Futsal

13/04/2018 18:29

31 trenerów z uprawnieniami FUTSAL C

Zakończył się pierwszy historyczny kurs dla trenerów klubów futsalowych – 31 trenerów zdało egzamin i zdobyło uprawnienia FUTSAL C.
13/03/2018 20:47

Gratulacje i nagrody za rekordowy sezon Rekordu

Taki sezon wymaga specjalnego podsumowania. Nic więc dziwnego, że po zimowych rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w których futsaliści Rekord sięgnęli po złote medale w kategoriach: U14, U16 i U20 oraz srebrny medal w kategorii U18, a w dodatku futsalistki, jako debiutantki okazały się najlepsze w I lidze i wywalczyły awans do Ekstraligi Futsalu Kobiet, w auli Szkoły Mistrzostwa Sportowego prezes Janusz Szymura dziękował, gratulował i wyróżniał...
5/03/2018 17:53

Grzegorz Morkis podsumował sezon Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu

Sezon Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu dobiegł końca. Jego ostatnim akordem był turniej dziewcząt w kategorii U14, po którym możemy podsumować wydarzenia na parkiecie. Ich bacznym obserwatorem nie tylko z racji funkcji wiceprzewodniczącego Komisji Futsalu i Piłki Plażowej pełnionej w PZPN był Grzegorz Morkis, który w zarządzie Śląskiego Związku Piłki Nożnej odpowiedzialny jest za futsal i piłkę kobiecą.
27/02/2018 19:33

Adam Kaźmierczak uważa, że Rekord jest ikoną polskiego futsalu

Przewodniczący Komisji do spraw Futsalu i Piłki Plażowej Polskiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak po medalowej ceremonii w Bielsku-Białej, gdzie rozegrano ostatni w tym sezonie turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski, nie ukrywał zadowolenia z rozwoju "małej piłki".
26/02/2018 17:46

Rekord ustanowił rekord, a prezes nadal marzy

Tego jeszcze w historii polskiego futsalu nie było. Rekord Bielsko-Biała, którego seniorzy, występując w roli obrońcy tytułu, przewodzą w ekstraklasie z kompletem punktów, w czterech turniejach Młodzieżowych Mistrzostw Polski, rozegranych w tym sezonie, zdobył cztery medale! Trzy razy bielszczanie okazali się najlepsi w kraju, a czwartym turnieju, w swojej hali, sięgnęli po srebro.
25/02/2018 20:38

Srebro w odcieniu głębokiego niedosytu

Po złotych medalach, wywalczonych w tym sezonie w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski przez futsalistów Rekordu Bielsko-Biała w kategoriach: U20, U14 i U16, srebro, które zawisło na szyjach bielskich 18-latków po przegranym 1:2 finale z BSF ABJ Bochni, miało odcień głębokiego niedosytu.