Seniorzy

24/08/2017 10:24

Wybór należy do kibica

Jeszcze nie przebrzmiały echa wtorkowo-środowych spotkań w Nice I liga i w II lidze, a już mamy kolejny festiwal rozgrywkowy. Rozpocznie się od piątkowego mocnego tąpnięcia w Zabrzu, gdzie w ekstraklasie Górnik podejmuje Wisłę Płock oraz w Tychach, gdzie GKS gościć będzie swojego byłego trenera Adama Noconia, prowadzącego od 10 dni Podbeskidzie. A w sobotę i niedzielę rozleje się szeroka fala piłkarskich propozycji, w których na pewno każdy kibic znajdzie coś dla siebie.
23/08/2017 23:18

Dariusz Dudek zadedykował zwycięstwo prezesowi Zagłębia

Trener Dariusz Dudek po dwóch dniach pracy z drużyną Zagłębia Sosnowiec pierwszy raz w swoim życiu poprowadził zespół do walki o I-ligowe punkty. Debiut zakończył się minimalnym zwycięstwem 1:0 z Puszczą Niepołomice.
23/08/2017 10:38

Prezes MKS Lędziny Kazimierz Rozmysłowski ma ambitne cele

Jedyną drużyną, nie mającą po dwóch kolejkach rozgrywek HAIZ IV liga - II grupa w swoim dorobku nawet jednego punktu jest MKS Lędziny. Czy to znaczy, że zespół, który w poprzednim sezonie należał do czwartoligowej czołówki i zakończył sezon na 5 miejscu, a w Pucharze Polski dotarł do ćwierćfinału na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej czeka w tym sezonie walka o utrzymanie? Między innymi o tym rozmawialiśmy z nowym prezesem lędzińskiego klubu Kazimierzem Rozmysłowskim.
22/08/2017 21:56

Adam Nocoń cieszy się z pierwszego zwycięstwa w I lidze

Sześć dni po przejęciu drużyny Podbeskidzia trener Adam Nocoń przekonał się jak smakuje zwycięstwo w I lidze.
22/08/2017 12:10

Wybór należy do kibica

Co prawda na wtorek i środę rozgrywki zaplanowały "tylko" I i II liga, ale dla kibiców z naszego regionu oznacza to kolejną okazję do zobaczenia dobrego meczu. Na pierwszy ogień idzie dzisiejszy mecz Podbeskidzia z Ruchem Chorzów, czyli spotkanie drużyn, które bardzo chcą odbić się od dołu tabeli Nice I liga. A w środę od Jastrzębia przez Sosnowiec do Katowic wszędzie czekają interesujące wydarzenia, bo: trzeci w tabeli II ligi beniaminek gościć będzie GKS Bełchatów, mający punkt mniej i ogromne aspiracje, Dariusz Dudek zadebiutuje w roli pierwszego trenera prowadząc Zagłębie przeciwko Puszczy i wreszcie katowiczanie po pierwszym zwycięstwie w sezonie chcą iść za ciosem i przełamać fatum swojego boiska, na które przyjeżdża wicelider z Chojnic.
22/08/2017 10:08

Nie jesteśmy klubem z "Piździgórek"

W drugiej kolejce rozgrywek HAIZ IV liga II grupa zespół Bytomskiego Sportu pokonał na wyjeździe GKS II Tychy 2:1. Po meczu trener bytomian Jacek Trzeciak udzielił dziennikarzom wywiadu.