IV Liga "HAIZ" Grupa 2 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 30 64 20 4 6 72:39
2 KS DECOR BEŁK 30 56 16 8 6 66:44
3 LKS CZANIEC 30 51 13 12 5 43:28
4 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 30 50 15 5 10 69:54
5 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 30 48 12 12 6 46:29
6 LKS WILKI WILCZA 30 45 13 6 11 56:54
7 TYSKI SPORT II S.A. 30 42 12 6 12 74:58
8 LKS GOCZAŁKOWICE 30 41 10 11 9 46:53
9 GKS DĄB GASZOWICE 30 38 10 8 12 54:58
10 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 30 38 11 5 14 45:60
11 KS UNIA RACIBÓRZ 30 34 9 7 14 53:59
12 KS SPÓJNIA LANDEK 30 34 9 7 14 43:52
13 TS PODBESKIDZIE II S.A. 30 33 9 6 15 42:54
14 KS KUŹNIA USTROŃ 30 33 8 9 13 48:51
15 KP BESKID SKOCZÓW 30 27 6 9 15 38:72
16 MKS LĘDZINY 30 24 5 9 16 48:78
Kolejka nr 30
2018-06-09/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:5
2018-06-09/17:00 LKS WILKI WILCZA - MKS LĘDZINY 7:3
2018-06-09/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - KS UNIA RACIBÓRZ 2:3
2018-06-09/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2018-06-09/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - TYSKI SPORT II S.A. 2:5
2018-06-09/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:1
2018-06-09/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS DECOR BEŁK 2:2
2018-06-09/17:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:0
Kolejka nr 30
2018-06-09/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:5
2018-06-09/17:00 LKS WILKI WILCZA - MKS LĘDZINY 7:3
2018-06-09/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - KS UNIA RACIBÓRZ 2:3
2018-06-09/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2018-06-09/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - TYSKI SPORT II S.A. 2:5
2018-06-09/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:1
2018-06-09/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS DECOR BEŁK 2:2
2018-06-09/17:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:0
Kolejka nr 29
2018-06-02/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - GKS DĄB GASZOWICE 0:2
2018-06-02/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS CZANIEC 2:3
2018-06-02/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK 2:2
2018-06-02/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:7
2018-06-02/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS GOCZAŁKOWICE 3:0
2018-06-02/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS WILKI WILCZA 5:2
2018-06-03/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 0:0
2018-06-03/18:00 MKS LĘDZINY - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 1:4
Kolejka nr 28
2018-05-30/18:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS WILKI WILCZA 6:2
2018-05-30/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:2
2018-05-30/18:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKS LĘDZINY 4:2
2018-05-30/18:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS UNIA RACIBÓRZ 3:2
2018-05-30/18:00 GKS DĄB GASZOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:1
2018-05-30/18:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TYSKI SPORT II S.A. 2:1
2018-05-30/18:00 LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
2018-05-30/18:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS DECOR BEŁK 2:4
Kolejka nr 27
2018-05-26/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS CZANIEC 2:1
2018-05-26/17:00 KS DECOR BEŁK - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2018-05-26/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:0
2018-05-26/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS DĄB GASZOWICE 5:2
2018-05-26/17:00 MKS LĘDZINY - KP BESKID SKOCZÓW 2:2
2018-05-26/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS GOCZAŁKOWICE 3:1
2018-05-26/17:00 LKS WILKI WILCZA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 1:1
2018-05-27/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
Kolejka nr 26
2018-05-19/15:30 KP BESKID SKOCZÓW - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:1
2018-05-19/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 2:5
2018-05-19/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - LKS WILKI WILCZA 2:5
2018-05-19/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - MKS LĘDZINY 4:1
2018-05-19/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2018-05-19/17:00 LKS CZANIEC - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2018-05-19/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 5:1
2018-05-20/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TYSKI SPORT II S.A. 0:3
Kolejka nr 25
2018-05-12/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS DECOR BEŁK 2:2
2018-05-12/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
2018-05-12/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:1
2018-05-12/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS CZANIEC 1:1
2018-05-12/17:00 MKS LĘDZINY - KS SPÓJNIA LANDEK 2:1
2018-05-12/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - GKS DĄB GASZOWICE 6:2
2018-05-12/17:00 LKS WILKI WILCZA - KP BESKID SKOCZÓW 0:0
2018-05-12/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - LKS GOCZAŁKOWICE 4:1
Kolejka nr 24
2018-05-05/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS GOCZAŁKOWICE 0:0
2018-05-05/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 0:1
2018-05-05/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS WILKI WILCZA 1:4
2018-05-05/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2018-05-05/17:00 LKS CZANIEC - MKS LĘDZINY 4:1
2018-05-05/17:00 KS DECOR BEŁK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:2
2018-05-06/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
2018-05-23/18:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TYSKI SPORT II S.A. 1:6
Kolejka nr 23
2018-05-01/13:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
2018-05-01/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS DECOR BEŁK 1:2
2018-05-01/17:00 MKS LĘDZINY - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:2
2018-05-01/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS CZANIEC 1:3
2018-05-01/17:00 LKS WILKI WILCZA - KS SPÓJNIA LANDEK 0:0
2018-05-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - GKS DĄB GASZOWICE 3:2
2018-05-01/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2018-05-02/18:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2
Kolejka nr 22
2018-04-28/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 3:0
2018-04-28/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE 2:2
2018-04-28/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 0:4
2018-04-28/17:00 LKS CZANIEC - LKS WILKI WILCZA 0:0
2018-04-28/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:2
2018-04-28/17:00 KS DECOR BEŁK - MKS LĘDZINY 1:1
2018-04-28/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
2018-04-29/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:2
Kolejka nr 21
2018-04-21/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:0
2018-04-21/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2018-04-21/17:00 MKS LĘDZINY - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
2018-04-21/17:00 LKS WILKI WILCZA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:3
2018-04-21/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 1:0
2018-04-21/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - GKS DĄB GASZOWICE 4:4
2018-04-22/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS DECOR BEŁK 3:4
2018-04-22/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - LKS CZANIEC 3:2
Kolejka nr 20
2018-04-14/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS DĄB GASZOWICE 3:1
2018-04-14/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2018-04-14/17:00 LKS CZANIEC - LKS GOCZAŁKOWICE 0:0
2018-04-14/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS WILKI WILCZA 1:2
2018-04-14/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:1
2018-04-15/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - MKS LĘDZINY 5:2
2018-04-15/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 0:6
2018-04-15/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
Kolejka nr 19
2018-04-07/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-04-07/17:00 MKS LĘDZINY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:0
2018-04-07/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TYSKI SPORT II S.A. 3:1
2018-04-07/17:00 LKS WILKI WILCZA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2018-04-07/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - KS DECOR BEŁK 2:1
2018-04-07/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:1
2018-04-07/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS CZANIEC 2:2
2018-04-07/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 0:1
Kolejka nr 18
2018-03-31/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS WILKI WILCZA 2:0
2018-03-31/13:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK 2:3
2018-03-31/13:00 LKS CZANIEC - GKS DĄB GASZOWICE 1:0
2018-03-31/13:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2018-03-31/13:00 KS DECOR BEŁK - LKS GOCZAŁKOWICE 4:1
2018-03-31/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 3:2
2018-03-31/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:0
2018-03-31/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKS LĘDZINY 3:1
Kolejka nr 17
2018-03-24/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - TYSKI SPORT II S.A. 2:0
2018-03-24/15:30 KS KUŹNIA USTROŃ - MKS LĘDZINY 3:2
2018-03-24/15:30 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS UNIA RACIBÓRZ 0:2
2018-03-24/15:30 LKS WILKI WILCZA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:0
2018-03-24/15:30 KS DECOR BEŁK - KP BESKID SKOCZÓW 0:0
2018-03-24/15:30 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS CZANIEC 0:0
2018-03-25/15:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GKS DĄB GASZOWICE 3:1
2018-04-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
Kolejka nr 16
2018-03-17/15:30 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS CZANIEC 1:1
2018-03-18/15:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS SPÓJNIA LANDEK 3:2
2018-04-18/17:30 MKS LĘDZINY - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:2
2018-04-18/18:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 2:2
2018-05-09/18:00 KS DECOR BEŁK - GKS DĄB GASZOWICE 2:0
2018-05-09/18:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 4:0
2018-05-09/18:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS GOCZAŁKOWICE 0:1
2018-05-09/18:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS WILKI WILCZA 0:1
Kolejka nr 15
2017-11-18/11:00 MKS LĘDZINY - LKS WILKI WILCZA 5:2
2017-11-18/13:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2017-11-18/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 2:3
2017-11-18/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2017-11-18/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS DĄB GASZOWICE 0:3
2017-11-18/13:00 KS DECOR BEŁK - KS SPÓJNIA LANDEK 5:1
2017-11-19/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW 5:0
2017-11-19/13:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS CZANIEC 0:2
Kolejka nr 14
2017-11-11/13:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:3
2017-11-11/13:00 LKS CZANIEC - KS DECOR BEŁK 0:0
2017-11-11/13:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2017-11-11/13:00 GKS DĄB GASZOWICE - TYSKI SPORT II S.A. 2:4
2017-11-11/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KP BESKID SKOCZÓW 2:1
2017-11-11/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2017-11-11/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - MKS LĘDZINY 3:3
2017-11-11/13:00 LKS WILKI WILCZA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
Kolejka nr 13
2017-11-04/13:00 LKS WILKI WILCZA - KS KUŹNIA USTROŃ 4:2
2017-11-04/13:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 4:1
2017-11-04/13:00 MKS LĘDZINY - LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2017-11-04/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KP BESKID SKOCZÓW 5:3
2017-11-04/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2017-11-04/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC 1:5
2017-11-04/13:00 KS DECOR BEŁK - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2017-11-05/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS SPÓJNIA LANDEK 1:0
Kolejka nr 12
2017-10-28/11:00 LKS CZANIEC - TYSKI SPORT II S.A. 2:1
2017-10-28/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:1
2017-10-28/14:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKS LĘDZINY 2:0
2017-10-28/14:00 LKS GOCZAŁKOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 4:3
2017-10-28/14:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - LKS WILKI WILCZA 2:1
2017-10-29/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS DECOR BEŁK 1:2
2018-03-11/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
2018-04-04/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ 2:1
Kolejka nr 11
2017-10-21/11:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KP BESKID SKOCZÓW 3:2
2017-10-21/15:00 LKS WILKI WILCZA - LKS GOCZAŁKOWICE 2:4
2017-10-21/15:00 MKS LĘDZINY - GKS DĄB GASZOWICE 1:3
2017-10-21/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS SPÓJNIA LANDEK 3:1
2017-10-21/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS CZANIEC 1:2
2017-10-21/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS DECOR BEŁK 0:1
2017-10-22/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:0
2017-10-22/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
Kolejka nr 10
2017-10-14/13:00 KS DECOR BEŁK - TYSKI SPORT II S.A. 2:5
2017-10-14/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
2017-10-14/15:00 LKS CZANIEC - KS UNIA RACIBÓRZ 1:0
2017-10-14/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MKS LĘDZINY 5:0
2017-10-14/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:0
2017-10-14/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS WILKI WILCZA 2:1
2017-10-14/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 3:1
2017-10-15/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
Kolejka nr 9
2017-10-07/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 7:2
2017-10-07/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2017-10-07/15:00 LKS WILKI WILCZA - GKS DĄB GASZOWICE 2:1
2017-10-07/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS SPÓJNIA LANDEK 5:1
2017-10-07/15:00 MKS LĘDZINY - LKS CZANIEC 0:0
2017-10-07/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2017-10-07/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS DECOR BEŁK 1:3
2017-10-08/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - KP BESKID SKOCZÓW 5:0
Kolejka nr 8
2017-09-30/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TYSKI SPORT II S.A. 4:3
2017-09-30/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:0
2017-09-30/16:00 KS DECOR BEŁK - KS UNIA RACIBÓRZ 4:1
2017-09-30/16:00 LKS CZANIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:4
2017-09-30/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS WILKI WILCZA 4:2
2017-09-30/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2017-10-01/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MKS LĘDZINY 2:1
2017-11-25/13:30 GKS DĄB GASZOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 1:2
Kolejka nr 7
2017-10-04/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2017-10-04/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:4
2017-10-04/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2017-11-25/11:00 MKS LĘDZINY - KS DECOR BEŁK 3:0
2017-11-25/13:30 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
2017-11-25/13:30 LKS WILKI WILCZA - LKS CZANIEC 2:1
2017-11-25/13:30 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:2
2017-11-25/13:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - TYSKI SPORT II S.A. 1:1
Kolejka nr 6
2017-09-16/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 4:2
2017-09-16/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MKS LĘDZINY 3:2
2017-09-16/16:00 KS DECOR BEŁK - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:2
2017-09-16/16:00 LKS CZANIEC - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 1:1
2017-09-16/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS GOCZAŁKOWICE 0:0
2017-09-16/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2017-09-17/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2017-09-17/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS WILKI WILCZA 1:2
Kolejka nr 5
2017-09-09/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
2017-09-09/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS SPÓJNIA LANDEK 0:5
2017-09-09/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - LKS CZANIEC 0:1
2017-09-09/16:00 LKS WILKI WILCZA - KS DECOR BEŁK 0:1
2017-09-09/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
2017-09-09/16:00 MKS LĘDZINY - TYSKI SPORT II S.A. 4:3
2017-09-09/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:1
2017-09-10/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:0
Kolejka nr 4
2017-09-02/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 4:5
2017-09-02/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2017-09-02/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS WILKI WILCZA 3:1
2017-09-02/16:00 LKS CZANIEC - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2017-09-02/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GKS DĄB GASZOWICE 2:4
2017-09-03/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS LĘDZINY 4:2
2017-09-03/16:00 KS DECOR BEŁK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 2:0
2017-09-03/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS GOCZAŁKOWICE 3:1
Kolejka nr 3
2017-08-26/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2017-08-26/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS CZANIEC 2:1
2017-08-26/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:0
2017-08-26/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS DECOR BEŁK 1:4
2017-08-26/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
2017-08-26/17:00 LKS WILKI WILCZA - TYSKI SPORT II S.A. 6:2
2017-08-26/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
2017-08-26/17:00 MKS LĘDZINY - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
Kolejka nr 2
2017-08-19/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. 1:2
2017-08-19/17:00 MKS LĘDZINY - KS KUŹNIA USTROŃ 1:4
2017-08-19/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:2
2017-08-19/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS GOCZAŁKOWICE 1:2
2017-08-19/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS DECOR BEŁK 3:1
2017-08-19/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:2
2017-08-19/17:00 LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2017-08-20/18:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS WILKI WILCZA 0:1
Kolejka nr 1
2017-08-12/17:00 LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2017-08-12/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2017-08-12/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:3
2017-08-12/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TYSKI SPORT II S.A. 3:3
2017-08-12/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:1
2017-08-12/17:00 LKS WILKI WILCZA - KS UNIA RACIBÓRZ 2:1
2017-08-12/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MKS LĘDZINY 2:0
2017-08-13/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS DECOR BEŁK 2:2