ZEW 0:6
Kolejka nr 1
2018-09-02/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2:2
2018-09-02/17:00 KRS TKKF ZEW - BKS SARMACJA II BĘDZIN 2:1
2018-09-02/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 5:3
2018-09-02/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS GMINY PSARY II - drużyna wycofana, walkower 2:5
2018-09-02/17:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:10
2018-11-18/12:00 UKS SŁAWKÓW - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 1:1
Kolejka nr 11
2019-05-30/18:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE -:-
Kolejka nr 21
2019-06-01/11:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ -:-
2019-06-02/17:00 BKS SARMACJA II BĘDZIN - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE -:-
2019-06-02/17:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-06-02/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-06-02/17:00 UKS SŁAWKÓW - LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 -:-
Kolejka nr 22
2019-06-08/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - UKS SŁAWKÓW -:-
2019-06-09/17:00 LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE -:-
2019-06-09/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA -:-
2019-06-09/17:00 KRS TKKF ZEW - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-06-09/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - BKS SARMACJA II BĘDZIN -:-