Seniorzy

Konferencja prasowa na temat Bytomskiego Sportu

11/07/2017 20:12

W związku z wnioskiem spółki Bytomski Sport o włączenie drużyny do rozgrywek IV ligi zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej, podczas obrad zaplanowanych na czwartek (13.07) o godzinie 16.30, podejmie decyzję w tej sprawie.


Wychodząc naprzeciw zainteresowanym mediom zapraszamy na konferencję prasową, którą zorganizujemy w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej, ul. Francuska 32, tuż po zakończeniu obrad zarządu, około godziny 17.30.
W konferencji prasowej uczestniczyć będą: prezes spółki Bytomski Sport Krzysztof Bochnia, prezydent Bytomia Damian Bartyla oraz wiceprezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a jednocześnie prezes Podokręgu Bytom Krzysztof Seweryn.

Jednocześnie, w celu usprawnienia organizacji spotkania, prosimy o przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. potwierdzenia uczestnictwa z następującymi informacjami: imię i nazwisko, redakcja oraz dane kontaktowe (preferowany numer telefonu).