IV Liga Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2 6 2 0 0 5:2
2 BKS SARMACJA BĘDZIN 2 4 1 1 0 3:0
3 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2 4 1 1 0 4:2
4 TS SZOMBIERKI BYTOM 2 4 1 1 0 2:0
5 GKS GWAREK ORNONTOWICE 2 3 1 0 1 5:3
6 KP WARTA ZAWIERCIE 2 3 1 0 1 3:3
7 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2 3 1 0 1 3:3
8 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2 3 1 0 1 2:3
9 RKS GRODZIEC 2 3 1 0 1 3:5
10 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2 2 0 2 0 3:3
11 LKS UNIA KOSZTOWY 2 2 0 2 0 1:1
12 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2 1 0 1 1 2:3
13 AKS MIKOŁÓW 2 1 0 1 1 0:2
14 LKS POLONIA PORAJ 2 1 0 1 1 1:4
15 KS RUCH RADZIONKÓW 1 0 0 0 1 0:1
16 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 0 0 0 1 1:3
Kolejka nr 2
2019-08-17/11:00 RKS GRODZIEC - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2019-08-17/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:1
2019-08-17/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:2
2019-08-17/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:1
2019-08-17/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:0
2019-08-17/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS POLONIA PORAJ 3:0
2019-08-17/17:00 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:0
2019-08-18/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 2
2019-08-17/11:00 RKS GRODZIEC - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2019-08-17/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:1
2019-08-17/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:2
2019-08-17/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:1
2019-08-17/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:0
2019-08-17/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS POLONIA PORAJ 3:0
2019-08-17/17:00 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-10/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:1
2019-08-10/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:3
2019-08-10/17:00 AKS MIKOŁÓW - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:2
2019-08-10/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
2019-08-10/17:00 LKS POLONIA PORAJ - LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2019-08-10/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0
2019-08-10/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - RKS GRODZIEC 4:1
2019-08-11/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS RUCH RADZIONKÓW 1:0
Kolejka nr 2
2019-08-18/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 3
2019-08-24/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-08-24/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-08-24/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-08-24/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-08-24/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2019-08-24/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-08-24/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS GRODZIEC -:-
2019-08-25/17:00 LKS POLONIA PORAJ - AKS MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 4
2019-08-31/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-08-31/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS GRODZIEC -:-
2019-08-31/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-08-31/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-08-31/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-08-31/17:00 AKS MIKOŁÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-08-31/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-09-01/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
Kolejka nr 5
2019-09-07/11:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-09-07/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-09-07/16:00 LKS POLONIA PORAJ - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-09-07/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - AKS MIKOŁÓW -:-
2019-09-07/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2019-09-07/16:00 RKS GRODZIEC - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-09-08/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-09-08/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-09-14/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS GRODZIEC -:-
2019-09-14/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-09-14/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-09-14/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-09-14/16:00 AKS MIKOŁÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-09-14/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-09-14/16:00 LKS POLONIA PORAJ - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 7
2019-09-21/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-09-21/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-09-21/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-09-21/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - AKS MIKOŁÓW -:-
2019-09-21/16:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-09-21/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2019-09-21/16:00 RKS GRODZIEC - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-09-22/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-09-28/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-09-28/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKS GRODZIEC -:-
2019-09-28/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-09-28/16:00 AKS MIKOŁÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-09-28/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-09-28/16:00 LKS POLONIA PORAJ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-09-28/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 9
2019-10-05/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2019-10-05/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-10-05/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-10-05/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-10-05/15:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-10-05/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - AKS MIKOŁÓW -:-
2019-10-05/15:00 RKS GRODZIEC - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-10-05/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
Kolejka nr 10
2019-10-12/15:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-10-12/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-10-12/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-10-12/15:00 AKS MIKOŁÓW - RKS GRODZIEC -:-
2019-10-12/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-10-12/15:00 LKS POLONIA PORAJ - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-10-12/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-10-12/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 11
2019-10-19/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - AKS MIKOŁÓW -:-
2019-10-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-10-19/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-10-19/15:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-10-19/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-10-19/15:00 RKS GRODZIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-10-19/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-10-19/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 12
2019-10-26/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-10-26/14:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-10-26/14:00 AKS MIKOŁÓW - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-10-26/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-10-26/14:00 LKS POLONIA PORAJ - RKS GRODZIEC -:-
2019-10-26/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-10-26/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-10-27/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 13
2019-11-02/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-11-02/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-11-02/14:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-11-02/14:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-11-02/14:00 RKS GRODZIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2019-11-02/14:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-11-02/14:00 KP WARTA ZAWIERCIE - AKS MIKOŁÓW -:-
2019-11-02/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 14
2019-11-09/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2019-11-09/14:00 AKS MIKOŁÓW - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2019-11-09/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-11-09/14:00 LKS POLONIA PORAJ - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2019-11-09/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2019-11-09/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS GRODZIEC -:-
2019-11-09/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-11-10/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 15
2019-11-16/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2019-11-16/13:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2019-11-16/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2019-11-16/13:30 RKS GRODZIEC - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2019-11-16/13:30 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS POLONIA PORAJ -:-
2019-11-16/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-11-16/13:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKS MIKOŁÓW -:-
2019-11-16/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-