C1 Trampkarz "Śl. Liga Trampkarek"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 8 20 6 2 0 54:12
2 UKKS ISTEBNA 8 18 6 0 2 28:23
3 KKS CZARNI SOSNOWIEC 8 15 5 0 3 28:20
4 GKS GIEKSA KATOWICE SA 8 15 4 3 1 47:11
5 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 8 13 4 1 3 20:18
6 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 8 10 3 1 4 13:22
7 KKS WISŁA SKOCZÓW 8 7 2 1 5 25:49
8 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 8 4 1 1 6 17:45
9 KKS ZABRZE 8 1 0 1 7 11:43
Kolejka nr 9
2019-11-02/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 8:5
2019-11-03/10:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 8:3
2019-11-03/12:00 GKS GIEKSA KATOWICE SA - UKKS ISTEBNA 1:0
2019-11-03/13:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 2:1
Kolejka nr 9
2019-11-02/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 8:5
2019-11-03/10:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 8:3
2019-11-03/12:00 GKS GIEKSA KATOWICE SA - UKKS ISTEBNA 1:0
2019-11-03/13:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 2:1
Kolejka nr 8
2019-10-27/10:00 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. - KKS WISŁA SKOCZÓW 4:1
2019-10-27/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS ZABRZE 4:2
2019-10-27/11:00 UKKS ISTEBNA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 6:4
2019-10-27/17:00 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE SA 2:2
Kolejka nr 7
2019-10-19/09:00 KKS ZABRZE - TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 0:4
2019-10-20/11:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - UKKS ISTEBNA 3:4
2019-11-06/18:00 GKS GIEKSA KATOWICE SA - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 2:2
2019-11-16/12:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 0:2
Kolejka nr 6
2019-10-12/13:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:2
2019-10-13/10:00 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
2019-10-13/11:00 UKKS ISTEBNA - KKS ZABRZE 4:1
2019-10-13/17:00 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - KKS WISŁA SKOCZÓW 6:0
Kolejka nr 5
2019-10-06/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKKS ISTEBNA 3:6
2019-10-06/11:00 KKS ZABRZE - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 0:1
2019-10-06/13:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE SA 3:2
2019-10-06/15:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 3:3
Kolejka nr 4
2019-09-28/12:00 UKKS ISTEBNA - TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 2:1
2019-09-28/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE SA - KKS WISŁA SKOCZÓW 14:1
2019-09-29/08:30 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - KKS ZABRZE 17:1
2019-09-29/17:00 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 3:2
Kolejka nr 3
2019-11-09/09:00 KKS ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE SA 3:3
2019-11-09/10:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:10
2019-11-10/11:00 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 1:0
2019-11-10/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 0:5
Kolejka nr 2
2019-09-15/09:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 7:0
2019-09-15/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE SA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 15:0
2019-09-15/13:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KKS ZABRZE 3:1
2019-09-15/13:00 UKKS ISTEBNA - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 5:3
Kolejka nr 1
2019-09-07/10:00 TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. - GKS GIEKSA KATOWICE SA 0:8
2019-09-07/17:00 UKKS ISTEBNA - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 1:7
2019-09-08/14:30 KKS ZABRZE - KKS WISŁA SKOCZÓW 3:7
2019-10-16/18:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:4