Seniorzy

Wybór należy do kibica

12/10/2017 16:03

Od piątku do niedzieli na boiskach Ślaskiego Związku Piłki Nożnej panował będzie wielki piłkarski ruch. Na pewno każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Wystarczy więc prześledzić "rozkład jazdy".


A oto weekendowy terminarz:

Piątek
14.00
HAIZ IV liga - I grupa
Piast II Gliwice - MKS Myszków,

18.00
NICE I liga
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa,

Sobota
11.00
Football Factory Częstochowska Klasa Okręgowa
Stradom Częstochowa - LZS Mrzygłód,
ZINA Klasa Okręgowa - I grupa
Grunwald Ruda Śląska - Krupiński Suszec,
Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin,
ZINA Klasa Okręgowa - II grupa
Slavia Ruda Śląska - KS 94 Rachowice,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów - MKP Odra Centrum Wodzisław Ślaski,

12.00
Centralna Liga Juniorów
Piast Gliwice - Warta Poznań,

13.00
HAIZ IV liga - I grupa
Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków,
HAIZ IV liga - II grupa
LKS Bełk - GKS II Tychy,

15.00
II liga
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola,
III liga
Pniówek Pawłowice - KS Polkowice,
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica,
HAIZ IV liga - I grupa
Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice,
Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom,
Warta Zawiercie - RKS Grodziec,
Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa,
Sparta Lubliniec - Polonia Łaziska Górne,
Polonia Poraj - Górnik Piaski,
HAIZ IV liga - II grupa
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica,
LKS Czaniec - Unia Racibórz,
Spójnia Landek - MKS Lędziny,
Dąb Gaszowice - GKS Radziechowy-Wieprz,
Beskid 09 Skoczów - Wilki Wilcza,
LKS Goczałkowice-Zdrój - Bytomski Sport,
Football Factory Częstochowa Klasa Okręgowa
MLKS Woźniki - Warta Kamieńskie Młyny,
Warta Mstów - Pogoń Kamyk,
Victoria Częstochowa - Gmina Kłomnice,
Orzeł Babienica-Psary - KS Panki,
Orzeł Kiedrzyn - Jedność Boronów,
Zieloni Żarki - Amator Golce,
Lotnik Kościelec - Płomień Kuźnica Marianowa,
ZINA Klasa Okręgowa - I grupa
Piast Bieruń Nowy - Pogoń Nowy Bytom,
AKS Mikołów - Sokół Wola,
Unia Kosztowy - Sparta Katowice,
Iskra Pszczyna - Wawel Wirek,
Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice,
ZINA Klasa Okręgowa - II grupa
Naprzód Rydułtowy - Drama Zbrosławice,
Jedność 32 Przyszowice - MKS Zaborze,
ŁTS Łabędy - LKS 1908 Nędza,
Unia Książenice - ROW 1964 II Rybnik,
LKS Raszczyce - Rymer Rybnik,
Orzeł Mokre - Przyszłość Ciochowice,
ZINA Klasa Okręgowa - III liga
Naprzód Syrynia - Polonia Marklowice,
LKS Krzyżanowice - Przyszłość Rogów,
Płomień Połomia - Naprzód Czyżowice,
Gwiazda Skrzyszów - Granica Ruptawa,
MKS 32 Radziejów-Popielów - Rafako Racibórz,
ZINA Klasa Okręgowa - IV grupa
Orzeł Nakło Śląskie - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów,
Unia Dąbrowa Górnicza - Tęcza Błędów,
MKS Siemianowiczanka - Orzeł Miedary,
MKS Łazowianka Andrex Pol - Górnik Wojkowice,
Silesia Miechowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie,
Piast Ożarowice - Cyklon Rogoźnik,

15.30
Ekstraklasa
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz,

16.00
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Czarni Jaworze - MRKS Czechowice-Dziedzice,
Orzeł Łękawica - LKS Leśna,
Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice,
Czarni-Góral Żywiec - Koszarawa Żywiec,
LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice,
GLKS Wilkowice - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,
Cukrownik Chybie - Skałka Żabnica,
ZINA Klasa Okręgowa - IV grupa
UKS Szopienice - SKS Łagisza,

17.00
NICE I liga
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice,
II liga
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo,
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
APN Odra - Zameczek Czernica,

17.45
NICE I liga
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice,

Niedziela
11.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Zagłębie Sosnowiec - Bytomski Sport,
Górnik Zabrze - GTS Stadion Śląski Chorzów,
Czarni-Góral Żywiec - Ruch Chorzów,
Czarni Sosnowiec - Gwarek Zabrze,
Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice,

12.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy,

13.00
III liga
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg,
ZINA Klasa Okręgowa - IV grupa
Zagłębie II Sosnowiec - Odra Miasteczko Śląskie,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Katowice - ROW 1964 Rybnik,

15.00
III liga
Unia Turza Śląska - KS Stilon Gorzów Wielkopolski,
HAIZ IV liga - II grupa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Football Factory - Częstochowska Klasa Okręgowa
Sparta Szczekociny - Olimpia Truskolasy,
ZINA Klasa Okręgowa - I grupa
LKS Łąka - Podlesianka Katowice,
ZINA Klasa Okręgowa - II grupa
Tęcza Wielowieś - Silesia Lubomia,
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
Naprzód Borucin - KS 1905 Krzanowice,
Naprzód Zawada - Forteca Świerklany,

16.00
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl.