Częstochowa: Klasa A "grupa II"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 OLIMPIA HUTA STARA 26 71 23 2 1 95:27
2 PIAST PRZYRÓW 26 61 20 1 5 83:29
3 KMICIC KRUSZYNA 26 51 16 3 7 77:50
4 SOKÓŁ OLSZTYN 26 50 16 2 8 73:46
5 UNIA RĘDZINY 26 47 15 2 9 60:43
6 ORKAN RZERZĘCZYCE 26 45 15 0 11 58:45
7 CZARNI STARCZA 26 43 13 4 9 68:45
8 ZŁOTY POTOK 26 32 10 2 14 49:65
9 JURA Niegowa 26 28 8 4 14 35:59
10 PILICA KONIECPOL 26 26 7 5 14 32:53
11 KAMIENICA POLSKA 26 25 7 4 15 38:47
12 MAŁA PANEW Cynków 26 21 6 3 17 42:95
13 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 26 20 6 2 18 47:84
14 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW 26 8 2 2 22 14:83
Kolejka nr 26
2018-06-16/17:30 MAŁA PANEW Cynków - PILICA KONIECPOL 3:3
2018-06-16/17:30 KMICIC KRUSZYNA - JURA Niegowa 1:1
2018-06-16/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - CZARNI STARCZA 1:2
2018-06-16/17:30 ZŁOTY POTOK - KAMIENICA POLSKA 1:0
2018-06-16/17:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - UNIA RĘDZINY 1:2
2018-06-17/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - PIAST PRZYRÓW 3:2
Kolejka nr 26
2018-06-16/17:30 MAŁA PANEW Cynków - PILICA KONIECPOL 3:3
2018-06-16/17:30 KMICIC KRUSZYNA - JURA Niegowa 1:1
2018-06-16/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - CZARNI STARCZA 1:2
2018-06-16/17:30 ZŁOTY POTOK - KAMIENICA POLSKA 1:0
2018-06-16/17:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - UNIA RĘDZINY 1:2
2018-06-17/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - PIAST PRZYRÓW 3:2
Kolejka nr 25
2018-06-09/17:30 UNIA RĘDZINY - SOKÓŁ OLSZTYN 2:4
2018-06-09/17:30 KAMIENICA POLSKA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5:0
2018-06-09/17:30 PIAST PRZYRÓW - ZŁOTY POTOK 7:1
2018-06-09/17:30 CZARNI STARCZA - OLIMPIA HUTA STARA 3:10
2018-06-09/17:30 JURA Niegowa - ORKAN RZERZĘCZYCE 2:0
2018-06-09/17:30 PILICA KONIECPOL - KMICIC KRUSZYNA 2:1
Kolejka nr 24
2018-06-02/12:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - PIAST PRZYRÓW 0:4
2018-06-02/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - PILICA KONIECPOL 4:0
2018-06-02/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - JURA Niegowa 5:2
2018-06-02/17:30 ZŁOTY POTOK - CZARNI STARCZA 2:1
2018-06-02/17:30 UNIA RĘDZINY - KAMIENICA POLSKA 5:2
2018-06-30/00:00 SOKÓŁ OLSZTYN - MAŁA PANEW Cynków 3:0
Kolejka nr 23
2018-05-26/17:00 KAMIENICA POLSKA - SOKÓŁ OLSZTYN 2:2
2018-05-26/17:00 PIAST PRZYRÓW - UNIA RĘDZINY 1:0
2018-05-26/17:00 CZARNI STARCZA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 9:0
2018-05-26/17:00 JURA Niegowa - ZŁOTY POTOK 0:3
2018-05-26/17:00 PILICA KONIECPOL - OLIMPIA HUTA STARA 0:1
2018-05-26/17:00 MAŁA PANEW Cynków - KMICIC KRUSZYNA 2:5
Kolejka nr 22
2018-05-19/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KMICIC KRUSZYNA 4:3
2018-05-19/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - MAŁA PANEW Cynków 2:0
2018-05-19/17:00 ZŁOTY POTOK - PILICA KONIECPOL 3:1
2018-05-19/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - JURA Niegowa 2:1
2018-05-19/17:00 UNIA RĘDZINY - CZARNI STARCZA 3:2
2018-05-20/17:00 KAMIENICA POLSKA - PIAST PRZYRÓW 0:4
Kolejka nr 21
2018-05-12/17:00 CZARNI STARCZA - KAMIENICA POLSKA 1:0
2018-05-12/17:00 JURA Niegowa - UNIA RĘDZINY 1:0
2018-05-12/17:00 PILICA KONIECPOL - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 0:1
2018-05-12/17:00 MAŁA PANEW Cynków - OLIMPIA HUTA STARA 1:4
2018-05-12/17:00 KMICIC KRUSZYNA - ORKAN RZERZĘCZYCE 5:1
2018-05-13/17:00 PIAST PRZYRÓW - SOKÓŁ OLSZTYN 2:1
Kolejka nr 20
2018-05-05/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - KMICIC KRUSZYNA 8:2
2018-05-05/17:00 UNIA RĘDZINY - PILICA KONIECPOL 2:1
2018-05-05/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - ORKAN RZERZĘCZYCE 4:1
2018-05-05/17:00 ZŁOTY POTOK - MAŁA PANEW Cynków 2:2
2018-05-05/17:00 PIAST PRZYRÓW - CZARNI STARCZA 1:0
2018-05-06/17:00 KAMIENICA POLSKA - JURA Niegowa 0:2
Kolejka nr 19
2018-04-28/11:00 CZARNI STARCZA - SOKÓŁ OLSZTYN 3:1
2018-04-28/17:00 MAŁA PANEW Cynków - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:3
2018-04-28/17:00 KMICIC KRUSZYNA - ZŁOTY POTOK 4:3
2018-04-28/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - OLIMPIA HUTA STARA 1:3
2018-04-29/16:00 PILICA KONIECPOL - KAMIENICA POLSKA 1:1
2018-04-29/17:00 JURA Niegowa - PIAST PRZYRÓW 0:1
Kolejka nr 18
2018-04-21/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - OLIMPIA HUTA STARA 2:1
2018-04-21/17:00 ZŁOTY POTOK - ORKAN RZERZĘCZYCE 1:4
2018-04-21/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - KMICIC KRUSZYNA 0:3
2018-04-21/17:00 UNIA RĘDZINY - MAŁA PANEW Cynków 1:0
2018-04-21/17:00 PIAST PRZYRÓW - PILICA KONIECPOL 4:0
2018-04-21/17:00 CZARNI STARCZA - JURA Niegowa 2:2
Kolejka nr 17
2018-04-14/16:00 PILICA KONIECPOL - CZARNI STARCZA 0:2
2018-04-14/16:00 MAŁA PANEW Cynków - KAMIENICA POLSKA 2:1
2018-04-14/16:00 KMICIC KRUSZYNA - UNIA RĘDZINY 0:2
2018-04-14/16:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5:3
2018-04-14/16:00 OLIMPIA HUTA STARA - ZŁOTY POTOK 2:0
2018-04-15/16:00 JURA Niegowa - SOKÓŁ OLSZTYN 2:1
Kolejka nr 16
2018-04-07/11:00 JURA Niegowa - PILICA KONIECPOL 0:0
2018-04-07/16:00 SOKÓŁ OLSZTYN - ZŁOTY POTOK 4:2
2018-04-07/16:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - OLIMPIA HUTA STARA 2:2
2018-04-07/16:00 UNIA RĘDZINY - ORKAN RZERZĘCZYCE 1:2
2018-04-07/16:00 KAMIENICA POLSKA - KMICIC KRUSZYNA 0:0
2018-04-07/16:00 PIAST PRZYRÓW - MAŁA PANEW Cynków 2:0
Kolejka nr 15
2018-03-31/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - UNIA RĘDZINY 3:0
2018-03-31/16:00 PILICA KONIECPOL - SOKÓŁ OLSZTYN 1:3
2018-03-31/16:00 MAŁA PANEW Cynków - CZARNI STARCZA 1:5
2018-03-31/16:00 KMICIC KRUSZYNA - PIAST PRZYRÓW 4:2
2018-03-31/16:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - KAMIENICA POLSKA 5:0
2018-03-31/16:00 ZŁOTY POTOK - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:1
Kolejka nr 14
2018-03-24/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - KAMIENICA POLSKA 2:1
2018-03-24/15:30 JURA Niegowa - MAŁA PANEW Cynków 5:1
2018-05-01/11:00 SOKÓŁ OLSZTYN - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:1
2018-05-01/17:00 UNIA RĘDZINY - ZŁOTY POTOK 3:0
2018-05-01/17:00 PIAST PRZYRÓW - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:0
2018-05-01/17:00 CZARNI STARCZA - KMICIC KRUSZYNA 1:2
Kolejka nr 13
2017-11-11/13:00 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - SOKÓŁ OLSZTYN 1:6
2017-11-11/13:00 PILICA KONIECPOL - MAŁA PANEW Cynków 4:1
2017-11-11/13:00 CZARNI STARCZA - ORKAN RZERZĘCZYCE 1:2
2017-11-11/13:00 PIAST PRZYRÓW - OLIMPIA HUTA STARA 2:3
2017-11-11/13:00 KAMIENICA POLSKA - ZŁOTY POTOK 2:3
2017-11-11/13:00 UNIA RĘDZINY - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 4:2
2017-11-12/13:00 JURA Niegowa - KMICIC KRUSZYNA 2:2
Kolejka nr 12
2017-11-04/13:30 SOKÓŁ OLSZTYN - UNIA RĘDZINY 0:4
2017-11-04/13:30 ZŁOTY POTOK - PIAST PRZYRÓW 1:5
2017-11-04/13:30 OLIMPIA HUTA STARA - CZARNI STARCZA 2:1
2017-11-04/13:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - JURA Niegowa 5:0
2017-11-04/13:30 KMICIC KRUSZYNA - PILICA KONIECPOL 2:3
2017-11-04/13:30 MAŁA PANEW Cynków - SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower 2:2
2017-11-18/12:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - KAMIENICA POLSKA 3:1
Kolejka nr 11
2017-10-28/14:00 MAŁA PANEW Cynków - SOKÓŁ OLSZTYN 1:10
2017-10-28/14:00 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - KMICIC KRUSZYNA 0:3
2017-10-28/14:00 PILICA KONIECPOL - ORKAN RZERZĘCZYCE 0:1
2017-10-28/14:00 PIAST PRZYRÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
2017-10-28/14:00 KAMIENICA POLSKA - UNIA RĘDZINY 2:1
2017-10-28/15:00 CZARNI STARCZA - ZŁOTY POTOK 2:2
2017-10-29/14:00 JURA Niegowa - OLIMPIA HUTA STARA 0:6
Kolejka nr 10
2017-10-21/12:30 OLIMPIA HUTA STARA - PILICA KONIECPOL 4:0
2017-10-21/14:30 SOKÓŁ OLSZTYN - KAMIENICA POLSKA 0:5
2017-10-21/14:30 UNIA RĘDZINY - PIAST PRZYRÓW 1:3
2017-10-21/14:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - CZARNI STARCZA 1:3
2017-10-21/14:30 ZŁOTY POTOK - JURA Niegowa 0:1
2017-10-21/14:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower 4:1
2017-10-21/14:30 KMICIC KRUSZYNA - MAŁA PANEW Cynków 14:0
Kolejka nr 9
2017-10-14/11:00 CZARNI STARCZA - UNIA RĘDZINY 2:3
2017-10-14/13:00 PIAST PRZYRÓW - KAMIENICA POLSKA 6:2
2017-10-14/15:00 KMICIC KRUSZYNA - SOKÓŁ OLSZTYN 1:4
2017-10-14/15:00 MAŁA PANEW Cynków - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:0
2017-10-14/15:00 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - OLIMPIA HUTA STARA 1:7
2017-10-14/15:00 PILICA KONIECPOL - ZŁOTY POTOK 1:3
2017-10-15/15:00 JURA Niegowa - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 2:3
Kolejka nr 8
2017-10-07/11:00 KAMIENICA POLSKA - CZARNI STARCZA 1:1
2017-10-07/11:00 UNIA RĘDZINY - JURA Niegowa 4:0
2017-10-07/15:30 SOKÓŁ OLSZTYN - PIAST PRZYRÓW 0:2
2017-10-07/15:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - PILICA KONIECPOL 2:3
2017-10-07/15:30 ZŁOTY POTOK - SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower 2:3
2017-10-07/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - MAŁA PANEW Cynków 4:0
2017-10-07/15:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - KMICIC KRUSZYNA 0:2
Kolejka nr 7
2017-09-30/16:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2017-09-30/16:00 KMICIC KRUSZYNA - OLIMPIA HUTA STARA 1:4
2017-09-30/16:00 MAŁA PANEW Cynków - ZŁOTY POTOK 3:0
2017-09-30/16:00 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 4:4
2017-09-30/16:00 PILICA KONIECPOL - UNIA RĘDZINY 2:2
2017-09-30/16:00 CZARNI STARCZA - PIAST PRZYRÓW 4:2
2017-10-01/16:00 JURA Niegowa - KAMIENICA POLSKA 3:1
Kolejka nr 6
2017-09-23/11:00 UNIA RĘDZINY - SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower 3:0
2017-09-23/16:30 PIAST PRZYRÓW - JURA Niegowa 6:1
2017-09-23/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - ORKAN RZERZĘCZYCE 4:2
2017-09-27/16:30 SOKÓŁ OLSZTYN - CZARNI STARCZA 2:2
2017-09-27/16:30 KAMIENICA POLSKA - PILICA KONIECPOL 1:0
2017-09-27/16:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - MAŁA PANEW Cynków 9:0
2017-09-27/16:30 ZŁOTY POTOK - KMICIC KRUSZYNA 1:2
Kolejka nr 5
2017-09-16/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - SOKÓŁ OLSZTYN 2:1
2017-09-16/16:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - ZŁOTY POTOK 5:0
2017-09-16/16:30 KMICIC KRUSZYNA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:2
2017-09-16/16:30 MAŁA PANEW Cynków - UNIA RĘDZINY 2:3
2017-09-16/16:30 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - KAMIENICA POLSKA 0:3
2017-09-16/16:30 PILICA KONIECPOL - PIAST PRZYRÓW 1:1
2017-09-17/16:30 JURA Niegowa - CZARNI STARCZA 1:3
Kolejka nr 4
2017-09-09/11:00 KAMIENICA POLSKA - MAŁA PANEW Cynków 4:0
2017-09-09/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - JURA Niegowa 4:2
2017-09-09/17:00 CZARNI STARCZA - PILICA KONIECPOL 8:1
2017-09-09/17:00 PIAST PRZYRÓW - SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower 3:0
2017-09-09/17:00 UNIA RĘDZINY - KMICIC KRUSZYNA 4:5
2017-09-09/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - ORKAN RZERZĘCZYCE 1:2
2017-09-09/17:00 ZŁOTY POTOK - OLIMPIA HUTA STARA 0:5
Kolejka nr 3
2017-09-02/17:00 ZŁOTY POTOK - SOKÓŁ OLSZTYN 2:4
2017-09-02/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 4:1
2017-09-02/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - UNIA RĘDZINY 1:3
2017-09-02/17:00 KMICIC KRUSZYNA - KAMIENICA POLSKA 1:0
2017-09-02/17:00 MAŁA PANEW Cynków - PIAST PRZYRÓW 2:6
2017-09-02/17:00 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - CZARNI STARCZA 0:3
2017-09-02/17:00 PILICA KONIECPOL - JURA Niegowa 2:1
Kolejka nr 2
2017-08-26/11:00 KAMIENICA POLSKA - ORKAN RZERZĘCZYCE 1:3
2017-08-26/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - PILICA KONIECPOL 2:0
2017-08-26/17:00 CZARNI STARCZA - MAŁA PANEW Cynków 3:1
2017-08-26/17:00 UNIA RĘDZINY - OLIMPIA HUTA STARA 2:2
2017-08-26/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - ZŁOTY POTOK 1:6
2017-08-27/17:00 JURA Niegowa - SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower 1:2
2017-08-27/17:00 PIAST PRZYRÓW - KMICIC KRUSZYNA 3:4
Kolejka nr 1
2017-08-19/11:00 KAMIENICA POLSKA - OLIMPIA HUTA STARA 0:1
2017-08-19/11:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - PIAST PRZYRÓW 1:5
2017-08-19/17:00 ZŁOTY POTOK - UNIA RĘDZINY 5:2
2017-08-19/17:00 KMICIC KRUSZYNA - CZARNI STARCZA 4:1
2017-08-19/17:00 MAŁA PANEW Cynków - JURA Niegowa 5:0
2017-08-19/17:00 SIEDLEC DUŻY GNIAZDÓW - drużyna wycofana, walkower - PILICA KONIECPOL 0:3
2017-08-20/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - SOKÓŁ OLSZTYN 1:5