Częstochowa: Klasa A "grupa I"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZNICZ KŁOBUCK 26 78 26 0 0 169:7
2 LISWARTA KRZEPICE 26 54 17 3 6 78:28
3 OKSZA ŁOBODNO 26 53 17 2 7 77:38
4 BŁĘKITNI LIBIDZA 26 51 16 3 7 69:48
5 GROM CYKARZEW 26 43 14 1 11 63:64
6 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 26 40 13 1 12 56:45
7 SOKÓŁ WRĘCZYCA 26 38 12 2 12 62:57
8 ORLIK BLACHOWNIA 26 35 10 5 11 48:49
9 NAPRZÓD OSTROWY 26 34 11 1 14 51:63
10 LISWARTA POPÓW 26 33 10 3 13 42:72
11 GROM MIEDŹNO 26 31 10 1 15 46:63
12 ALKAS ALEKSANDRIA 26 25 8 1 17 32:97
13 JUNIOR SZARLEJKA 26 13 3 4 19 27:80
14 MARATON WALEŃCZÓW 26 4 1 1 24 26:135
Kolejka nr 26
2018-06-16/17:30 MARATON WALEŃCZÓW - NAPRZÓD OSTROWY 1:6
2018-06-16/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:2
2018-06-16/17:30 OKSZA ŁOBODNO - GROM CYKARZEW 4:2
2018-06-16/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO 3:0
2018-06-16/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - LISWARTA KRZEPICE 0:0
2018-06-16/17:30 ALKAS ALEKSANDRIA - LISWARTA POPÓW 2:1
2018-06-16/17:30 ZNICZ KŁOBUCK - SOKÓŁ WRĘCZYCA 10:2
Kolejka nr 26
2018-06-16/17:30 MARATON WALEŃCZÓW - NAPRZÓD OSTROWY 1:6
2018-06-16/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:2
2018-06-16/17:30 OKSZA ŁOBODNO - GROM CYKARZEW 4:2
2018-06-16/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO 3:0
2018-06-16/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - LISWARTA KRZEPICE 0:0
2018-06-16/17:30 ALKAS ALEKSANDRIA - LISWARTA POPÓW 2:1
2018-06-16/17:30 ZNICZ KŁOBUCK - SOKÓŁ WRĘCZYCA 10:2
Kolejka nr 25
2018-06-09/16:30 GROM CYKARZEW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:2
2018-06-09/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - MARATON WALEŃCZÓW 4:0
2018-06-09/17:30 LISWARTA POPÓW - ZNICZ KŁOBUCK 0:7
2018-06-09/17:30 LISWARTA KRZEPICE - ALKAS ALEKSANDRIA 7:0
2018-06-09/17:30 GROM MIEDŹNO - ORLIK BLACHOWNIA 1:0
2018-06-09/17:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-06-09/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - JUNIOR SZARLEJKA 3:1
Kolejka nr 24
2018-06-02/17:30 MARATON WALEŃCZÓW - JUNIOR SZARLEJKA 6:1
2018-06-02/17:30 OKSZA ŁOBODNO - NAPRZÓD OSTROWY 3:2
2018-06-02/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2018-06-02/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - GROM CYKARZEW 3:3
2018-06-02/17:30 ALKAS ALEKSANDRIA - GROM MIEDŹNO 2:6
2018-06-02/17:30 ZNICZ KŁOBUCK - LISWARTA KRZEPICE 3:1
2018-06-02/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW 7:0
Kolejka nr 23
2018-05-26/17:00 LISWARTA POPÓW - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2018-05-26/17:00 LISWARTA KRZEPICE - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:1
2018-05-26/17:00 GROM MIEDŹNO - ZNICZ KŁOBUCK 1:5
2018-05-26/17:00 GROM CYKARZEW - ALKAS ALEKSANDRIA 10:0
2018-05-26/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ORLIK BLACHOWNIA 4:0
2018-05-26/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
2018-05-26/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - OKSZA ŁOBODNO 2:4
Kolejka nr 22
2018-05-19/14:00 ZNICZ KŁOBUCK - GROM CYKARZEW 8:0
2018-05-19/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - OKSZA ŁOBODNO 0:6
2018-05-19/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - JUNIOR SZARLEJKA 3:0
2018-05-19/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - NAPRZÓD OSTROWY 4:0
2018-05-19/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:3
2018-05-19/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - GROM MIEDŹNO 4:0
2018-05-19/17:00 LISWARTA POPÓW - LISWARTA KRZEPICE 0:4
Kolejka nr 21
2018-05-12/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2018-05-12/17:00 LISWARTA KRZEPICE - MARATON WALEŃCZÓW 9:0
2018-05-12/17:00 GROM MIEDŹNO - LISWARTA POPÓW 1:1
2018-05-12/17:00 GROM CYKARZEW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:2
2018-05-12/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - ORLIK BLACHOWNIA 0:3
2018-05-12/17:00 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2018-05-13/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - ALKAS ALEKSANDRIA 4:1
Kolejka nr 20
2018-05-05/11:00 ZNICZ KŁOBUCK - NAPRZÓD OSTROWY 4:0
2018-05-05/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - OKSZA ŁOBODNO 3:1
2018-05-05/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - JUNIOR SZARLEJKA 1:1
2018-05-05/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2018-05-05/17:00 LISWARTA POPÓW - GROM CYKARZEW 4:1
2018-05-05/17:00 LISWARTA KRZEPICE - GROM MIEDŹNO 3:0
2018-05-06/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:6
Kolejka nr 19
2018-04-28/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA POPÓW 8:1
2018-04-28/11:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ORLIK BLACHOWNIA 3:4
2018-04-28/17:00 GROM MIEDŹNO - MARATON WALEŃCZÓW 5:1
2018-04-28/17:00 GROM CYKARZEW - LISWARTA KRZEPICE 2:1
2018-04-28/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - ZNICZ KŁOBUCK 0:8
2018-04-28/17:00 OKSZA ŁOBODNO - ALKAS ALEKSANDRIA 4:2
2018-04-29/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:2
Kolejka nr 18
2018-04-21/12:00 ZNICZ KŁOBUCK - OKSZA ŁOBODNO 5:0
2018-04-21/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - ORLIK BLACHOWNIA 1:5
2018-04-21/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:0
2018-04-21/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - JUNIOR SZARLEJKA 0:0
2018-04-21/17:00 LISWARTA POPÓW - NAPRZÓD OSTROWY 1:5
2018-04-21/17:00 LISWARTA KRZEPICE - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:0
2018-04-21/17:00 GROM MIEDŹNO - GROM CYKARZEW 6:2
Kolejka nr 17
2018-04-14/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM MIEDŹNO 2:0
2018-04-14/16:00 GROM CYKARZEW - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2018-04-14/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA KRZEPICE 1:4
2018-04-14/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - LISWARTA POPÓW 0:1
2018-04-14/16:00 OKSZA ŁOBODNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:0
2018-04-14/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ZNICZ KŁOBUCK 0:4
2018-04-14/16:00 ORLIK BLACHOWNIA - ALKAS ALEKSANDRIA 0:1
Kolejka nr 16
2018-04-07/16:00 MARATON WALEŃCZÓW - ALKAS ALEKSANDRIA 1:3
2018-04-07/16:00 ZNICZ KŁOBUCK - ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2018-04-07/16:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:1
2018-04-07/16:00 LISWARTA POPÓW - OKSZA ŁOBODNO 0:4
2018-04-07/16:00 LISWARTA KRZEPICE - JUNIOR SZARLEJKA 1:1
2018-04-07/16:00 GROM MIEDŹNO - NAPRZÓD OSTROWY 0:1
2018-04-07/16:00 GROM CYKARZEW - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
Kolejka nr 15
2018-03-31/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2018-03-31/11:00 ORLIK BLACHOWNIA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:2
2018-03-31/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM CYKARZEW 0:5
2018-03-31/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - GROM MIEDŹNO 1:2
2018-03-31/16:00 OKSZA ŁOBODNO - LISWARTA KRZEPICE 3:3
2018-03-31/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA POPÓW 3:1
2018-03-31/16:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ZNICZ KŁOBUCK 0:9
Kolejka nr 14
2018-03-25/15:00 MARATON WALEŃCZÓW - ZNICZ KŁOBUCK 0:14
2018-04-25/18:00 GROM MIEDŹNO - OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-04-30/17:30 LISWARTA POPÓW - ORLIK BLACHOWNIA 3:2
2018-05-01/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ALKAS ALEKSANDRIA 2:4
2018-05-01/17:00 LISWARTA KRZEPICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2018-05-01/17:00 GROM CYKARZEW - JUNIOR SZARLEJKA 5:1
2018-05-01/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - NAPRZÓD OSTROWY 3:2
Kolejka nr 13
2017-11-11/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - JUNIOR SZARLEJKA 2:0
2017-11-11/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - MARATON WALEŃCZÓW 5:1
2017-11-11/13:00 GROM CYKARZEW - OKSZA ŁOBODNO 1:0
2017-11-11/13:00 GROM MIEDŹNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:2
2017-11-11/13:00 LISWARTA KRZEPICE - ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2017-11-11/13:00 LISWARTA POPÓW - ALKAS ALEKSANDRIA 6:1
2017-11-11/13:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ZNICZ KŁOBUCK 0:3
Kolejka nr 12
2017-11-04/13:30 MARATON WALEŃCZÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:9
2017-11-04/13:30 ZNICZ KŁOBUCK - LISWARTA POPÓW 7:0
2017-11-04/13:30 ORLIK BLACHOWNIA - GROM MIEDŹNO 4:3
2017-11-04/13:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM CYKARZEW 2:0
2017-11-04/13:30 OKSZA ŁOBODNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2017-11-05/11:00 ALKAS ALEKSANDRIA - LISWARTA KRZEPICE 0:3
2017-11-05/13:30 JUNIOR SZARLEJKA - NAPRZÓD OSTROWY 0:1
Kolejka nr 11
2017-10-28/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:5
2017-10-28/11:00 LISWARTA KRZEPICE - ZNICZ KŁOBUCK 0:3
2017-10-28/14:00 NAPRZÓD OSTROWY - OKSZA ŁOBODNO 0:2
2017-10-28/14:00 GROM CYKARZEW - ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2017-10-28/14:00 GROM MIEDŹNO - ALKAS ALEKSANDRIA 5:2
2017-10-28/14:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:1
2017-10-29/14:00 JUNIOR SZARLEJKA - MARATON WALEŃCZÓW 2:2
Kolejka nr 10
2017-10-21/13:00 ZNICZ KŁOBUCK - GROM MIEDŹNO 7:0
2017-10-21/14:30 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA POPÓW 0:5
2017-10-21/14:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA KRZEPICE 1:2
2017-10-21/14:30 ORLIK BLACHOWNIA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:2
2017-10-21/14:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - NAPRZÓD OSTROWY 2:1
2017-10-21/14:30 OKSZA ŁOBODNO - JUNIOR SZARLEJKA 3:0
2017-10-22/14:30 ALKAS ALEKSANDRIA - GROM CYKARZEW 2:1
Kolejka nr 9
2017-10-14/15:00 OKSZA ŁOBODNO - MARATON WALEŃCZÓW 7:1
2017-10-14/15:00 NAPRZÓD OSTROWY - ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2017-10-14/15:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ALKAS ALEKSANDRIA 5:2
2017-10-14/15:00 GROM CYKARZEW - ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2017-10-14/15:00 GROM MIEDŹNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:2
2017-10-14/15:00 LISWARTA KRZEPICE - LISWARTA POPÓW 5:0
2017-10-15/15:00 JUNIOR SZARLEJKA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:5
Kolejka nr 8
2017-10-07/15:30 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA KRZEPICE 1:5
2017-10-07/15:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 3:1
2017-10-07/15:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - GROM CYKARZEW 5:0
2017-10-07/15:30 ZNICZ KŁOBUCK - BŁĘKITNI LIBIDZA 8:0
2017-10-07/15:30 ALKAS ALEKSANDRIA - NAPRZÓD OSTROWY 0:4
2017-10-07/15:30 ORLIK BLACHOWNIA - JUNIOR SZARLEJKA 3:1
2017-10-07/15:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OKSZA ŁOBODNO 1:2
Kolejka nr 7
2017-09-30/11:00 JUNIOR SZARLEJKA - ALKAS ALEKSANDRIA 0:3
2017-09-30/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 8:1
2017-09-30/14:00 NAPRZÓD OSTROWY - ZNICZ KŁOBUCK 0:7
2017-09-30/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - MARATON WALEŃCZÓW 5:1
2017-09-30/16:00 OKSZA ŁOBODNO - ORLIK BLACHOWNIA 7:3
2017-09-30/16:00 GROM CYKARZEW - LISWARTA POPÓW 3:1
2017-09-30/16:00 GROM MIEDŹNO - LISWARTA KRZEPICE 2:0
Kolejka nr 6
2017-09-23/11:00 LISWARTA KRZEPICE - GROM CYKARZEW 8:1
2017-09-23/16:30 MARATON WALEŃCZÓW - GROM MIEDŹNO 0:4
2017-09-23/16:30 ZNICZ KŁOBUCK - JUNIOR SZARLEJKA 10:1
2017-09-23/16:30 ALKAS ALEKSANDRIA - OKSZA ŁOBODNO 0:5
2017-09-23/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:0
2017-09-27/16:30 LISWARTA POPÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2017-11-18/11:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - NAPRZÓD OSTROWY 6:3
Kolejka nr 5
2017-09-16/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA KRZEPICE 3:2
2017-09-16/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - MARATON WALEŃCZÓW 6:0
2017-09-16/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ALKAS ALEKSANDRIA 4:0
2017-09-16/16:30 OKSZA ŁOBODNO - ZNICZ KŁOBUCK 0:3
2017-09-16/16:30 JUNIOR SZARLEJKA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:4
2017-09-16/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 2:1
2017-09-16/16:30 GROM CYKARZEW - GROM MIEDŹNO 1:0
Kolejka nr 4
2017-09-09/11:00 LISWARTA KRZEPICE - NAPRZÓD OSTROWY 3:2
2017-09-09/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - GROM CYKARZEW 0:4
2017-09-09/17:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2017-09-09/17:00 LISWARTA POPÓW - JUNIOR SZARLEJKA 3:2
2017-09-09/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OKSZA ŁOBODNO 0:3
2017-09-09/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:2
2017-09-09/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORLIK BLACHOWNIA 1:3
Kolejka nr 3
2017-09-02/11:00 OKSZA ŁOBODNO - LISWARTA POPÓW 4:0
2017-09-02/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2017-09-02/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:3
2017-09-02/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - LISWARTA KRZEPICE 2:1
2017-09-02/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM CYKARZEW 4:1
2017-09-03/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - ZNICZ KŁOBUCK 0:7
2017-09-03/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 4:2
Kolejka nr 2
2017-08-26/14:30 ZNICZ KŁOBUCK - ALKAS ALEKSANDRIA 11:0
2017-08-26/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:4
2017-08-26/17:00 GROM MIEDŹNO - JUNIOR SZARLEJKA 3:4
2017-08-26/17:00 LISWARTA KRZEPICE - OKSZA ŁOBODNO 4:0
2017-08-26/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORLIK BLACHOWNIA 1:1
2017-08-27/11:00 GROM CYKARZEW - NAPRZÓD OSTROWY 5:0
2017-08-27/17:00 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:0
Kolejka nr 1
2017-08-19/11:00 ZNICZ KŁOBUCK - MARATON WALEŃCZÓW 8:0
2017-08-19/16:00 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 7:0
2017-08-19/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - LISWARTA POPÓW 0:0
2017-08-19/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA KRZEPICE 1:3
2017-08-19/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - GROM CYKARZEW 0:1
2017-08-19/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - BŁĘKITNI LIBIDZA 0:3
2017-08-20/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:1