Tychy: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZNICZ JANKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
2 ZET TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
3 STAL CHEŁM ŚLĄSKI 0 0 0 0 0 0:0
4 SIÓDEMKA TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
5 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS WOSZCZYCE 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS STUDZIONKA 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS RUDOŁTOWICE 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS FRYDEK 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS BRZEŹCE 0 0 0 0 0 0:0
11 LEŚNIK KOBIÓR 0 0 0 0 0 0:0
12 KRUPIŃSKI SUSZEC 0 0 0 0 0 0:0
13 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
14 ISKRA II PSZCZYNA 0 0 0 0 0 0:0
15 GTS BOJSZOWY 0 0 0 0 0 0:0
16 CZAPLA KRYRY 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-10/17:00 LKS WOSZCZYCE - GTS BOJSZOWY -:-
2019-08-10/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-08-10/17:00 ZNICZ JANKOWICE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-08-10/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS BRZEŹCE -:-
2019-08-10/17:00 ZET TYCHY - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-08-11/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS FRYDEK -:-
2019-08-11/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-08-11/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
Kolejka nr 2
2019-08-17/17:00 CZAPLA KRYRY - ZET TYCHY -:-
2019-08-17/17:00 LKS BRZEŹCE - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-08-17/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-08-17/17:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-08-18/17:00 GTS BOJSZOWY - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-08-18/17:00 LKS FRYDEK - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-08-18/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2019-08-18/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ JANKOWICE -:-
Kolejka nr 3
2019-08-24/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - GTS BOJSZOWY -:-
2019-08-24/17:00 ZNICZ JANKOWICE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-08-24/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS FRYDEK -:-
2019-08-24/17:00 ZET TYCHY - LKS BRZEŹCE -:-
2019-08-25/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - CZAPLA KRYRY -:-
2019-08-25/17:00 LKS STUDZIONKA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-08-25/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-08-25/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
Kolejka nr 4
2019-08-31/17:00 LKS BRZEŹCE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-08-31/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - ZET TYCHY -:-
2019-08-31/17:00 LKS WOSZCZYCE - LKS STUDZIONKA -:-
2019-08-31/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-09-01/17:00 GTS BOJSZOWY - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-01/17:00 LKS FRYDEK - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-09-01/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-01/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 5
2019-09-07/17:00 ZNICZ JANKOWICE - GTS BOJSZOWY -:-
2019-09-07/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-09-07/17:00 ZET TYCHY - LKS FRYDEK -:-
2019-09-07/17:00 CZAPLA KRYRY - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-08/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-08/17:00 LKS STUDZIONKA - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-09-08/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-09-08/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-14/16:30 LKS WOSZCZYCE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-14/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-09-14/16:30 ZNICZ JANKOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2019-09-15/16:30 GTS BOJSZOWY - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-15/16:30 LKS FRYDEK - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-09-15/16:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ZET TYCHY -:-
2019-09-15/16:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS RUDOŁTOWICE -:-
Kolejka nr 7
2019-09-21/16:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-09-21/16:00 ZET TYCHY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-09-21/16:00 CZAPLA KRYRY - LKS FRYDEK -:-
2019-09-21/16:00 LKS BRZEŹCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-22/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-09-22/16:00 LKS STUDZIONKA - GTS BOJSZOWY -:-
2019-09-22/16:00 SIÓDEMKA TYCHY - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-09-22/16:00 LKS RUDOŁTOWICE - LKS WOSZCZYCE -:-
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 LKS WOSZCZYCE - ZET TYCHY -:-
2019-09-28/16:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-09-28/16:00 ZNICZ JANKOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-29/16:00 GTS BOJSZOWY - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-29/16:00 LKS FRYDEK - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-29/16:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-29/16:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-09-29/16:00 LKS STUDZIONKA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS STUDZIONKA -:-
2019-10-05/15:30 ZET TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-10-05/15:30 CZAPLA KRYRY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-10-05/15:30 LKS BRZEŹCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-10-05/15:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS FRYDEK -:-
2019-10-06/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-10-06/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - GTS BOJSZOWY -:-
2019-10-06/15:30 LKS RUDOŁTOWICE - ZNICZ JANKOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-10-12/15:30 LKS WOSZCZYCE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-10-12/15:30 LEŚNIK KOBIÓR - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-10-12/15:30 ZNICZ JANKOWICE - ZET TYCHY -:-
2019-10-13/15:30 GTS BOJSZOWY - LKS FRYDEK -:-
2019-10-13/15:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-10-13/15:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS BRZEŹCE -:-
2019-10-13/15:30 LKS STUDZIONKA - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-10-13/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - GTS BOJSZOWY -:-
2019-10-19/15:00 ZET TYCHY - LKS STUDZIONKA -:-
2019-10-19/15:00 CZAPLA KRYRY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-10-19/15:00 LKS BRZEŹCE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-10-19/15:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-10-20/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-10-20/15:00 LKS RUDOŁTOWICE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-10-20/15:00 LKS FRYDEK - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
Kolejka nr 12
2019-10-26/15:00 LKS WOSZCZYCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-10-26/15:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS BRZEŹCE -:-
2019-10-26/15:00 ZNICZ JANKOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-10-26/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-10-27/14:00 GTS BOJSZOWY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-10-27/14:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS FRYDEK -:-
2019-10-27/14:00 LKS STUDZIONKA - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-10-27/14:00 SIÓDEMKA TYCHY - ZET TYCHY -:-
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00 ZET TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-11-02/14:00 CZAPLA KRYRY - LKS STUDZIONKA -:-
2019-11-02/14:00 LKS BRZEŹCE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-11-02/14:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-11-03/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-11-03/14:00 LKS RUDOŁTOWICE - GTS BOJSZOWY -:-
2019-11-03/14:00 LKS FRYDEK - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-11-03/14:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 14
2019-11-09/13:30 LKS WOSZCZYCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-11-09/13:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS FRYDEK -:-
2019-11-09/13:30 ZNICZ JANKOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-11-09/13:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-11-10/13:30 GTS BOJSZOWY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-11-10/13:30 LKS STUDZIONKA - LKS BRZEŹCE -:-
2019-11-10/13:30 SIÓDEMKA TYCHY - CZAPLA KRYRY -:-
2019-11-10/13:30 LKS RUDOŁTOWICE - ZET TYCHY -:-
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 ZET TYCHY - GTS BOJSZOWY -:-
2019-11-16/13:30 CZAPLA KRYRY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-11-16/13:30 LKS BRZEŹCE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-11-16/13:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS STUDZIONKA -:-
2019-11-17/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-11-17/13:30 LKS FRYDEK - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-11-17/13:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-11-17/13:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS WOSZCZYCE -:-