Tychy: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS WOSZCZYCE 11 25 8 1 2 36:10
2 MKS II LĘDZINY 10 23 7 2 1 32:16
3 LKS BRZEŹCE 10 22 7 1 2 29:23
4 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 9 22 7 1 1 35:9
5 UNIA BIERUŃ STARY 10 20 6 2 2 24:12
6 ZET II TYCHY 9 13 4 1 4 22:19
7 LEŚNIK KOBIÓR 10 13 4 1 5 26:17
8 KRUPIŃSKI II SUSZEC 9 12 4 0 5 17:26
9 UKS WARSZOWICE 9 12 4 0 5 17:30
10 LKS II GOCZAŁKOWICE 9 10 3 1 5 22:24
11 LKS WISŁA MAŁA 10 10 3 1 6 25:29
12 LKS GARDAWICE 10 10 3 1 6 17:19
13 PNIÓWEK II PAWŁOWICE 9 9 3 0 6 14:32
14 SOKÓŁ II WOLA 9 7 2 1 6 10:29
15 JOSIENIEC Radostowice 10 1 0 1 9 7:38
Kolejka nr 11
2017-10-21/15:00 LKS BRZEŹCE - LKS GARDAWICE 3:1
2017-10-21/15:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR 3:1
2017-10-22/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-10-22/11:00 UKS WARSZOWICE - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-10-22/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - ZET II TYCHY -:-
2017-10-22/15:00 MKS II LĘDZINY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-10-22/15:00 UNIA BIERUŃ STARY - JOSIENIEC Radostowice -:-
Kolejka nr 11
2017-10-21/15:00 LKS BRZEŹCE - LKS GARDAWICE 3:1
2017-10-21/15:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR 3:1
Kolejka nr 10
2017-10-14/15:30 JOSIENIEC Radostowice - MKS II LĘDZINY 3:5
2017-10-15/11:00 SOKÓŁ II WOLA - PNIÓWEK II PAWŁOWICE 4:3
2017-10-15/15:30 LKS GARDAWICE - UNIA BIERUŃ STARY 3:0
2017-10-15/15:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS WOSZCZYCE 1:0
2017-10-15/15:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS WISŁA MAŁA 5:0
2017-10-15/15:30 ZET II TYCHY - UKS WARSZOWICE 4:5
2017-10-15/15:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LKS BRZEŹCE 6:3
Kolejka nr 9
2017-10-07/15:30 LKS BRZEŹCE - SOKÓŁ II WOLA 3:0
2017-10-07/15:30 LKS WISŁA MAŁA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 0:4
2017-10-07/15:30 LKS WOSZCZYCE - JOSIENIEC Radostowice 6:0
2017-10-08/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - ZET II TYCHY 2:0
2017-10-08/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LEŚNIK KOBIÓR 3:3
2017-10-08/15:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LKS GARDAWICE 0:5
2017-10-08/15:30 MKS II LĘDZINY - UNIA BIERUŃ STARY 1:1
Kolejka nr 8
2017-09-30/16:00 LKS GARDAWICE - MKS II LĘDZINY 1:3
2017-09-30/16:00 JOSIENIEC Radostowice - LKS WISŁA MAŁA 1:5
2017-09-30/16:00 LEŚNIK KOBIÓR - UKS WARSZOWICE 5:0
2017-10-01/16:00 UNIA BIERUŃ STARY - LKS WOSZCZYCE 0:3
2017-10-01/16:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS II GOCZAŁKOWICE 3:1
2017-10-01/16:00 ZET II TYCHY - LKS BRZEŹCE 2:3
2017-10-01/16:00 SOKÓŁ II WOLA - KRUPIŃSKI II SUSZEC 2:4
Kolejka nr 7
2017-08-15/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LEŚNIK KOBIÓR 4:2
2017-10-04/17:30 ZET II TYCHY - KRUPIŃSKI II SUSZEC 1:0
2017-10-11/16:00 LKS WISŁA MAŁA - UNIA BIERUŃ STARY 0:2
2017-10-11/16:00 LKS WOSZCZYCE - MKS II LĘDZINY 0:2
2017-10-18/15:30 UKS WARSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 0:6
2017-10-18/16:00 SOKÓŁ II WOLA - LKS GARDAWICE 3:1
2017-10-18/16:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - JOSIENIEC Radostowice 6:0
Kolejka nr 6
2017-09-16/16:30 JOSIENIEC Radostowice - UKS WARSZOWICE 1:3
2017-09-16/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS BRZEŹCE 2:3
2017-09-17/16:30 LKS GARDAWICE - LKS WOSZCZYCE 0:0
2017-09-17/16:30 MKS II LĘDZINY - LKS WISŁA MAŁA 3:3
2017-09-17/16:30 UNIA BIERUŃ STARY - LKS II GOCZAŁKOWICE 3:2
2017-10-10/19:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 0:6
2017-10-11/17:00 ZET II TYCHY - SOKÓŁ II WOLA 4:1
Kolejka nr 5
2017-09-09/16:30 LKS BRZEŹCE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 4:1
2017-09-10/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - JOSIENIEC Radostowice 3:0
2017-09-10/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - MKS II LĘDZINY 1:7
2017-09-10/16:30 ZET II TYCHY - LKS GARDAWICE 3:4
2017-09-10/16:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR 2:1
2017-09-10/16:30 UKS WARSZOWICE - UNIA BIERUŃ STARY 0:6
2017-09-10/16:30 LKS WISŁA MAŁA - LKS WOSZCZYCE 4:5
Kolejka nr 4
2017-09-02/17:00 LKS WOSZCZYCE - LKS II GOCZAŁKOWICE 2:1
2017-09-02/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - PNIÓWEK II PAWŁOWICE 1:0
2017-09-02/17:00 JOSIENIEC Radostowice - LKS BRZEŹCE 0:3
2017-09-02/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - SOKÓŁ II WOLA 5:0
2017-09-03/17:00 LKS GARDAWICE - LKS WISŁA MAŁA 1:4
2017-09-03/17:00 MKS II LĘDZINY - UKS WARSZOWICE 3:2
2017-09-03/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - KRUPIŃSKI II SUSZEC 5:1
Kolejka nr 3
2017-08-26/16:00 LKS BRZEŹCE - UNIA BIERUŃ STARY 3:3
2017-08-27/11:00 ZET II TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR 1:0
2017-08-27/11:00 SOKÓŁ II WOLA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 0:6
2017-08-27/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - MKS II LĘDZINY 1:3
2017-08-27/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - LKS WISŁA MAŁA 4:2
2017-08-27/17:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - JOSIENIEC Radostowice 3:1
2017-08-27/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS WOSZCZYCE 0:1
Kolejka nr 2
2017-08-19/17:00 LKS WOSZCZYCE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE 10:0
2017-08-19/17:00 JOSIENIEC Radostowice - SOKÓŁ II WOLA 0:0
2017-08-20/17:00 LKS GARDAWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE 0:1
2017-08-20/17:00 LKS WISŁA MAŁA - UKS WARSZOWICE 1:3
2017-08-20/17:00 MKS II LĘDZINY - LKS BRZEŹCE 2:3
2017-08-20/17:00 UNIA BIERUŃ STARY - KRUPIŃSKI II SUSZEC 5:0
2017-08-20/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ZET II TYCHY 3:3
Kolejka nr 1
2017-08-12/17:00 LKS BRZEŹCE - LKS WOSZCZYCE 1:6
2017-08-13/11:00 ZET II TYCHY - JOSIENIEC Radostowice 4:1
2017-08-13/11:00 SOKÓŁ II WOLA - UNIA BIERUŃ STARY 0:3
2017-08-13/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LKS WISŁA MAŁA 1:6
2017-08-13/17:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - MKS II LĘDZINY 1:3
2017-08-13/17:00 UKS WARSZOWICE - LKS II GOCZAŁKOWICE 4:3
2017-08-30/17:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS GARDAWICE 2:1
Kolejka nr 11
2017-10-22/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-10-22/11:00 UKS WARSZOWICE - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-10-22/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - ZET II TYCHY -:-
2017-10-22/15:00 MKS II LĘDZINY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-10-22/15:00 UNIA BIERUŃ STARY - JOSIENIEC Radostowice -:-
Kolejka nr 12
2017-10-28/15:00 LEŚNIK KOBIÓR - MKS II LĘDZINY -:-
2017-10-28/15:00 LKS BRZEŹCE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-10-29/14:00 LKS GARDAWICE - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-10-29/14:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - UNIA BIERUŃ STARY -:-
2017-10-29/14:00 ZET II TYCHY - LKS WISŁA MAŁA -:-
2017-10-29/14:00 SOKÓŁ II WOLA - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-10-29/14:00 KRUPIŃSKI II SUSZEC - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 13
2017-11-04/14:00 LKS WOSZCZYCE - ZET II TYCHY -:-
2017-11-04/14:00 JOSIENIEC Radostowice - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-11-05/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - LKS GARDAWICE -:-
2017-11-05/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-11-05/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS BRZEŹCE -:-
2017-11-05/14:00 LKS WISŁA MAŁA - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-11-05/14:00 UNIA BIERUŃ STARY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
Kolejka nr 14
2017-11-11/13:30 LEŚNIK KOBIÓR - JOSIENIEC Radostowice -:-
2017-11-11/13:30 LKS BRZEŹCE - LKS II GOCZAŁKOWICE -:-
2017-11-12/11:00 SOKÓŁ II WOLA - LKS WOSZCZYCE -:-
2017-11-12/11:00 PNIÓWEK II PAWŁOWICE - UKS WARSZOWICE -:-
2017-11-12/13:30 LKS GARDAWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2017-11-12/13:30 ZET II TYCHY - MKS II LĘDZINY -:-
2017-11-12/13:30 KRUPIŃSKI II SUSZEC - LKS WISŁA MAŁA -:-
Kolejka nr 15
2017-11-18/13:00 LKS WOSZCZYCE - KRUPIŃSKI II SUSZEC -:-
2017-11-18/13:00 UNIA BIERUŃ STARY - ZET II TYCHY -:-
2017-11-19/11:00 LKS II GOCZAŁKOWICE - PNIÓWEK II PAWŁOWICE -:-
2017-11-19/13:00 UKS WARSZOWICE - LKS GARDAWICE -:-
2017-11-19/13:00 LKS WISŁA MAŁA - LKS BRZEŹCE -:-
2017-11-19/13:00 MKS II LĘDZINY - SOKÓŁ II WOLA -:-
2017-11-19/13:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LEŚNIK KOBIÓR -:-