Seniorzy

21/09/2017 15:31

Wybór należy do kibica

Od piątku do środy, czyli od meczu ekstraklasy w Gliwicach, do spotkania I Ligi Wojewódzkiej A1 Junior w Bielsku-Białej rozciągnął się nam najbliższy weekend piłkarski. Najwięcej spotkań, zgodnie z tradycją będzie jednak w sobotę i niedzielę więc trzeba dokładnie przeglądnąć rozkład jazdy, żeby wybrać coś dla siebie.
21/09/2017 13:24

Walkower po III-ligowym meczu w Zabrzu

Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, prowadzący w tym sezonie rozgrywki 3 grupy III ligi, zweryfikował wynik niedzielnego meczu w Zabrze, gdzie Górnik II przegrał 0:1 z BKS Stal Bielsko-Biała. W tabelach zapisane zostanie rezultat 3:0 dla zabrzańskich rezerw.
17/09/2017 22:03

Szczęśliwa wygrana MKP Odry Centrum

Niedzielny mecz rozgrywany w Wodzisławiu Śląskim na długo zapamiętają piłkarze Kuźni Ustroń. Mimo dominacji na boisku lidera rozgrywek HAIZ IV liga grupa II goście wrócili do domu bez punktów.
17/09/2017 14:57

Dzionsko zagrał choć nie było go w protokole

W kończącym 8 kolejkę III ligi niedzielnym meczu Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała goście wygrali 1:0, ale w ostatnich sekundach spotkania wprowadzili do gry zawodnika, którego nie wpisali do protokołu.
16/09/2017 23:10

Piłkarskie dziecko trenera Górecki

Najlepszym zawodnikiem meczu Gwarka Tarnowskie Góry ze Stilonem Gorzów Wielkopolski był Dzido. Zawodnik, którego trener Krzysztof Górecki prowadzi od czasów gdy z Szombierkami Bytom ruszał od B-klasy i doszedł do III ligi, a następnie ściągnął stopera do Gwarka, tak kierował defensywą beniaminka III ligi, że poradziła sobie z wszystkimi atakami rywali.
16/09/2017 22:26

Zwycięstwo lekarstwem dla Józefa Dankowskiego

Józef Dankowski stawił się na przedmeczowej zbiórce z wysoką temperaturą. - Nie było sensu, żeby w takim stanie męczył się kilka godzin w autokarze – mówi drugi trener Unii Turza Śląska Marek Kostrzewa. - Pojechaliśmy więc na mecz z Piastem Żmigród bez niego, a od razu po ostatnim gwizdku zadzwoniłem i powiedziałem, że... wracając wieziemy mu lekarstwo, czyli trzy punkty, bo wygraliśmy 3:2.