IV Liga "HAIZ" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3 9 3 0 0 8:2
2 KS DECOR BEŁK 3 9 3 0 0 9:6
3 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 3 7 2 1 0 8:2
4 KS KUŹNIA USTROŃ 3 7 2 1 0 4:2
5 LKS CZANIEC 3 6 2 0 1 3:2
6 KS UNIA RACIBÓRZ 3 5 1 2 0 4:2
7 TS PODBESKIDZIE II S.A. 3 5 1 2 0 6:5
8 TYSKI SPORT II S.A. 3 4 1 1 1 3:5
9 LKS WILKI WILCZA 3 3 1 0 2 7:6
10 GKS DĄB GASZOWICE 3 3 1 0 2 3:5
11 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3 2 0 2 1 3:4
12 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3 1 0 1 2 3:5
13 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3 1 0 1 2 1:3
14 LKS GOCZAŁKOWICE 3 1 0 1 2 3:5
15 KS SPÓJNIA LANDEK 3 1 0 1 2 2:5
16 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3 1 0 1 2 1:9
Kolejka nr 3
2018-08-18/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC 2:0
2018-08-18/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS WILKI WILCZA 0:3
2018-08-18/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:2
2018-08-18/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
2018-08-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2018-08-19/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS DECOR BEŁK 2:3
Kolejka nr 3
2018-08-18/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC 2:0
2018-08-18/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS WILKI WILCZA 0:3
2018-08-18/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:2
2018-08-18/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
2018-08-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2018-08-19/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS DECOR BEŁK 2:3
Kolejka nr 2
2018-08-15/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS GOCZAŁKOWICE 3:2
2018-08-15/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2018-08-15/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2018-08-15/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:0
2018-08-15/17:00 LKS WILKI WILCZA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2018-08-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TYSKI SPORT II S.A. 3:0
2018-08-15/17:00 LKS CZANIEC - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2018-08-15/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - GKS DĄB GASZOWICE 0:1
Kolejka nr 1
2018-08-11/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS DECOR BEŁK 2:3
2018-08-11/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS CZANIEC 0:2
2018-08-11/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TYSKI SPORT II S.A. 0:1
2018-08-11/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS WILKI WILCZA 3:2
2018-08-11/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-11/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS GOCZAŁKOWICE 1:0
2018-08-12/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-08-12/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
Kolejka nr 4
2018-08-25/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-08-25/17:00 KS DECOR BEŁK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-08-25/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-08-25/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-08-25/17:00 LKS WILKI WILCZA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-08-25/17:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-08-25/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-08-26/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
Kolejka nr 5
2018-09-01/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS DECOR BEŁK -:-
2018-09-01/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2018-09-01/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS CZANIEC -:-
2018-09-01/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2018-09-01/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-09-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS WILKI WILCZA -:-
2018-09-01/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-09-02/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
Kolejka nr 6
2018-09-08/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS DECOR BEŁK -:-
2018-09-08/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-09-08/16:00 LKS WILKI WILCZA - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-09-08/16:00 LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-09-08/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-09-08/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-09-08/16:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-09-09/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 7
2018-09-15/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS DECOR BEŁK -:-
2018-09-15/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-09-15/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2018-09-15/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2018-09-15/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS CZANIEC -:-
2018-09-15/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2018-09-15/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-09-15/16:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS WILKI WILCZA -:-
Kolejka nr 8
2018-09-22/16:00 KS DECOR BEŁK - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-09-22/16:00 LKS WILKI WILCZA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-09-22/16:00 LKS CZANIEC - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-09-22/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-09-22/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-09-22/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-09-22/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-09-23/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
Kolejka nr 9
2018-09-29/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2018-09-29/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS DECOR BEŁK -:-
2018-09-29/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-09-29/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-09-29/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2018-09-29/16:00 LKS GOCZAŁKOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2018-09-29/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS CZANIEC -:-
2018-09-29/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS WILKI WILCZA -:-
Kolejka nr 10
2018-10-06/15:00 KS DECOR BEŁK - LKS WILKI WILCZA -:-
2018-10-06/15:00 LKS CZANIEC - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-10-06/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-10-06/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-10-06/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-10-06/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-10-06/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-10-07/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 11
2018-10-13/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS DECOR BEŁK -:-
2018-10-13/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-10-13/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-10-13/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-10-13/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2018-10-13/15:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS CZANIEC -:-
2018-10-13/15:00 LKS WILKI WILCZA - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2018-10-13/15:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - GKS DĄB GASZOWICE -:-
Kolejka nr 12
2018-10-20/15:00 KS DECOR BEŁK - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2018-10-20/15:00 LKS CZANIEC - LKS WILKI WILCZA -:-
2018-10-20/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-10-20/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-10-20/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-10-20/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-10-20/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-10-20/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
Kolejka nr 13
2018-10-27/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS DECOR BEŁK -:-
2018-10-27/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-10-27/14:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-10-27/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-10-27/14:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2018-10-27/14:00 LKS WILKI WILCZA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2018-10-27/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-10-28/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 14
2018-11-03/14:00 KS DECOR BEŁK - LKS CZANIEC -:-
2018-11-03/14:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2018-11-03/14:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS WILKI WILCZA -:-
2018-11-03/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2018-11-03/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-11-03/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-11-03/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2018-11-03/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 15
2018-11-10/13:30 KS KUŹNIA USTROŃ - KS DECOR BEŁK -:-
2018-11-10/13:30 LKS GOCZAŁKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-11-10/13:30 KS UNIA RACIBÓRZ - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-11-10/13:30 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-11-10/13:30 LKS WILKI WILCZA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-11-10/13:30 LKS CZANIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2018-11-10/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-11-11/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - GKS DĄB GASZOWICE -:-