Bytom: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS UNIA STRZYBNICA 0 0 0 0 0 0:0
2 TS ISKRA LASOWICE 0 0 0 0 0 0:0
3 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS TEMPO STOLARZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
5 LKS SOKÓŁ ORZECH 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS ORZEŁ KOTY 0 0 0 0 0 0:0
8 KS SILESIA II MIECHOWICE 0 0 0 0 0 0:0
9 KS PIEKARY 0 0 0 0 0 0:0
10 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 0 0 0 0 0 0:0
11 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0 0 0 0 0 0:0
12 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
13 KS CZARNI SUCHA GÓRA 0 0 0 0 0 0:0
14 GKS ROZBARK BYTOM 0 0 0 0 0 0:0
15 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
16 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2017-08-19/17:00 GKS ROZBARK BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-08-19/17:00 TS ISKRA LASOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-08-19/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-08-19/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-08-20/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - KS PIEKARY -:-
2017-08-20/17:00 KS CZARNI SUCHA GÓRA - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-08-20/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2017-09-13/17:30 LKS ORZEŁ KOTY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 2
2017-08-26/17:00 KS PIEKARY - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-08-26/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
2017-08-26/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2017-08-26/17:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2017-08-26/17:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2017-08-26/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
2017-08-26/17:00 GKS ROZBARK BYTOM - TS ISKRA LASOWICE -:-
2017-09-06/17:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS ORZEŁ KOTY -:-
Kolejka nr 3
2017-08-30/17:30 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-08-30/17:30 KS CZARNI SUCHA GÓRA - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2017-08-30/17:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-08-30/17:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-08-30/17:30 LKS ORZEŁ KOTY - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-08-30/17:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-08-30/17:30 KS SILESIA II MIECHOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-08-30/17:30 KS PIEKARY - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
Kolejka nr 4
2017-09-02/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-09-02/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS PIEKARY -:-
2017-09-02/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
2017-09-02/17:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2017-09-02/17:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2017-09-02/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2017-09-02/17:00 GKS ROZBARK BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2017-09-02/17:00 TS ISKRA LASOWICE - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 5
2017-09-09/16:30 KS CZARNI SUCHA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-09-09/16:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2017-09-09/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2017-09-09/16:30 LKS ORZEŁ KOTY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-09-09/16:30 KS PIEKARY - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-09-09/16:30 LKS TEMPO STOLARZOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-09-10/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-09-10/16:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 6
2017-09-16/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-09-16/16:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2017-09-16/16:30 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS PIEKARY -:-
2017-09-16/16:30 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
2017-09-16/16:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2017-09-16/16:30 GKS ROZBARK BYTOM - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2017-09-16/16:30 TS ISKRA LASOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2017-09-16/16:30 KS CZARNI SUCHA GÓRA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
Kolejka nr 7
2017-09-23/16:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-09-23/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
2017-09-23/16:00 LKS ORZEŁ KOTY - TS ISKRA LASOWICE -:-
2017-09-23/16:00 KS PIEKARY - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-09-23/16:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-09-23/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-09-24/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-09-24/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - GKS ROZBARK BYTOM -:-
Kolejka nr 8
2017-09-30/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-09-30/16:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-09-30/16:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2017-09-30/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS PIEKARY -:-
2017-09-30/16:00 GKS ROZBARK BYTOM - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
2017-09-30/16:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2017-09-30/16:00 KS CZARNI SUCHA GÓRA - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2017-09-30/16:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 9
2017-10-07/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-10-07/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2017-10-07/15:00 KS PIEKARY - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2017-10-07/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-10-07/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-10-07/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-10-08/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2017-10-08/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 10
2017-10-14/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-10-14/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-10-14/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-10-14/15:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2017-10-14/15:00 TS ISKRA LASOWICE - KS PIEKARY -:-
2017-10-14/15:00 KS CZARNI SUCHA GÓRA - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
2017-10-14/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2017-10-14/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
Kolejka nr 11
2017-10-21/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2017-10-21/15:00 KS PIEKARY - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
2017-10-21/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2017-10-21/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2017-10-21/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-10-21/15:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-10-22/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2017-10-22/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 12
2017-10-28/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-10-28/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-10-28/14:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-10-28/14:00 TS ISKRA LASOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-10-28/14:00 KS CZARNI SUCHA GÓRA - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2017-10-28/14:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS PIEKARY -:-
2017-10-28/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
2017-10-28/14:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
Kolejka nr 13
2017-11-04/13:00 KS PIEKARY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2017-11-04/13:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2017-11-04/13:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
2017-11-04/13:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS ISKRA LASOWICE -:-
2017-11-04/13:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2017-11-04/13:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-11-05/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2017-11-05/13:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 14
2017-11-11/13:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2017-11-11/13:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-11-11/13:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2017-11-11/13:00 KS CZARNI SUCHA GÓRA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2017-11-11/13:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2017-11-11/13:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2017-11-11/13:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS PIEKARY -:-
2017-11-12/13:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS SILESIA II MIECHOWICE -:-
Kolejka nr 15
2017-11-18/13:00 KS PIEKARY - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2017-11-18/13:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2017-11-18/13:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2017-11-18/13:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2017-11-18/13:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS CZARNI SUCHA GÓRA -:-
2017-11-18/13:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2017-11-18/13:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2017-11-19/11:00 KS SILESIA II MIECHOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-