III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 0 0 0 0 0 0:0
2 RKP SP ROW w RYBNIKU 0 0 0 0 0 0:0
3 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS ORZEŁ PALOWICE 0 0 0 0 0 0:0
5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0 0 0 0 0 0:0
6 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0 0 0 0 0 0:0
7 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-24/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-08-24/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-09-04/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
Kolejka nr 2
2019-08-28/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW -:-
2019-08-28/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-08-28/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST -:-
Kolejka nr 3
2019-08-31/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2019-08-31/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-09-01/12:30 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 4
2019-09-07/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-09-07/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW -:-
2019-09-07/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 5
2019-09-14/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-09-14/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2019-09-14/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-21/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-09-21/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-09-21/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW -:-
Kolejka nr 7
2019-09-28/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-09-28/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2019-09-29/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST -:-
Kolejka nr 8
2019-10-05/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2019-10-05/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST -:-
2019-10-06/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 9
2019-10-12/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-10-12/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-10-12/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
Kolejka nr 10
2019-10-19/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST -:-
2019-10-19/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-10-20/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW -:-
Kolejka nr 11
2019-10-26/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-10-26/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-10-26/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST -:-
Kolejka nr 12
2019-11-02/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-11-02/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW -:-
2019-11-02/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
Kolejka nr 13
2019-11-09/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-11-09/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST -:-
2019-11-10/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
Kolejka nr 14
2019-11-16/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW -:-
2019-11-16/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-11-16/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-