II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS WARSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
3 TS PODBESKIDZIE II S.A. 0 0 0 0 0 0:0
4 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 0 0 0 0 0:0
5 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS ZAPORA WAPIENICA 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS VICTORIA HAŻLACH 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS PODHALANKA MILÓWKA 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS PASJONAT DANKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS LEŚNA 0 0 0 0 0 0:0
11 LKS GOLESZÓW 0 0 0 0 0 0:0
12 KS KUŹNIA USTROŃ 0 0 0 0 0 0:0
13 KP BESKID SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
14 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-08-22/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-08-22/10:00 LKS GOLESZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2020-08-22/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS LEŚNA -:-
2020-08-22/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-08-22/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-08-23/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2020-08-23/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
Kolejka nr 2
2020-08-29/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-08-29/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-08-29/10:00 LKS LEŚNA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-08-29/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-08-29/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS GOLESZÓW -:-
2020-08-30/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-08-30/11:00 UKS WARSZOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
Kolejka nr 3
2020-09-05/10:00 LKS GOLESZÓW - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-09-05/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2020-09-05/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2020-09-05/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS LEŚNA -:-
2020-09-05/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-09-05/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-09-06/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 4
2020-09-12/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-09-12/10:00 LKS LEŚNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-09-12/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-09-12/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-09-12/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-09-13/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-09-13/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS GOLESZÓW -:-
Kolejka nr 5
2020-09-19/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-09-19/10:00 LKS GOLESZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2020-09-19/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE -:-
2020-09-19/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-09-19/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2020-09-19/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2020-09-19/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA -:-
Kolejka nr 6
2020-09-26/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA -:-
2020-09-26/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-09-26/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-09-26/10:00 UKS WARSZOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-09-26/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-09-26/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS GOLESZÓW -:-
2020-09-27/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 7
2020-10-03/10:00 LKS GOLESZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-10-03/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-10-03/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2020-10-03/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS WARSZOWICE -:-
2020-10-03/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-10-03/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2020-10-03/10:00 LKS LEŚNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 8
2020-10-10/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2020-10-10/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS LEŚNA -:-
2020-10-10/10:00 UKS WARSZOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-10/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-10/10:00 LKS GOLESZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-10-11/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-10-11/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
Kolejka nr 9
2020-10-17/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-10-17/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS GOLESZÓW -:-
2020-10-17/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-10-17/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2020-10-17/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UKS WARSZOWICE -:-
2020-10-17/10:00 LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-10-17/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
Kolejka nr 10
2020-10-24/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2020-10-24/10:00 UKS WARSZOWICE - LKS LEŚNA -:-
2020-10-24/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-10-24/10:00 LKS GOLESZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-24/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-10-25/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2020-10-25/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 11
2020-10-31/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-10-31/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-10-31/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS GOLESZÓW -:-
2020-10-31/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-10-31/10:00 LKS LEŚNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2020-10-31/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE -:-
2020-10-31/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 12
2020-11-07/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-11-07/10:00 UKS WARSZOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2020-11-07/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2020-11-07/10:00 LKS GOLESZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2020-11-07/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-11-07/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-11-08/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS LEŚNA -:-
Kolejka nr 13
2020-11-14/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-11-14/10:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-11-14/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-11-14/10:00 LKS LEŚNA - LKS GOLESZÓW -:-
2020-11-14/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-11-14/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2020-11-15/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS WARSZOWICE -:-