Kobiety

Powołania na obóz szkoleniowy Reprezentacji Śląska dziewczyn U16 i U13 (2002 i 2005).

31/07/2017 20:10

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Ślaskiego Związku Piłki Nożnej Dziewczyn przedstawia listy zawodniczek powołanych na obóz szkoleniowy rocznika 2005 U13 oraz 2002 U16 w Wiśle w terminie 14.08-20.08.2017.

Obóz dla uczestniczek jest bezpłatny.

 


Zbiórka: 14.08.2017 (poniedziałek) o godzinie 14.30

Miejsce: pod halą sportową w Chorzowie przy ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 113

Wyjazd godz. 15.00.

Powrót: w dniu 20.08 w godzinach popołudniowych do Chorzowa na ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 113.

Reprezentacja Śląska U13 rocznik 2005 i młodsze.

Lista zawodniczek:

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

KLUB

1.

Sok

Karolina

KTS Polonia

Bytom

2.

Sikora

Ewa

AS KSB

Lędziny

3.

Warelis

Emilia

AS KSB

Lędziny

4.

Tuszyńska

Zofia

AS KSB

Lędziny

5.

Kielesz

Patrycja

AS KSB

Lędziny

6.

Raczyńska

Julia

1.FC

Katowice

7.

Młynek

Nikola

ISD-AJD

Częstochowa

8.

Sikora

Aleksandra

ISD-AJD

Częstochowa

9.

Ozieriańska

Maja

KS Stradom

Częstochowa

10.

Witek

Zuzanna

UKS Sprint

Katowice

11.

Żuchowicz

Nikola

LZS Zameczek

Czernica

12.

Bochańska

Patrycja

AKS Wyzwolenie

Chorzów

13.

Piętakiewicz

Julia

KKS Polonia

Tychy

14.

Predecka

Marta

LKS Goczałkowice

Zdrój

15.

Talik

Marta

TS Mitech

Żywiec

16.

Sadurska

Aleksandra

TS Mitech

Żywiec

17.

Dylong

Patrycja

TS ROW

Rybnik

18.

 

 

 

 

Lista rezerwowa:

19.

Karolska

Wiktoria

Stadion

Śląski

20

Ponikwia

Marta

Mitech

Żywiec

Reprezentacja U16 rocznik 2002 i młodsze:

Lista zawodniczek:

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

 

KLUB

 

1.

NOWAK

WIKTORIA

GKS

KATOWICE

2.

HAŁATEK

DOROTA

CZARNI

SOSNOWIEC

3.

OGIERMAN

OLIWIA

POLONIA

TYCHY

4.

GUZIK

MARTYNA

ROW

RYBNIK

5.

GARBOCZ

JULIA

GWAREK

ORNONTOWICE

6.

GOTKOWSKA

NATALIA

MITECH

ŻYWIEC

7.

KRAWCZYK

NATALIA

ORZEŁ

PAWONKÓW

8.

ZIĘBIŃSKA

MILENA

MKS

MYSZKÓW

9.

STOLARCZYK

ALICJA

POLONIA

TYCHY

10.

BZOWSKA

ALICJA

ROW

RYBNIK

11.

TOBICZYK

KLAUDIA

POLONIA

TYCHY

12.

KONKOL

ANNA

ROW

RYBNIK

13.

BRZECZEK

NICOLA

GKS

KATOWICE

14.

LICZKO

NATALIA

STRADOM

CZĘSTOCHOWA

15.

MIŚ

MARTA

ROW

RYBNIK

16.

CZECHOWSKA

PAULINA

POLONIA

TYCHY

17.

KUBIK

KATARZYNA

ROW

RYBNIK

18.

DŁUGOKĘCKA

DARIA

CZARNI

SOSONOWIEC

Lista rezerwowa:

19.

GRAJCAR

NATALIA

STRADOM

CZĘSTOCHOWA

20.

MŁYNEK

OLIWIA

GOL

CZĘSTOCHOWA

21.

MISZTAL

DOMINIKA

CZARNI

SOSNOWIEC

22.

KRZYŻOK

JULIA

ROW

RYBNIK

23.

KRZYŻOK

AGNIESZKA

ROW

RYBNIK

 

Zawodniczki zabierają ze sobą obowiązkowo legitymację szkolną lub paszport, ważne badania lekarskie, kartę Narodowego Funduszu Zdrowia, wypełnioną zgodę rodziców.

Ponadto każda zawodniczka powinna posiadać sprzęt treningowy niezbędny do przeprowadzenia około 10 zajęć treningowych, buty na naturalną oraz sztuczną trawę.

Prosimy Kierownictwo Klubu o wręczenie niniejszego powołania zawodniczkom wraz z zgodą rodziców i dopilnowanie ich punktualnego przybycia na miejsce zbiórki.

 

W sytuacji kiedy  zawodniczka Reprezentacji Śląska U16 powołana na obóz jest brana pod uwagę do meczów seniorek w dniach 19.08-20.08.2017 prosimy o kontakt z Trenerem Szymonem Mlynek (tel. komórkowy: 793176423) celem omówienia programu szkoleniowego i ewentualnego zwolnienia zawodniczki na mecz.