Bielsko-Biała: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GLKS WILKOWICE 2 6 2 0 0 6:3
2 KS SOŁA KOBIERNICE 2 4 1 1 0 4:2
3 LKS ZAPORA WAPIENICA 2 4 1 1 0 4:3
4 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2 3 1 0 1 6:4
5 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 2 3 1 0 1 6:6
6 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 1 3 1 0 0 6:3
7 LKS PIONIER PISARZOWICE 1 3 1 0 0 3:0
8 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2 3 1 0 1 5:3
9 LKS PRZEŁOM KANIÓW 2 3 1 0 1 8:10
10 BTS II REKORD 0 0 0 0 0 0:0
11 UKS ROTUZ - BRONÓW 1 0 0 0 1 4:6
12 KS MIĘDZYRZECZE 2 0 0 0 2 3:5
13 KS BYSTRA 1 0 0 0 1 0:3
14 LKS BESKID GODZISZKA 2 0 0 0 2 3:10
Kolejka nr 2
2018-08-18/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UKS ROTUZ - BRONÓW 6:4
2018-08-18/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SOŁA KOBIERNICE 1:1
2018-08-18/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 0:4
2018-08-18/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 4:0
2018-08-18/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - GLKS WILKOWICE 1:2
2018-08-19/16:30 KS BYSTRA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2018-08-19/17:00 BTS II REKORD - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
Kolejka nr 2
2018-08-18/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UKS ROTUZ - BRONÓW 6:4
2018-08-18/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SOŁA KOBIERNICE 1:1
2018-08-18/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 0:4
2018-08-18/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE 4:0
2018-08-18/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - GLKS WILKOWICE 1:2
Kolejka nr 1
2018-08-11/15:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS BYSTRA 3:0
2018-08-11/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:3
2018-08-11/17:00 GLKS WILKOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 4:2
2018-08-11/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS BESKID GODZISZKA 6:3
2018-08-12/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS SOŁA KOBIERNICE 1:3
2018-08-14/18:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 6:2
Kolejka nr 1
2018-08-29/18:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - BTS II REKORD -:-
Kolejka nr 2
2018-08-19/16:30 KS BYSTRA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2018-08-19/17:00 BTS II REKORD - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
Kolejka nr 3
2018-08-25/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2018-08-25/17:00 GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-08-25/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2018-08-25/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS BYSTRA -:-
2018-08-26/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2018-08-26/17:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2018-08-26/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - BTS II REKORD -:-
Kolejka nr 4
2018-09-01/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2018-09-01/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2018-09-01/17:00 GLKS WILKOWICE - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-09-02/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2018-09-02/16:30 KS BYSTRA - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2018-09-02/17:00 BTS II REKORD - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2018-09-02/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
Kolejka nr 5
2018-09-08/17:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - GLKS WILKOWICE -:-
2018-09-08/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2018-09-08/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2018-09-08/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - KS BYSTRA -:-
2018-09-09/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - BTS II REKORD -:-
2018-09-09/17:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-09-09/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
Kolejka nr 6
2018-09-15/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS BYSTRA -:-
2018-09-15/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2018-09-15/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2018-09-15/17:00 GLKS WILKOWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2018-09-16/15:00 BTS II REKORD - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2018-09-16/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2018-09-16/17:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
Kolejka nr 7
2018-09-22/16:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-09-22/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-09-22/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2018-09-22/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2018-09-23/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - GLKS WILKOWICE -:-
2018-09-23/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2018-09-23/16:30 KS BYSTRA - BTS II REKORD -:-
Kolejka nr 8
2018-09-29/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - BTS II REKORD -:-
2018-09-29/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2018-09-29/16:00 KS MIĘDZYRZECZE - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2018-09-29/16:00 GLKS WILKOWICE - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2018-09-29/16:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2018-09-30/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS BYSTRA -:-
2018-09-30/16:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
Kolejka nr 9
2018-10-06/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-10-06/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-10-06/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2018-10-07/15:00 KS BYSTRA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2018-10-07/15:00 BTS II REKORD - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2018-10-07/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2018-10-07/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - GLKS WILKOWICE -:-
Kolejka nr 10
2018-10-13/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2018-10-13/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - BTS II REKORD -:-
2018-10-13/16:00 KS MIĘDZYRZECZE - KS BYSTRA -:-
2018-10-13/16:00 GLKS WILKOWICE - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2018-10-13/16:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2018-10-13/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2018-10-14/16:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
Kolejka nr 11
2018-10-20/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2018-10-20/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-10-21/15:00 KS BYSTRA - GLKS WILKOWICE -:-
2018-10-21/15:00 BTS II REKORD - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2018-10-21/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-10-21/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2018-10-21/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
Kolejka nr 12
2018-10-27/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2018-10-27/15:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2018-10-27/15:00 GLKS WILKOWICE - BTS II REKORD -:-
2018-10-27/15:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2018-10-27/15:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2018-10-28/15:00 MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE - KS BYSTRA -:-
2018-10-28/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
Kolejka nr 13
2018-11-03/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-11-03/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS PIONIER PISARZOWICE -:-
2018-11-03/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2018-11-04/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE -:-
2018-11-04/15:00 KS BYSTRA - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2018-11-04/15:00 BTS II REKORD - MRKS II CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-11-04/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - GLKS WILKOWICE -:-