Bytom: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 12 34 11 1 0 47:20
2 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 12 15 5 0 7 25:24
3 DIAMOND ACADEMY 12 12 3 3 6 24:37
4 LKS SOKÓŁ II ORZECH 12 8 2 2 8 20:35
Kolejka nr 4
2019-05-12/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:3
2019-05-12/11:20 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - DIAMOND ACADEMY 3:3
2019-05-12/11:40 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - DIAMOND ACADEMY 3:4
2019-05-12/12:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:3
2019-05-12/12:20 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 4:3
2019-05-12/12:40 DIAMOND ACADEMY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 2:2
Kolejka nr 4
2019-05-12/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:3
2019-05-12/11:20 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - DIAMOND ACADEMY 3:3
2019-05-12/11:40 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - DIAMOND ACADEMY 3:4
2019-05-12/12:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:3
2019-05-12/12:20 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 4:3
2019-05-12/12:40 DIAMOND ACADEMY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 2:2
Kolejka nr 3
2019-04-27/10:30 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - DIAMOND ACADEMY 3:0
2019-04-27/10:50 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2:4
2019-04-27/11:10 DIAMOND ACADEMY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0:3
2019-04-27/11:30 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 3:1
2019-04-27/11:50 LKS SOKÓŁ II ORZECH - DIAMOND ACADEMY 3:0
2019-04-27/12:10 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 2:1
Kolejka nr 2
2019-05-18/10:00 DIAMOND ACADEMY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 5:6
2019-05-18/10:20 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:3
2019-05-18/10:40 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 5:1
2019-05-18/11:00 DIAMOND ACADEMY - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 3:0
2019-05-18/11:20 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0:3
2019-05-18/11:40 LKS SOKÓŁ II ORZECH - DIAMOND ACADEMY 2:2
Kolejka nr 1
2019-04-07/10:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 4:2
2019-04-07/10:50 DIAMOND ACADEMY - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:3
2019-04-07/11:10 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:5
2019-04-07/11:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - DIAMOND ACADEMY 7:1
2019-04-07/11:50 DIAMOND ACADEMY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 4:2
2019-04-07/12:10 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:3