Seniorzy

Wybór należy do kibica

6/10/2017 09:00

Nie tylko meczami Turnieju Eliminacyjnego do Mistrzostw Europy U19 żyją kibice w naszym regionie. Co prawda nieco w cieniu wydarzenia, które skupia uwagę większości sympatyków piłki nożnej na Śląsku, czyli meczu Polska – Białoruś na Stadionie Śląskim, rozegrane zostaną pozostałe spotkania, ale wybór jest spory.


A oto weekendowy „rozkład jazdy” kibica:

Sobota
11.00
HAIZ IV liga – II grupa
GKS II Tychy – Drzewiarz Jasienica,
ZINA Klasa Okręgowa – I grupa
Urania Ruda Śląska – Piast Bieruń Nowy,
Krupiński Suszec – Pogoń Nowy Bytom,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Slavia Ruda Śląska – Naprzód Rydułtowy,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Chorzów SA – UKS Ruch Chorzów,

12.00
Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Europy
Niemcy – Irlandia Północna (Stadion Miejski w Gliwicach)
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Przyszłość Ciochowice – Tęcza Wielowieś,

13.00
III liga
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice,

15.00
II liga
GKS 1962 Jastrzębie – Garbarnia Kraków,
III liga
BKS Stal Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry,
HAIZ IV liga – I grupa
Ruch Radzionków – Piast II Gliwice,
MKS Myszków – Gwarek Ornontowice,
RKS Grodziec – Sarmacja Będzin,
Polonia Poraj – Przemsza Siewierz,
Górnik Piaski – Sparta Lubliniec,
Polonia Łaziska Górne – Śląsk Świętochłowice,
HAIZ IV liga – II grupa
LKS Goczałkowice – Kuźnia Ustroń,
Wilki Wilcza – Dąb Gaszowice,
GKS Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek,
MKS Lędziny – LKS Czaniec,
Unia Racibórz – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – LKS Bełk,
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Koszarawa Żywiec – Tempo Puńców,
ZINA Klasa Okręgowa – I grupa
Pogoń Imielin – LKS Łąka,
Podlesianka Katowice – Ogrodnik Cielmice,
Górnik 09 Mysłowice – Iskra Pszczyna,
Wawel Wirek – Unia Kosztowy,
Sparta Katowice – AKS Mikołów,
Sokół Wola – Grunwald Ruda Śląska,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
KS 94 Rachowice – Orzeł Mokre,
Rymer Rybnik – Unia Książenice,
LKS 1908 Nędza – Jedność 32 Przyszowice,
MKS Zaborze – Drama Zbrosławice,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
Naprzód Borucin – APN Odra,
KS 1905 Krzanowice – MKS 32 Radziejów-Popielów,
Rafako Racibórz – Gwiazda Skrzyszów,
Granica Ruptawa – Płomień Połomia,
Naprzód Czyżowice – Naprzód Zawada,
Przyszłość Rogów – Naprzód Syrynia,
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
Piast Ożarowice – Orzeł Nakło Śląskie,
Cyklon Rogoźnik – Silesia Miechowice,
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – MKS Łazowianka Adrex Pol,
Górnik Wojkowice – UKS Szopienice,
SKS Łagisza – MKS Siemianowiczanka,
Orzeł Miedary – Unia Dąbrowa Górnicza,
Tęcza Błędów – Zagłębie II Sosnowiec,
Odra Miasteczko Śląskie – AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów,

15.30
Football Factory Częstochowska Klasa Okręgowa
Stradom Częstochowa – MLKS Woźniki,
LZS Mrzygłód – Lotnik Kościelec,
Płomień Kuźnica Marianowa – Zieloni Żarki,
Jedność Boronów – Orzeł Babienica-Psary,
Olimpia Truskolasy – Victoria Częstochowa,
Gmina Kłomnice – Warta Mstów,
Pogoń Kamyk – Warta Kamieńskie Młyny,

16.00
Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Europy
Polska – Białoruś (Stadion Śląski w Chorzowie)
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Spójnia Zebrzydowice – Orzeł Łękawica,
MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS 99 Pruchna,
Błyskawica Drogomyśl – Cukrownik Chybie,
Metal-Skałka Żabnica – GLKS Wilkowice,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
Polonia Marklowice – Zameczek Czernica,

17.00
III liga
Skra Częstochowa – Zagłębie II Lubin,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
ROW 1964 Rybnik – Górnik Zabrze,
GTV Stadion Śląski Chorzów – Bytomski Sport,

11.00
HAIZ IV liga – I grupa
Raków II Częstochowa – Warta Zawiercie,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – Czarni Sosnowiec,
Gwarek Zabrze – Czarni-Góral Żywiec,
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała,
Rozwój Katowice – GKS Katowice,

12.00
HAIZ IV liga – I grupa
Szombierki Bytom – Szczakowianka Jaworzno,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec,

14.00
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – LKS Bestwina,

15.00
III liga
Unia Turza Śląska – Ruch Zdzieszowice,
HAIZ IV liga – II grupa
Bytomski Sport – Beskid 09 Skoczów,
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
LKS Leśna – Czarni Jaworze,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Silesia Lubomia – LKS Raszczyce,
ROW 1964 II Rybnik – ŁTS Łabędy,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
Forteca Świerklany – LKS Krzyżanowice,

15.30
Football Factory Częstochowa Klasa Okręgowa
Amator Golce – Orzeł Kiedrzyn,
KS Panki – Sparta Szczekociny,

16.00
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Pasjonat Dankowice – Czarni-Góral Żywiec.