Trzecia liga "Grupa III"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZAGŁĘBIE II LUBIN 0 0 0 0 0 0:0
2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0 0 0 0 0 0:0
3 ŚLĄSK WROCŁAW 0 0 0 0 0 0:0
4 RUCH CHORZÓW S.A. 0 0 0 0 0 0:0
5 PIAST ŻMIGRÓD 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
7 MIEDŹ II LEGNICA 0 0 0 0 0 0:0
8 LZS STAROWICE DOLNE 0 0 0 0 0 0:0
9 KS ROZWÓJ KATOWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 KS ROW 1964 RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
11 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 0 0 0 0 0 0:0
12 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 0 0 0 0 0 0:0
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0 0 0 0 0 0:0
14 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0 0 0 0 0 0:0
15 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
16 BTS REKORD 0 0 0 0 0 0:0
17 BTP STAL BRZEG 0 0 0 0 0 0:0
18 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-02/18:00 KS ROW 1964 RYBNIK - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-08-03/12:00 LZS STAROWICE DOLNE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-08-03/13:00 BTP STAL BRZEG - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-08-03/16:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BTS REKORD -:-
2019-08-03/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-08-03/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-08-03/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-08-03/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-08-03/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
Kolejka nr 2
2019-08-07/18:00 LZS STAROWICE DOLNE - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-08-10/13:00 ŚLĄSK WROCŁAW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-08-10/17:00 BTS REKORD - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-08-10/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-08-10/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-08-10/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-08-10/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - BTP STAL BRZEG -:-
2019-08-10/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-08-11/14:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
Kolejka nr 3
2019-08-17/16:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-08-17/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-08-17/17:00 BTP STAL BRZEG - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-08-17/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-08-17/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-08-17/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-08-17/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-08-17/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - BTS REKORD -:-
2019-08-17/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 ŚLĄSK WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-08-24/17:00 BTS REKORD - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-08-24/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-08-24/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-08-24/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-08-24/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-08-24/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-08-24/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-08-24/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - BTP STAL BRZEG -:-
Kolejka nr 5
2019-08-31/16:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-08-31/17:00 BTP STAL BRZEG - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-08-31/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-08-31/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-08-31/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-08-31/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-08-31/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-08-31/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-08-31/17:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTS REKORD -:-
Kolejka nr 6
2019-09-07/16:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-09-07/16:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-09-07/16:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-09-07/16:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-09-07/16:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-09-07/16:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-09-07/16:00 MIEDŹ II LEGNICA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-09-07/16:00 BTP STAL BRZEG - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-09-08/13:00 ŚLĄSK WROCŁAW - BTS REKORD -:-
Kolejka nr 7
2019-09-14/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-09-14/16:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BTP STAL BRZEG -:-
2019-09-14/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-09-14/16:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-09-14/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-09-14/16:00 LZS STAROWICE DOLNE - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-09-14/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-09-14/16:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-09-14/16:00 BTS REKORD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
Kolejka nr 8
2019-09-21/16:00 ŚLĄSK WROCŁAW - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-09-21/16:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BTS REKORD -:-
2019-09-21/16:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-09-21/16:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-09-21/16:00 PIAST ŻMIGRÓD - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-09-21/16:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-09-21/16:00 MIEDŹ II LEGNICA - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-09-21/16:00 BTP STAL BRZEG - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-09-21/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 9
2019-09-28/16:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-09-28/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-09-28/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-09-28/16:00 LZS STAROWICE DOLNE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-09-28/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-09-28/16:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-09-28/16:00 BTS REKORD - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-09-28/16:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-09-29/14:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BTP STAL BRZEG -:-
Kolejka nr 10
2019-10-05/15:00 ŚLĄSK WROCŁAW - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-10-05/15:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-10-05/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BTS REKORD -:-
2019-10-05/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-10-05/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-10-05/15:00 MIEDŹ II LEGNICA - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-10-05/15:00 BTP STAL BRZEG - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-10-05/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-10-05/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 11
2019-10-12/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-10-12/15:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LZS STAROWICE DOLNE - BTP STAL BRZEG -:-
2019-10-12/15:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-10-12/15:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-10-12/15:00 BTS REKORD - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-10-12/15:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-10-12/15:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-10-13/14:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 12
2019-10-19/15:00 ŚLĄSK WROCŁAW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-10-19/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-10-19/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-10-19/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BTS REKORD -:-
2019-10-19/15:00 MIEDŹ II LEGNICA - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-10-19/15:00 BTP STAL BRZEG - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-10-19/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-10-19/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-10-19/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
Kolejka nr 13
2019-10-26/14:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-10-26/14:00 LZS STAROWICE DOLNE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-10-26/14:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-10-26/14:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTP STAL BRZEG -:-
2019-10-26/14:00 BTS REKORD - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-10-26/14:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-10-26/14:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-10-26/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-10-27/14:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
Kolejka nr 14
2019-11-02/14:00 ŚLĄSK WROCŁAW - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-11-02/14:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-11-02/14:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-11-02/14:00 MIEDŹ II LEGNICA - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-11-02/14:00 BTP STAL BRZEG - BTS REKORD -:-
2019-11-02/14:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-11-02/14:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-11-02/14:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-11-03/13:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 15
2019-11-09/14:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-11-09/14:00 LZS STAROWICE DOLNE - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-11-09/14:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-11-09/14:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-11-09/14:00 BTS REKORD - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-11-09/14:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - BTP STAL BRZEG -:-
2019-11-09/14:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-11-09/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2019-11-09/14:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - PIAST ŻMIGRÓD -:-
Kolejka nr 16
2019-11-16/13:30 ŚLĄSK WROCŁAW - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2019-11-16/13:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2019-11-16/13:30 MIEDŹ II LEGNICA - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-11-16/13:30 BTP STAL BRZEG - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2019-11-16/13:30 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2019-11-16/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK - BTS REKORD -:-
2019-11-16/13:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2019-11-16/13:30 RUCH CHORZÓW S.A. - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2019-11-17/13:00 KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
Kolejka nr 17
2019-11-23/13:30 LZS STAROWICE DOLNE - ŚLĄSK WROCŁAW -:-
2019-11-23/13:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2019-11-23/13:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2019-11-23/13:30 BTS REKORD - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-11-23/13:30 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-11-23/13:30 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2019-11-23/13:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - BTP STAL BRZEG -:-
2019-11-23/13:30 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2019-11-23/14:00 PIAST ŻMIGRÓD - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-