Seniorzy

23/10/2017 16:16

Wybór należy do kibica

Tym razem szybciej niż zwykle, bo w tym tygodniu mecze toczą się niemal każdego dnia. Zaczynamy od odrabiania zaległości we wtorek i w środę, a od piątku do niedzieli na piłkarskich boiskach Ślaskiego Związku Piłki Nożnej jedno wydarzenie goni drugie i trzeba się dobrze zastanowić, żeby wybrać najlepszą marszrutę.
22/10/2017 22:40

Mistrz świata juniorów na piłkarskim boisku

Kacper Woryna w sportowym świecie znany jest przede wszystkim jako żużlowiec. W tym roku 21-letni zawodnik ROW Rybnik na czarnym torze odniósł wiele sukcesów z brązowym medalem Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski i srebrnym medalem Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi, a po złoto sięgnął w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów! Ale kibice drużyny KS Szczerbice znają go także jako piłkarza.
22/10/2017 16:51

Mecz pełen emocji w Jaworzu

Będący ostatnio na fali wznoszącej piłkarze beniaminka rozgrywek AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa, czyli zespołu Czarni Jaworze w niedzielne popołudnie na własnym boisku podejmowali zawodników Orła Łękawica.
22/10/2017 14:24

Wielkie zaskoczenie w Tychach! Mecz GKS II bez gradu goli

Zespół GKS II Tychy przyzwyczaił kibiców do tego, że w meczach z jego udziałem pada bardzo dużo goli. Średnia prawie 7 bramek na spotkanie została jednak zaniżona, ponieważ w ramach 11 kolejki rozgrywek HAIZ IV liga - II grupa podopieczni Tomasza Wolaka na własnym terenie zremisowali bezbramkowo z drugą drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała.
21/10/2017 20:41

Skra Częstochowa napotkała opór Unii Turza Śląska

Wystarczy jeden rzut oka na tabelę, żeby zrozumieć co jest największym atutem lidera III ligi. Skra w 13 kolejkach straciła 6 goli! W ośmiu meczach rywale nie pokonali bramkarza zespołu Jakuba Dziółki. Wystarczyło więc, że w spotkaniu z Unią Turza Śląska częstochowianie wyprowadzili jeden celny cios i ósmy raz w tym sezonie zgarnęli komplet punktów.
21/10/2017 18:33

3 minuty wystarczyły zawodnikom z Czańca aby pokonać lidera

Zawodnicy MKP Odra Centrum przystąpili do sobotniego meczu w roli lidera tabeli HAIZ IV liga - II grupa. Podopieczni Bartłomieja Sochy nie wywiązali się jednak z roli faworyta i na stadionie w Wodzisławiu Śląskim przegrali 1:2 z LKS Czaniec.