Skoczów: F1 Żak Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS KUŹNIA USTROŃ 1 3 1 0 0 13:1
2 LUKAM 2010 1 3 1 0 0 8:4
3 UKS WISŁA 1 3 1 0 0 3:0
4 UKS ISTEBNA 0 0 0 0 0 0:0
5 LKS POGÓRZE 0 0 0 0 0 0:0
6 KS NIERODZIM 0 0 0 0 0 0:0
7 KP BESKID SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS TEMPO PUŃCÓW 1 0 0 0 1 0:3
9 MKP BRENNA - GÓRKI 1 0 0 0 1 4:8
10 UKS CIESZYN II 1 0 0 0 1 1:13
Kolejka nr 1
2019-08-21/18:00 UKS WISŁA - LKS TEMPO PUŃCÓW 3:0
2019-08-22/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - LUKAM 2010 4:8
2019-08-23/17:00 UKS CIESZYN II - KS KUŹNIA USTROŃ 1:13
2019-08-26/17:30 KS NIERODZIM - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 1
2019-08-21/18:00 UKS WISŁA - LKS TEMPO PUŃCÓW 3:0
2019-08-22/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - LUKAM 2010 4:8
2019-08-23/17:00 UKS CIESZYN II - KS KUŹNIA USTROŃ 1:13
Kolejka nr 1
2019-08-26/17:30 KS NIERODZIM - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 2
2019-08-28/18:00 LKS POGÓRZE - UKS CIESZYN II -:-
2019-08-28/18:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2019-08-28/18:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS WISŁA -:-
2019-08-28/18:00 UKS ISTEBNA - KS NIERODZIM -:-
Kolejka nr 3
2019-09-04/17:30 UKS WISŁA - UKS ISTEBNA -:-
2019-09-04/17:30 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS POGÓRZE -:-
2019-09-05/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-09-06/17:00 UKS CIESZYN II - LUKAM 2010 -:-
Kolejka nr 4
2019-09-11/17:30 LUKAM 2010 - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-09-11/17:30 UKS ISTEBNA - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2019-09-11/17:30 KS NIERODZIM - UKS WISŁA -:-
2019-09-12/17:30 LKS TEMPO PUŃCÓW - UKS CIESZYN II -:-
Kolejka nr 5
2019-09-18/17:00 LKS POGÓRZE - LUKAM 2010 -:-
2019-09-19/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-09-19/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - KS NIERODZIM -:-
2019-09-20/17:00 UKS CIESZYN II - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 6
2019-09-25/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS POGÓRZE -:-
2019-09-25/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-09-25/17:00 UKS ISTEBNA - UKS CIESZYN II -:-
2019-09-25/17:00 UKS WISŁA - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
Kolejka nr 7
2019-10-02/16:30 LKS POGÓRZE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-10-02/16:30 LUKAM 2010 - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-10-03/16:30 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS ISTEBNA -:-
2019-10-04/17:00 UKS CIESZYN II - KS NIERODZIM -:-
Kolejka nr 8
2019-10-09/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - LUKAM 2010 -:-
2019-10-09/16:30 UKS ISTEBNA - LKS POGÓRZE -:-
2019-10-09/16:30 KS NIERODZIM - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-10-09/16:30 UKS WISŁA - UKS CIESZYN II -:-
Kolejka nr 9
2019-10-16/16:00 LKS POGÓRZE - KS NIERODZIM -:-
2019-10-16/16:00 LUKAM 2010 - UKS ISTEBNA -:-
2019-10-16/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-10-17/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS WISŁA -:-
2019-10-18/16:00 UKS CIESZYN II - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
Kolejka nr 10
2019-10-23/16:00 UKS ISTEBNA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-10-23/16:00 KS NIERODZIM - LUKAM 2010 -:-
2019-10-23/16:00 UKS WISŁA - LKS POGÓRZE -:-
2019-10-24/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 11
2019-10-30/15:30 LKS POGÓRZE - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2019-10-30/15:30 LUKAM 2010 - UKS WISŁA -:-
2019-10-30/15:30 LKS TEMPO PUŃCÓW - KS NIERODZIM -:-
2019-10-30/15:30 KP BESKID SKOCZÓW - UKS ISTEBNA -:-