Futsal

Zgłoszenia do Halowego Pucharu Polski w futsalu

26/09/2017 07:20

Wydział Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Zgodnie z Regulamin HPP w futsalu na szczeblu Śl.ZPN w I fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły II ligi futsalu grupy śląsko – opolskiej oraz drużyny środowiskowe zainteresowane udziałem.


Podobnie jak w minionych edycjach odbędą się turnieje eliminacyjne HPP - planowana jest organizacja maksymalnie dwóch etapów eliminacji. Turnieje odbędą się w drugiej połowie października i połowie listopada – szczegóły po zamknięciu listy zgłoszeń.

Najlepsza drużyna eliminacji okręgowych uzyska awans do 1/32 Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu.

Wpisowe dla zespołów II ligi za udział w HPP wynosi 100,00 zł, a dla zespołów środowiskowych 50,00 zł.

Zespoły zainteresowane udziałem  w Pucharze Polski jak również ewentualną organizacją turnieju eliminacyjnego mogą się zgłaszać do Wydziału Futsalu Śl.ZPN drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Pucharu Polski mija 8 października  2017 r.

Dodatkowych informacji udziela Arkadiusz Grzywaczewski (tel. 504-197-289) Przewodniczący Wydziału Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.