IV Liga " " Grupa 2 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS CZANIEC 26 51 15 6 5 42:18
2 KS DECOR BEŁK 26 50 15 5 6 56:35
3 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 26 49 14 7 5 44:28
4 KS KUŹNIA USTROŃ 26 48 14 6 6 51:27
5 TYSKI SPORT II S.A. 26 47 12 11 3 47:33
6 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 25 42 12 6 7 39:30
7 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 26 41 11 8 7 45:33
8 LKS GOCZAŁKOWICE 26 35 9 8 9 40:34
9 TS PODBESKIDZIE II S.A. 26 33 9 6 11 34:40
10 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 26 32 8 8 10 32:31
11 LKS WILKI WILCZA 26 31 9 4 13 37:46
12 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 26 29 7 8 11 37:35
13 GKS DĄB GASZOWICE 26 25 7 4 15 33:62
14 KS UNIA RACIBÓRZ 26 23 5 8 13 34:50
15 KS SPÓJNIA LANDEK 25 23 5 8 12 24:38
16 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 26 10 3 1 22 31:86
Kolejka nr 26
2019-05-18/17:00 KS DECOR BEŁK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:5
2019-05-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2019-05-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 5:2
2019-05-18/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:2
2019-05-18/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS UNIA RACIBÓRZ 4:3
2019-05-18/17:00 LKS CZANIEC - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2:3
2019-05-19/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS WILKI WILCZA 3:1
2019-05-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS SPÓJNIA LANDEK 1:1
Kolejka nr 26
2019-05-18/17:00 KS DECOR BEŁK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:5
2019-05-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2019-05-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 5:2
2019-05-18/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:2
2019-05-18/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS UNIA RACIBÓRZ 4:3
2019-05-18/17:00 LKS CZANIEC - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2:3
2019-05-19/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS WILKI WILCZA 3:1
2019-05-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS SPÓJNIA LANDEK 1:1
Kolejka nr 25
2019-05-11/17:00 LKS WILKI WILCZA - KS DECOR BEŁK 0:2
2019-05-11/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - TYSKI SPORT II S.A. 0:0
2019-05-11/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS CZANIEC 0:2
2019-05-11/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:0
2019-05-11/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - GKS DĄB GASZOWICE 5:1
2019-05-11/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2019-05-11/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2019-05-11/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:5
Kolejka nr 24
2019-05-04/17:00 KS DECOR BEŁK - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:1
2019-05-04/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:1
2019-05-04/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2019-05-04/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:0
2019-05-04/17:00 LKS CZANIEC - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:0
2019-05-04/17:00 LKS WILKI WILCZA - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:2
2019-05-05/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 4:2
Kolejka nr 23
2019-05-01/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE - LKS CZANIEC 1:1
2019-05-01/12:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
2019-05-01/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS DECOR BEŁK 1:4
2019-05-01/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS WILKI WILCZA 1:1
2019-05-01/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2019-05-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:0
2019-05-01/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GKS DĄB GASZOWICE 1:2
2019-05-01/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
Kolejka nr 22
2019-04-27/13:30 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS UNIA RACIBÓRZ 4:1
2019-04-27/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:4
2019-04-27/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:0
2019-04-27/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:0
2019-04-27/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS SPÓJNIA LANDEK 3:0
2019-04-27/17:00 LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2019-04-27/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2019-04-27/17:00 LKS WILKI WILCZA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
Kolejka nr 21
2019-04-20/13:00 KS DECOR BEŁK - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
2019-04-20/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:3
2019-04-20/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE - LKS WILKI WILCZA 5:1
2019-04-20/13:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TYSKI SPORT II S.A. 1:1
2019-04-20/13:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS CZANIEC 2:2
2019-04-20/13:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:2
2019-04-20/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:1
2019-04-20/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GKS DĄB GASZOWICE 1:0
Kolejka nr 20
2019-04-13/17:00 KS DECOR BEŁK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:4
2019-04-13/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:1
2019-04-13/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:1
2019-04-13/17:00 LKS CZANIEC - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:0
2019-04-13/17:00 LKS WILKI WILCZA - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2019-04-13/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 0:0
2019-04-13/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2019-04-14/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS SPÓJNIA LANDEK 1:1
Kolejka nr 19
2019-04-06/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS CZANIEC 1:0
2019-04-06/11:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2019-04-06/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS DECOR BEŁK 2:2
2019-04-06/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ 2:1
2019-04-06/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2:1
2019-04-06/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS WILKI WILCZA 3:2
2019-04-06/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - TYSKI SPORT II S.A. 1:2
2019-04-06/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
Kolejka nr 18
2019-03-30/16:00 KS DECOR BEŁK - GKS DĄB GASZOWICE 5:0
2019-03-30/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:2
2019-03-30/16:00 LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:0
2019-03-30/16:00 LKS WILKI WILCZA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:2
2019-03-30/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS SPÓJNIA LANDEK 0:1
2019-03-30/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS KUŹNIA USTROŃ 1:5
2019-03-30/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS GOCZAŁKOWICE 2:1
2019-03-31/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:0
Kolejka nr 17
2019-03-23/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2019-03-23/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS DECOR BEŁK 1:2
2019-03-23/15:30 KS KUŹNIA USTROŃ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3:1
2019-03-23/15:30 KS SPÓJNIA LANDEK - KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2019-03-23/15:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:5
2019-03-23/15:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS CZANIEC 1:0
2019-03-23/15:30 GKS DĄB GASZOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2019-03-24/15:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS WILKI WILCZA 0:1
Kolejka nr 16
2019-03-16/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2019-03-16/14:30 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:3
2019-03-16/15:30 KS DECOR BEŁK - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:3
2019-03-16/15:30 LKS CZANIEC - GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2019-03-16/15:30 LKS WILKI WILCZA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
2019-03-16/15:30 KS UNIA RACIBÓRZ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:3
2019-03-16/15:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS SPÓJNIA LANDEK 1:2
2019-03-17/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 0:2
Kolejka nr 15
2018-11-10/13:30 KS DECOR BEŁK - KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2018-11-10/13:30 KS UNIA RACIBÓRZ - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2018-11-10/13:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-11-10/13:30 LKS WILKI WILCZA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2018-11-10/13:30 LKS CZANIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:1
2018-11-10/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:0
2018-11-11/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - GKS DĄB GASZOWICE 4:2
2019-03-09/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 0:0
Kolejka nr 14
2018-11-03/14:00 KS DECOR BEŁK - LKS CZANIEC 1:1
2018-11-03/14:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS WILKI WILCZA 4:3
2018-11-03/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-11-03/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-11-03/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GOCZAŁKOWICE 0:2
2018-11-03/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS KUŹNIA USTROŃ 1:3
2018-11-04/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2018-11-04/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:4
Kolejka nr 13
2018-10-27/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS DECOR BEŁK 0:1
2018-10-27/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2018-10-27/14:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - GKS DĄB GASZOWICE 4:0
2018-10-27/14:00 LKS WILKI WILCZA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:2
2018-10-27/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
2018-10-28/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:0
2018-10-28/14:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS GOCZAŁKOWICE 0:1
2019-03-09/15:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS CZANIEC 2:1
Kolejka nr 12
2018-10-20/15:00 KS DECOR BEŁK - TYSKI SPORT II S.A. 1:2
2018-10-20/15:00 LKS CZANIEC - LKS WILKI WILCZA 1:0
2018-10-20/15:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:1
2018-10-20/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2018-10-20/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS GOCZAŁKOWICE 3:1
2018-10-20/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS SPÓJNIA LANDEK 0:4
2018-10-21/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ 3:2
2018-10-21/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
Kolejka nr 11
2018-10-13/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS DECOR BEŁK 2:3
2018-10-13/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:0
2018-10-13/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2018-10-13/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2018-10-13/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:2
2018-10-13/15:00 LKS WILKI WILCZA - TYSKI SPORT II S.A. 1:1
2018-10-13/15:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - GKS DĄB GASZOWICE 3:0
2018-10-14/15:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS CZANIEC 0:2
Kolejka nr 10
2018-10-06/15:00 KS DECOR BEŁK - LKS WILKI WILCZA 3:0
2018-10-06/15:00 LKS CZANIEC - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
2018-10-06/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:0
2018-10-06/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE 0:2
2018-10-06/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS KUŹNIA USTROŃ 1:3
2018-10-06/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK 2:1
2018-10-07/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:3
2018-10-07/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:0
Kolejka nr 9
2018-09-29/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS GOCZAŁKOWICE 1:0
2018-09-29/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - TYSKI SPORT II S.A. 1:1
2018-09-29/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:6
2018-09-29/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:4
2018-09-29/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS DĄB GASZOWICE 6:1
2018-09-29/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS CZANIEC 0:0
2018-09-29/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS WILKI WILCZA 1:0
2018-09-30/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS DECOR BEŁK 2:3
Kolejka nr 8
2018-09-22/14:00 LKS CZANIEC - LKS GOCZAŁKOWICE 4:0
2018-09-22/16:00 KS DECOR BEŁK - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 0:0
2018-09-22/16:00 LKS WILKI WILCZA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:0
2018-09-22/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS KUŹNIA USTROŃ 0:0
2018-09-22/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 0:2
2018-09-22/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 1:0
2018-09-22/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2018-09-23/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3:3
Kolejka nr 7
2018-09-15/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS DECOR BEŁK 2:0
2018-09-15/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS DĄB GASZOWICE 6:1
2018-09-15/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 0:1
2018-09-15/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 3:1
2018-09-15/16:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS WILKI WILCZA 1:2
2018-09-16/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - LKS GOCZAŁKOWICE 2:1
2018-09-16/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
2018-09-16/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS CZANIEC 1:2
Kolejka nr 6
2018-09-08/15:00 LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2018-09-08/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS DECOR BEŁK 1:1
2018-09-08/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:3
2018-09-08/16:00 LKS WILKI WILCZA - LKS GOCZAŁKOWICE 3:4
2018-09-08/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:0
2018-09-08/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 4:1
2018-09-08/16:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2
2018-09-09/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
Kolejka nr 5
2018-09-01/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TYSKI SPORT II S.A. 0:4
2018-09-01/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS DECOR BEŁK 1:0
2018-09-01/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS DĄB GASZOWICE 0:1
2018-09-01/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS CZANIEC 0:4
2018-09-01/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2018-09-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS WILKI WILCZA 3:0
2018-09-01/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS UNIA RACIBÓRZ 0:1
2018-09-02/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 2:0
Kolejka nr 4
2018-08-25/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:1
2018-08-25/17:00 KS DECOR BEŁK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2018-08-25/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS GOCZAŁKOWICE 0:0
2018-08-25/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2018-08-25/17:00 LKS WILKI WILCZA - KS SPÓJNIA LANDEK 0:0
2018-08-25/17:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 4:2
2018-08-25/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:0
2018-08-26/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:0
Kolejka nr 3
2018-08-18/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC 2:0
2018-08-18/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS WILKI WILCZA 0:3
2018-08-18/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:2
2018-08-18/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
2018-08-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2018-08-19/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS DECOR BEŁK 2:3
Kolejka nr 2
2018-08-15/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS GOCZAŁKOWICE 3:2
2018-08-15/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2018-08-15/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2018-08-15/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:0
2018-08-15/17:00 LKS WILKI WILCZA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2018-08-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TYSKI SPORT II S.A. 3:0
2018-08-15/17:00 LKS CZANIEC - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2018-08-15/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - GKS DĄB GASZOWICE 0:1
Kolejka nr 1
2018-08-11/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS DECOR BEŁK 2:3
2018-08-11/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS CZANIEC 0:2
2018-08-11/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TYSKI SPORT II S.A. 0:1
2018-08-11/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS WILKI WILCZA 3:2
2018-08-11/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-11/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS GOCZAŁKOWICE 1:0
2018-08-12/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-08-12/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
Kolejka nr 24
2019-05-22/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
Kolejka nr 27
2019-05-25/17:00 LKS WILKI WILCZA - LKS CZANIEC -:-
2019-05-25/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2019-05-25/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-05-25/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-05-25/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-05-25/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-05-25/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-05-26/11:00 TYSKI SPORT II S.A. - KS DECOR BEŁK -:-
Kolejka nr 28
2019-05-29/18:00 KS DECOR BEŁK - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2019-05-29/18:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-05-29/18:00 LKS GOCZAŁKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-05-29/18:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-05-29/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-05-29/18:00 GKS DĄB GASZOWICE - MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE -:-
2019-05-29/18:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS WILKI WILCZA -:-
2019-05-29/18:00 LKS CZANIEC - TYSKI SPORT II S.A. -:-
Kolejka nr 29
2019-06-01/17:00 LKS CZANIEC - KS DECOR BEŁK -:-
2019-06-01/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2019-06-01/17:00 LKS WILKI WILCZA - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2019-06-01/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-06-01/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-06-01/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-06-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2019-06-02/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
Kolejka nr 30
2019-06-08/12:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2019-06-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS DECOR BEŁK -:-
2019-06-08/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS GOCZAŁKOWICE -:-
2019-06-08/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-06-08/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-06-08/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS WILKI WILCZA -:-
2019-06-08/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - TYSKI SPORT II S.A. -:-
2019-06-08/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS CZANIEC -:-