Tychy: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS WISŁA MAŁA 1 3 1 0 0 6:1
2 LKS WOSZCZYCE 1 3 1 0 0 6:1
3 ZET II TYCHY 1 3 1 0 0 4:1
4 UNIA BIERUŃ STARY 1 3 1 0 0 3:0
5 MKS II LĘDZINY 1 3 1 0 0 3:1
6 UKS WARSZOWICE 1 3 1 0 0 4:3
7 PNIÓWEK II PAWŁOWICE 2 3 1 0 1 5:8
8 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS GARDAWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS II GOCZAŁKOWICE 1 0 0 0 1 3:4
11 LEŚNIK KOBIÓR 1 0 0 0 1 2:4
12 KRUPIŃSKI II SUSZEC 1 0 0 0 1 1:3
13 JOSIENIEC Radostowice 1 0 0 0 1 1:4
14 SOKÓŁ II WOLA 1 0 0 0 1 0:3
15 LKS BRZEŹCE 1 0 0 0 1 1:6
Kolejka nr 7
2017-08-15/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LEŚNIK KOBIÓR 4:2
2017-09-23/16:00 LKS WOSZCZYCE - MKS II LĘDZINY -:-
2017-09-24/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-09-24/16:00 SOKÓŁ II WOLA - LKS GARDAWICE -:-
2017-09-24/16:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - ZET II TYCHY -:-
2017-09-24/16:00 UKS WARSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-09-24/16:00 LKS WISŁA MAŁA - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 7
2017-08-15/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LEŚNIK KOBIÓR 4:2
Kolejka nr 1
2017-08-12/17:00 LKS BRZEŹCE - LKS WOSZCZYCE 1:6
2017-08-13/11:00 ZET II TYCHY - JOSIENIEC Radostowice 4:1
2017-08-13/11:00 SOKÓŁ II WOLA - UNIA BIERUŃ STARY 0:3
2017-08-13/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LKS WISŁA MAŁA 1:6
2017-08-13/17:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - MKS II LĘDZINY 1:3
2017-08-13/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE 4:3
Kolejka nr 1
2017-08-30/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS GARDAWICE -:-
Kolejka nr 2
2017-08-19/17:00 LKS WOSZCZYCE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-08-19/17:00 JOSIENIEC Radostowice - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-08-20/17:00 LKS GARDAWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-08-20/17:00 LKS WISŁA MAŁA - UKS WARSZOWICE -:-
2017-08-20/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS BRZEŹCE -:-
2017-08-20/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-08-20/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ZET II TYCHY -:-
Kolejka nr 3
2017-08-26/17:00 LKS BRZEŹCE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2017-08-27/11:00 ZET II TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2017-08-27/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - MKS II LĘDZINY -:-
2017-08-27/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-08-27/17:00 SOKÓŁ II WOLA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-08-27/17:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-08-27/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS WOSZCZYCE -:-
Kolejka nr 4
2017-09-02/17:00 LKS WOSZCZYCE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-09-02/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-09-02/17:00 JOSIENIEC Radostowice - LKS BRZEŹCE -:-
2017-09-02/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-09-03/17:00 LKS GARDAWICE - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-09-03/17:00 MKS II LĘDZINY - UKS WARSZOWICE -:-
2017-09-03/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
Kolejka nr 5
2017-09-09/16:30 LKS BRZEŹCE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-09-10/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-09-10/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - MKS II LĘDZINY -:-
2017-09-10/16:30 ZET II TYCHY - LKS GARDAWICE -:-
2017-09-10/16:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2017-09-10/16:30 UKS WARSZOWICE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2017-09-10/16:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS WOSZCZYCE -:-
Kolejka nr 6
2017-09-16/16:30 JOSIENIEC Radostowice - UKS WARSZOWICE -:-
2017-09-16/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS BRZEŹCE -:-
2017-09-17/16:30 LKS GARDAWICE - LKS WOSZCZYCE -:-
2017-09-17/16:30 MKS II LĘDZINY - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-09-17/16:30 UNIA BIERUŃ STARY - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-09-17/16:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-09-17/16:30 ZET II TYCHY - SOKÓŁ II WOLA -:-
Kolejka nr 7
2017-09-23/16:00 LKS WOSZCZYCE - MKS II LĘDZINY -:-
2017-09-24/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-09-24/16:00 SOKÓŁ II WOLA - LKS GARDAWICE -:-
2017-09-24/16:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - ZET II TYCHY -:-
2017-09-24/16:00 UKS WARSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-09-24/16:00 LKS WISŁA MAŁA - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 8
2017-09-30/16:00 JOSIENIEC Radostowice - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-09-30/16:00 LEŚNIK KOBIÓR - UKS WARSZOWICE -:-
2017-10-01/16:00 LKS GARDAWICE - MKS II LĘDZINY -:-
2017-10-01/16:00 UNIA BIERUŃ STARY - LKS WOSZCZYCE -:-
2017-10-01/16:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-10-01/16:00 ZET II TYCHY - LKS BRZEŹCE -:-
2017-10-01/16:00 SOKÓŁ II WOLA - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
Kolejka nr 9
2017-10-07/15:30 LKS BRZEŹCE - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-10-07/15:30 LKS WOSZCZYCE - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-10-08/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - ZET II TYCHY -:-
2017-10-08/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2017-10-08/15:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LKS GARDAWICE -:-
2017-10-08/15:30 LKS WISŁA MAŁA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-10-08/15:30 MKS II LĘDZINY - UNIA BIERUŃ STARY -:-
Kolejka nr 10
2017-10-14/15:30 JOSIENIEC Radostowice - MKS II LĘDZINY -:-
2017-10-14/15:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-10-15/15:30 LKS GARDAWICE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2017-10-15/15:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS WOSZCZYCE -:-
2017-10-15/15:30 ZET II TYCHY - UKS WARSZOWICE -:-
2017-10-15/15:30 SOKÓŁ II WOLA - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-10-15/15:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LKS BRZEŹCE -:-
Kolejka nr 11
2017-10-21/15:00 LKS BRZEŹCE - LKS GARDAWICE -:-
2017-10-21/15:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2017-10-22/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-10-22/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - ZET II TYCHY -:-
2017-10-22/15:00 UKS WARSZOWICE - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-10-22/15:00 MKS II LĘDZINY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-10-22/15:00 UNIA BIERUŃ STARY - JOSIENIEC Radostowice -:-
Kolejka nr 12
2017-10-28/15:00 LEŚNIK KOBIÓR - MKS II LĘDZINY -:-
2017-10-28/15:00 LKS BRZEŹCE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-10-29/14:00 LKS GARDAWICE - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-10-29/14:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2017-10-29/14:00 ZET II TYCHY - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-10-29/14:00 SOKÓŁ II WOLA - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-10-29/14:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 13
2017-11-04/14:00 LKS WOSZCZYCE - ZET II TYCHY -:-
2017-11-04/14:00 JOSIENIEC Radostowice - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-11-05/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LKS GARDAWICE -:-
2017-11-05/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-11-05/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS BRZEŹCE -:-
2017-11-05/14:00 LKS WISŁA MAŁA - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-11-05/14:00 UNIA BIERUŃ STARY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
Kolejka nr 14
2017-11-11/13:30 LEŚNIK KOBIÓR - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-11-11/13:30 LKS BRZEŹCE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-11-12/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - UKS WARSZOWICE -:-
2017-11-12/13:30 LKS GARDAWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-11-12/13:30 ZET II TYCHY - MKS II LĘDZINY -:-
2017-11-12/13:30 SOKÓŁ II WOLA - LKS WOSZCZYCE -:-
2017-11-12/13:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LKS WISŁA MAŁA -:-
Kolejka nr 15
2017-11-18/13:00 LKS WOSZCZYCE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-11-19/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-11-19/13:00 UKS WARSZOWICE - LKS GARDAWICE -:-
2017-11-19/13:00 LKS WISŁA MAŁA - LKS BRZEŹCE -:-
2017-11-19/13:00 MKS II LĘDZINY - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-11-19/13:00 UNIA BIERUŃ STARY - ZET II TYCHY -:-
2017-11-19/13:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LEŚNIK KOBIÓR -:-