Skoczów: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS OLZA POGWIZDÓW 3 9 3 0 0 10:1
2 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 3 9 3 0 0 9:2
3 LKS GOLESZÓW 3 6 2 0 1 10:6
4 TS 1909 PIAST CIESZYN 3 6 2 0 1 5:3
5 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2 6 2 0 0 8:3
6 LKS WISŁA STRUMIEŃ 3 6 2 0 1 6:2
7 LKS POGÓRZE 3 3 1 0 2 5:10
8 LKS ZRYW BĄKÓW 3 3 1 0 2 5:6
9 LKS KOŃCZYCE WIELKIE 3 3 1 0 2 3:7
10 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 3 3 1 0 2 4:14
11 UKS APN GÓRAL ISTEBNA 3 3 1 0 2 6:9
12 LKS VICTORIA HAŻLACH 3 1 0 1 2 4:6
13 LKS BESKID BRENNA 3 1 0 1 2 3:7
14 KP BESKID II SKOCZÓW 2 0 0 0 2 1:3
Kolejka nr 3
2018-08-18/16:00 LKS GOLESZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:1
2018-08-18/17:00 LKS ZRYW BĄKÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:1
2018-08-18/17:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS OLZA POGWIZDÓW 0:7
2018-08-18/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:0
2018-08-19/11:00 LKS POGÓRZE - LKS KOŃCZYCE WIELKIE 3:1
2018-08-19/11:00 LKS BESKID BRENNA - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 0:3
2018-08-19/17:00 KP BESKID II SKOCZÓW - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
Kolejka nr 3
2018-08-18/16:00 LKS GOLESZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:1
2018-08-18/17:00 LKS ZRYW BĄKÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:1
2018-08-18/17:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS OLZA POGWIZDÓW 0:7
2018-08-18/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:0
2018-08-19/11:00 LKS POGÓRZE - LKS KOŃCZYCE WIELKIE 3:1
2018-08-19/11:00 LKS BESKID BRENNA - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 0:3
Kolejka nr 2
2018-08-15/17:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS WISŁA STRUMIEŃ 1:0
2018-08-15/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 2:3
2018-08-15/17:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - LKS BESKID BRENNA 2:1
2018-08-15/17:00 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE - KP BESKID II SKOCZÓW 2:1
2018-08-15/17:00 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE - LKS POGÓRZE 5:1
2018-08-15/17:00 LKS KOŃCZYCE WIELKIE - LKS ZRYW BĄKÓW 2:1
2018-08-15/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS GOLESZÓW 5:4
Kolejka nr 1
2018-08-11/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS KOŃCZYCE WIELKIE 3:0
2018-08-11/17:00 LKS ZRYW BĄKÓW - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2:3
2018-08-11/17:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS WISŁA STRUMIEŃ 1:5
2018-08-12/11:00 LKS POGÓRZE - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 1:4
2018-08-12/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:3
2018-08-12/17:00 KP BESKID II SKOCZÓW - LKS OLZA POGWIZDÓW 0:1
2018-08-12/17:00 LKS BESKID BRENNA - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:2
Kolejka nr 3
2018-08-19/17:00 KP BESKID II SKOCZÓW - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
Kolejka nr 4
2018-08-25/16:00 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC -:-
2018-08-25/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS ZRYW BĄKÓW -:-
2018-08-25/17:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2018-08-25/17:00 LKS KOŃCZYCE WIELKIE - KP BESKID II SKOCZÓW -:-
2018-08-26/17:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2018-08-26/17:00 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE - LKS BESKID BRENNA -:-
2018-08-26/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS POGÓRZE -:-
Kolejka nr 5
2018-09-01/16:00 LKS ZRYW BĄKÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-09-01/16:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
2018-09-01/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE -:-
2018-09-02/11:00 LKS POGÓRZE - LKS GOLESZÓW -:-
2018-09-02/11:00 LKS BESKID BRENNA - LKS KOŃCZYCE WIELKIE -:-
2018-09-02/16:00 KP BESKID II SKOCZÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2018-09-02/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
Kolejka nr 6
2018-09-08/16:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2018-09-08/16:00 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2018-09-08/16:00 LKS KOŃCZYCE WIELKIE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC -:-
2018-09-08/16:00 LKS GOLESZÓW - KP BESKID II SKOCZÓW -:-
2018-09-08/16:00 LKS ZRYW BĄKÓW - LKS POGÓRZE -:-
2018-09-09/16:00 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2018-09-09/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS BESKID BRENNA -:-
Kolejka nr 7
2018-09-15/16:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2018-09-15/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS KOŃCZYCE WIELKIE -:-
2018-09-16/11:00 LKS POGÓRZE - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-09-16/11:00 LKS BESKID BRENNA - LKS GOLESZÓW -:-
2018-09-16/16:00 KP BESKID II SKOCZÓW - LKS ZRYW BĄKÓW -:-
2018-09-16/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
2018-09-16/16:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE -:-
Kolejka nr 8
2018-09-22/16:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE -:-
2018-09-22/16:00 LKS KOŃCZYCE WIELKIE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2018-09-22/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC -:-
2018-09-22/16:00 LKS ZRYW BĄKÓW - LKS BESKID BRENNA -:-
2018-09-23/11:00 LKS POGÓRZE - KP BESKID II SKOCZÓW -:-
2018-09-23/16:00 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2018-09-23/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
Kolejka nr 9
2018-09-29/15:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS ZRYW BĄKÓW -:-
2018-09-29/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS GOLESZÓW -:-
2018-09-30/11:00 LKS BESKID BRENNA - LKS POGÓRZE -:-
2018-09-30/15:00 KP BESKID II SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-09-30/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2018-09-30/15:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - LKS KOŃCZYCE WIELKIE -:-
2018-09-30/15:00 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
Kolejka nr 10
2018-10-06/15:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
2018-10-06/15:00 LKS KOŃCZYCE WIELKIE - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE -:-
2018-10-06/15:00 LKS GOLESZÓW - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2018-10-06/15:00 LKS ZRYW BĄKÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2018-10-07/11:00 LKS POGÓRZE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC -:-
2018-10-07/15:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2018-10-07/15:00 KP BESKID II SKOCZÓW - LKS BESKID BRENNA -:-
Kolejka nr 11
2018-10-13/15:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - KP BESKID II SKOCZÓW -:-
2018-10-13/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS POGÓRZE -:-
2018-10-14/11:00 LKS BESKID BRENNA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-10-14/15:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS ZRYW BĄKÓW -:-
2018-10-14/15:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - LKS GOLESZÓW -:-
2018-10-14/15:00 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2018-10-14/15:00 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE - LKS KOŃCZYCE WIELKIE -:-
Kolejka nr 12
2018-10-20/15:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS KOŃCZYCE WIELKIE -:-
2018-10-20/15:00 LKS GOLESZÓW - LKS ORZEŁ ZABŁOCIE -:-
2018-10-20/15:00 LKS ZRYW BĄKÓW - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2018-10-21/11:00 LKS POGÓRZE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2018-10-21/11:00 LKS BESKID BRENNA - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC -:-
2018-10-21/15:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE -:-
2018-10-21/15:00 KP BESKID II SKOCZÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
Kolejka nr 13
2018-10-27/15:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-10-27/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS BESKID BRENNA -:-
2018-10-27/15:00 LKS KOŃCZYCE WIELKIE - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2018-10-28/14:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KP BESKID II SKOCZÓW -:-
2018-10-28/14:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - LKS POGÓRZE -:-
2018-10-28/14:00 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE - LKS ZRYW BĄKÓW -:-
2018-10-28/14:00 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE - LKS GOLESZÓW -:-