Częstochowa: C2 Trampkarz "wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZIELONI ŻARKI 4 10 3 1 0 28:5
2 NAPRZÓD OSTROWY 4 9 3 0 1 25:15
3 KAMIENICA POLSKA 3 7 2 1 0 11:4
4 LISWARTA POPÓW 4 6 2 0 2 5:16
5 GROM MIEDŹNO 4 3 1 0 3 19:16
6 UNIA KALETY 2 0 0 0 2 2:12
7 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 3 0 0 0 3 3:25
Kolejka nr 5
2019-04-23/15:00 KAMIENICA POLSKA - ZIELONI ŻARKI 3:3
2019-04-23/17:00 LISWARTA POPÓW - UNIA KALETY -:-
2019-04-23/17:00 GROM MIEDŹNO - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 13:0
Kolejka nr 5
2019-04-23/15:00 KAMIENICA POLSKA - ZIELONI ŻARKI 3:3
2019-04-23/17:00 GROM MIEDŹNO - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 13:0
Kolejka nr 4
2019-04-13/10:00 UNIA KALETY - NAPRZÓD OSTROWY 2:6
2019-04-13/12:00 ZIELONI ŻARKI - LISWARTA POPÓW 13:0
Kolejka nr 3
2019-04-06/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - ZIELONI ŻARKI 2:6
2019-04-06/13:00 LISWARTA POPÓW - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 3:0
2019-04-06/13:00 KAMIENICA POLSKA - GROM MIEDŹNO 6:1
Kolejka nr 2
2019-03-30/10:00 GROM MIEDŹNO - LISWARTA POPÓW 1:2
2019-03-30/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 9:3
2019-03-30/12:00 ZIELONI ŻARKI - UNIA KALETY 6:0
Kolejka nr 1
2019-03-23/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 8:4
2019-03-23/13:00 LISWARTA POPÓW - KAMIENICA POLSKA 0:2
Kolejka nr 1
2019-06-22/11:00 UNIA KALETY - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ -:-
Kolejka nr 4
2019-05-28/17:30 KAMIENICA POLSKA - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ -:-
Kolejka nr 5
2019-04-23/17:00 LISWARTA POPÓW - UNIA KALETY -:-
Kolejka nr 6
2019-04-27/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW -:-
2019-04-27/12:00 ZIELONI ŻARKI - GROM MIEDŹNO -:-
2019-06-19/18:00 UNIA KALETY - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 7
2019-05-04/10:00 GROM MIEDŹNO - UNIA KALETY -:-
2019-05-05/11:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - ZIELONI ŻARKI -:-
2019-05-07/17:30 KAMIENICA POLSKA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
Kolejka nr 8
2019-05-11/10:00 GROM MIEDŹNO - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-05-11/11:00 KAMIENICA POLSKA - LISWARTA POPÓW -:-
2019-05-12/11:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - UNIA KALETY -:-
Kolejka nr 9
2019-05-01/11:00 UNIA KALETY - ZIELONI ŻARKI -:-
2019-05-18/13:00 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO -:-
2019-05-19/11:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - NAPRZÓD OSTROWY -:-
Kolejka nr 10
2019-05-25/10:00 GROM MIEDŹNO - KAMIENICA POLSKA -:-
2019-05-25/12:00 ZIELONI ŻARKI - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-05-26/11:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 11
2019-06-01/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - UNIA KALETY -:-
2019-06-01/13:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - KAMIENICA POLSKA -:-
2019-06-01/13:00 LISWARTA POPÓW - ZIELONI ŻARKI -:-
Kolejka nr 12
2019-06-08/12:00 ZIELONI ŻARKI - KAMIENICA POLSKA -:-
2019-06-08/13:00 UNIA KALETY - LISWARTA POPÓW -:-
2019-06-09/11:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - GROM MIEDŹNO -:-
Kolejka nr 13
2019-06-15/10:00 GROM MIEDŹNO - ZIELONI ŻARKI -:-
2019-06-15/13:00 LISWARTA POPÓW - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2019-06-15/13:00 KAMIENICA POLSKA - UNIA KALETY -:-
Kolejka nr 14
2019-06-22/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - KAMIENICA POLSKA -:-
2019-06-22/12:00 ZIELONI ŻARKI - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ -:-
2019-06-22/13:00 UNIA KALETY - GROM MIEDŹNO -:-