Seniorzy

Wybór należy do kibica

8/06/2018 11:51

Sezon 2017/2018 dobiega końca. Ostatni już raz w rundzie wiosennej kibice mają aż tak duży wybór.


A oto rozkład jazdy:

Sobota
11.00
ZINA Klasa Okręgowa – I grupa
Piast Bieruń Nowy – Górnik 09 Mysłowice,
Urania Ruda Śląska – Sokół Wola,
Iskra Pszczyna – Grunwald Ruda Śląska,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów SA

12.00
Centralna Liga Juniorów U17
Stadion Śląski Chorzów – Stilon Gorzów,
Centralna Liga Juniorów U15
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław,
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole,

14.00
Centralna Liga Juniorów U15
MKS Żory – Zagłębie Lubin,

15.00
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
UKS Szopienice – Zagłębie II Sosnowiec,

16.00
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Metal-Skałka Żabnica – MRKS Czechowice-Dziedzice,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Slavia Ruda Śląska – LKS 1908 Nędza,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
KS 1905 Krzanowice – Forteca Świerklany,

17.00
HAIZ IV liga – I grupa
Przemsza Siewierz – Raków II Częstochowa,
Polonia Łaziska Górne – RKS Grodziec,
Górnik Piaski – Szombierki Bytom,
Polonia Poraj – Ruch Radzionków,
Sparta Lubliniec – MKS Myszków,
Śląsk Świętochłowice – Gwarek Ornontowice,
Warta Zawiercie – Piast II Gliwice,
Sarmacja Będzin – Szczakowianka Jaworzno,
HAIZ IV liga – II grupa
Kuźnia Ustroń – GKS Radziechowy-Wieprz,
Wilki Wilcza – MKS Lędziny,
Polonia Bytom – Unia Racibórz,
LKS Goczałkowice – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Beskid 09 Skoczów – GKS II Tychy,
Dąb Gaszowice – Drzewiarz Jasienica,
Spójnia Landek – Decor Bełk,
LKS Czaniec – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Błyskawica Drogomyśl – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportu,
Cukrownik Chybie – Koszarawa Żywiec,
GLKS Wilkowice – Spójnia Zebrzydowice,
LKS Bestwina – LKS Leśna,
Czarni-Góral Żywiec – Czarni Jaworze,
Tempo Puńców – Orzeł Łękawica,
ZINA Klasa Okręgowa – I grupa
Unia Kosztowy – AKS Mikołów,
Podlesianka Katowice – Wawel Wirek,
Pogoń Imielin – Sparta Katowice,
LKS Łąka – Krupiński Suszec,
Ogrodnik Cielmice – Pogoń Nowy Bytom,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Naprzód Rydułtowy – Silesia Lubomia,
Przyszłość Ciochowice – Rymer Rybnik,
KS 94 Rachowice – ROW 1964 II Rybnik,
Orzeł Mokre – MKS Zaborze Zabrze,
Tęcza Wielowieś – Drama Zbrosławice,
LKS Raszczyce – Jedność 32 Przyszowice,
Unia Książenice – ŁTS Łabędy,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
APN Odra – Granica Ruptawa,
Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice,
Naprzód Borucin – Przyszłość Rogów,
MKS 32 Radziejów-Popiellów – Polonia Marklowice,
Gwiazda Skrzyszów – Zameczek Czernica,
Płomień Połomia – Naprzód Syrynia,
Naprzód Zawada – LKS Krzyżanowice,
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
Orzeł Miedary – Cyklon Rogoźnik,
Orzeł Nakło Śląskie – Górnik Wojkowice,
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – SKS Łagisza,
Piast Ożarowice – Tęcza Błędów,
Silesia Miechowice – Odra Miasteczko Śląskie,
MKS Łazowianka Andrex Pol – AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów,
MKS Siemianowiczanka – Unia Dąbrowa Górnicza,

17.30
Football Factory – Częstochowska  Klasa Okręgowa
Victoria Częstochowa – MLKS Woźniki,
Warta Mstów – Sparta Szczekociny,
Warta Kamieńskie Młyny – Orzeł Psary-Babienica,
Pogoń Kamyk – Orzeł Kiedrzyn,
Gmina Kłomnice – Zieloni Żarki,
Olimpia Truskolasy – Lotnik Kościelec,
KS Panki – Stradom Częstochowa,
Jedność Boronów – LZS Mrzygłód,
Amator Golce – Płomień Kuźnica Marianowa,

18.00
III liga
Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice,
Górnik II Zabrze – Falubaz Zielona Góra,
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław,
BKS Stal Bielsko-Biała – KS Stilon Gorzów,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik,

11.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Gwarek Zabrze – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Czarni-Góral Żywiec – BS Polonia Bytom,
UKS Ruch Chorzów – Górnik Zabrze,

16.00
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
LKS 99 Pruchna – Pasjonat Dankowice.