Sosnowiec: Klasa B "PATRICK"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS PRECZÓW 28 77 25 2 1 160:29
2 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 28 60 19 3 6 113:53
3 KS GIEBŁO 28 57 18 3 7 68:38
4 KRS TKKF ZEW 28 57 17 6 5 71:32
5 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 28 48 15 3 10 76:65
6 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 28 46 14 4 10 83:49
7 KS GMINY II PSARY 28 37 11 4 13 76:88
8 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 28 36 11 3 14 54:93
9 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 28 34 10 4 14 43:68
10 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 28 32 8 8 12 54:61
11 KS WYSOKA 28 28 8 4 16 42:72
12 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 28 26 7 5 16 42:87
13 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 28 25 7 4 17 35:74
14 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 28 22 6 4 18 38:82
15 AKS NIWKA II w SOSNOWCU 28 16 5 1 22 29:93
Kolejka nr 30
2018-06-09/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 4:1
2018-06-09/17:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS PRECZÓW 4:6
2018-06-10/17:00 KRS TKKF ZEW - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 5:1
2018-06-10/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 1:5
2018-06-10/17:00 KS GMINY II PSARY - KS GIEBŁO 4:2
2018-06-10/17:00 KS WYSOKA - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 1:2
Kolejka nr 30
2018-06-09/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 4:1
2018-06-09/17:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS PRECZÓW 4:6
2018-06-10/17:00 KRS TKKF ZEW - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 5:1
2018-06-10/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 1:5
2018-06-10/17:00 KS GMINY II PSARY - KS GIEBŁO 4:2
2018-06-10/17:00 KS WYSOKA - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 1:2
Kolejka nr 29
2018-06-02/11:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 4:6
2018-06-02/17:00 KS PRECZÓW - KS WYSOKA 9:1
2018-06-03/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2:1
2018-06-03/17:00 KS GIEBŁO - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 3:1
2018-06-03/17:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 3:1
2018-06-03/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW 0:3
Kolejka nr 28
2018-05-23/18:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KS PRECZÓW 1:3
2018-05-30/18:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KRS TKKF ZEW 0:5
2018-05-30/18:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 6:1
2018-05-30/18:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 1:5
2018-05-30/18:00 KS GMINY II PSARY - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 3:7
2018-05-30/18:00 KS WYSOKA - KS GIEBŁO 3:4
Kolejka nr 27
2018-05-26/17:00 KS PRECZÓW - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 12:1
2018-05-26/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS GMINY II PSARY 2:1
2018-05-27/17:00 KS GIEBŁO - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 1:0
2018-05-27/17:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 10:2
2018-05-27/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 1:1
2018-05-27/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 1:4
Kolejka nr 26
2018-05-19/14:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 2:3
2018-05-19/16:00 KS WYSOKA - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 2:2
2018-05-19/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KRS TKKF ZEW 1:4
2018-05-19/17:00 KS PRECZÓW - KS GIEBŁO 2:3
2018-05-20/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 0:3
2018-05-20/17:00 KS GMINY II PSARY - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 5:1
Kolejka nr 25
2018-05-12/17:00 KRS TKKF ZEW - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 3:1
2018-05-13/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS WYSOKA 3:3
2018-05-13/17:00 KS GIEBŁO - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 0:3
2018-05-13/17:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 8:1
2018-05-13/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 2:2
2018-05-13/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS GMINY II PSARY 1:2
Kolejka nr 24
2018-04-22/17:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 4:2
2018-05-05/17:00 KS WYSOKA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 0:2
2018-05-05/17:00 KS PRECZÓW - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 10:2
2018-05-06/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:7
2018-05-06/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KRS TKKF ZEW 0:0
2018-05-06/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 1:2
Kolejka nr 23
2018-03-31/10:30 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS PRECZÓW 1:10
2018-05-01/15:30 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS WYSOKA 1:0
2018-05-02/17:30 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS GIEBŁO 0:1
2018-05-02/17:30 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 5:4
2018-05-02/17:30 KRS TKKF ZEW - KS GMINY II PSARY 4:1
2018-05-02/17:30 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 9:0
Kolejka nr 22
2018-04-28/16:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 1:1
2018-04-28/17:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KRS TKKF ZEW 2:2
2018-04-28/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 4:0
2018-04-28/17:00 KS PRECZÓW - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 3:2
2018-04-29/17:00 KS GMINY II PSARY - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2:2
2018-04-29/17:00 KS GIEBŁO - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 1:0
Kolejka nr 21
2018-04-21/17:00 KRS TKKF ZEW - KS WYSOKA 2:0
2018-04-22/17:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 9:3
2018-04-22/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS GIEBŁO 1:3
2018-04-22/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS PRECZÓW 1:4
2018-04-22/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 1:2
2018-04-22/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS GMINY II PSARY 4:1
Kolejka nr 20
2018-04-14/10:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW 0:3
2018-04-14/17:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 2:1
2018-04-14/17:00 KS WYSOKA - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:2
2018-04-15/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS GMINY II PSARY 3:4
2018-04-15/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS GIEBŁO 2:2
2018-04-15/17:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 5:1
Kolejka nr 19
2018-04-07/17:00 KRS TKKF ZEW - KS PRECZÓW 1:2
2018-04-07/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 1:0
2018-04-08/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 1:3
2018-04-08/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 0:3
2018-04-08/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS WYSOKA 3:3
2018-04-08/17:00 KS GMINY II PSARY - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 6:1
Kolejka nr 18
2018-04-04/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 3:2
2018-04-04/17:00 KS WYSOKA - KS GMINY II PSARY 2:1
2018-04-04/17:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 3:4
2018-04-04/17:00 KS PRECZÓW - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 5:0
2018-04-04/17:00 KS GIEBŁO - KRS TKKF ZEW 2:1
2018-04-04/17:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 1:4
2018-04-04/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 3:3
Kolejka nr 17
2018-03-24/15:30 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS WYSOKA 3:4
2018-03-25/15:30 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 3:2
2018-03-25/15:30 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 4:1
2018-03-25/15:30 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS GIEBŁO 1:1
2018-03-25/15:30 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS PRECZÓW 0:6
2018-03-25/15:30 KS GMINY II PSARY - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 2:2
Kolejka nr 16
2018-03-31/12:00 KS GIEBŁO - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 6:1
2018-03-31/13:00 KS STRAŻAK NOWA WIEŚ - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 0:0
2018-04-25/17:30 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS WYSOKA 2:1
2018-04-25/17:30 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 6:2
2018-04-25/17:30 KS PRECZÓW - KS GMINY II PSARY 3:2
2018-04-25/17:30 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KRS TKKF ZEW 1:1
Kolejka nr 15
2017-11-18/13:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 2:0
2017-11-18/13:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KRS TKKF ZEW 1:1
2017-11-18/13:00 KS PRECZÓW - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 4:0
2017-11-18/13:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KS WYSOKA 6:0
2017-11-19/13:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 5:3
2017-11-19/13:00 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 1:2
2017-11-19/13:00 KS GIEBŁO - KS GMINY II PSARY 3:0
Kolejka nr 14
2017-11-11/11:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS GIEBŁO 3:2
2017-11-11/13:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 4:0
2017-11-11/13:00 KS WYSOKA - KS PRECZÓW 1:3
2017-11-11/13:00 KRS TKKF ZEW - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
2017-11-12/13:00 KS GMINY II PSARY - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 7:4
2017-11-12/13:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 1:5
2017-11-12/13:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 6:1
Kolejka nr 13
2017-11-04/13:30 KRS TKKF ZEW - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 4:0
2017-11-04/13:30 KS PRECZÓW - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 2:2
2017-11-05/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 0:2
2017-11-05/13:30 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 1:7
2017-11-05/13:30 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS GMINY II PSARY 7:1
2017-11-05/13:30 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 4:6
2017-11-05/13:30 KS GIEBŁO - KS WYSOKA 3:0
Kolejka nr 12
2017-10-28/14:00 KS WYSOKA - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 2:3
2017-10-28/14:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 1:2
2017-10-29/14:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS PRECZÓW 0:8
2017-10-29/14:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KS GIEBŁO 1:1
2017-10-29/14:00 KS GMINY II PSARY - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 0:3
2018-03-11/11:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2:3
2018-03-11/13:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 1:1
Kolejka nr 11
2017-10-21/15:00 KRS TKKF ZEW - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 3:0
2017-10-22/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 0:2
2017-10-22/11:00 KS GIEBŁO - KS PRECZÓW 1:3
2017-10-22/15:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 2:1
2017-10-22/15:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS GMINY II PSARY 2:6
2017-10-22/15:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS WYSOKA 8:0
2017-10-22/15:00 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 0:0
Kolejka nr 10
2017-10-14/15:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KRS TKKF ZEW 1:2
2017-10-14/15:00 KS PRECZÓW - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 13:0
2017-10-14/15:00 KS WYSOKA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 1:0
2017-10-14/15:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2:0
2017-10-15/15:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS GIEBŁO 1:0
2017-10-15/15:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 3:1
2017-10-15/15:00 KS GMINY II PSARY - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 3:4
Kolejka nr 9
2017-10-07/11:30 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - KS GIEBŁO 0:7
2017-10-07/15:30 KRS TKKF ZEW - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 4:0
2017-10-07/15:30 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 8:0
2017-10-07/15:30 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2017-10-08/12:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS WYSOKA 0:3
2017-10-08/15:30 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2:2
2017-10-08/15:30 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS PRECZÓW 2:2
Kolejka nr 8
2017-09-30/11:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 1:5
2017-09-30/16:00 KS GIEBŁO - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 4:1
2017-09-30/16:00 KS PRECZÓW - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 3:0
2017-09-30/16:00 KS WYSOKA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 3:1
2017-10-01/16:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 4:1
2017-10-01/16:00 KS GMINY II PSARY - KRS TKKF ZEW 3:3
2017-10-01/16:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 3:5
Kolejka nr 7
2017-09-23/16:00 KRS TKKF ZEW - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 1:1
2017-09-24/11:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS GIEBŁO 0:4
2017-09-24/16:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 1:1
2017-09-24/16:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS PRECZÓW 1:4
2017-11-25/11:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 2:3
2017-11-25/11:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS GMINY II PSARY 5:2
2017-11-26/13:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 3:2
Kolejka nr 6
2017-09-16/11:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 0:4
2017-09-16/16:00 KS WYSOKA - KRS TKKF ZEW 1:0
2017-09-16/16:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2:0
2017-09-17/16:00 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 3:2
2017-09-17/16:00 KS GIEBŁO - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 1:0
2017-09-17/16:00 KS PRECZÓW - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 7:0
2017-09-17/16:00 KS GMINY II PSARY - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 4:2
Kolejka nr 5
2017-09-09/17:00 KRS TKKF ZEW - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
2017-09-10/16:30 KS GMINY II PSARY - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 8:2
2017-09-10/16:30 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 1:5
2017-09-10/16:30 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS WYSOKA 4:1
2017-09-10/16:30 KS GIEBŁO - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 5:0
2017-09-10/16:30 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 4:2
2017-09-10/16:30 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 2:1
Kolejka nr 4
2017-09-02/17:00 KS WYSOKA - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 4:0
2017-09-02/17:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS GMINY II PSARY 3:0
2017-09-03/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 0:1
2017-09-03/17:00 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 4:1
2017-09-03/17:00 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 3:1
2017-09-03/17:00 KS PRECZÓW - KRS TKKF ZEW 6:2
2017-09-03/17:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 2:1
Kolejka nr 3
2017-08-30/17:30 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 7:1
2017-08-30/17:30 KS GMINY II PSARY - KS WYSOKA 3:0
2017-08-30/17:30 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 2:2
2017-08-30/17:30 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - KS PRECZÓW 0:5
2017-08-30/17:30 KRS TKKF ZEW - KS GIEBŁO 3:2
2017-08-30/17:30 MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 5:1
2017-08-30/17:30 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE 1:2
Kolejka nr 2
2017-08-26/17:00 KS WYSOKA - OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G 2:4
2017-08-27/17:00 LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 5:0
2017-08-27/17:00 LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 2:0
2017-08-27/17:00 AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower - KRS TKKF ZEW 2:1
2017-08-27/17:00 KS GIEBŁO - UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 0:7
2017-08-27/17:00 KS PRECZÓW - JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE 7:0
2017-08-27/17:00 KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA - KS GMINY II PSARY 1:1
Kolejka nr 1
2017-08-19/17:00 KS WYSOKA - LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE 1:1
2017-08-19/17:00 OLDBOJE RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA G - KS UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA 2:0
2017-08-19/17:00 KRS TKKF ZEW - MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL II ŁAZY 5:3
2017-08-20/17:00 KS GMINY II PSARY - KS PRECZÓW 1:15
2017-08-20/17:00 JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE - KS GIEBŁO 0:3
2017-08-20/17:00 UKS ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA - AKS NIWKA II w SOSNOWCU - drużyna wycofana, walkower 2:0
2017-08-20/17:00 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS STRAŻAK NOWA WIEŚ 0:2