Bytom: IV liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. 2 6 2 0 0 20:2
2 TS TARNOWICZANKA 1 3 1 0 0 14:1
3 LKS SOKÓŁ ORZECH 1 3 1 0 0 6:1
4 UKS RUCH II RADZIONKÓW 1 3 1 0 0 3:0
5 TSPN NADZIEJA BYTOM 2 3 1 0 1 7:18
6 KS SILESIA MIECHOWICE 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS ZGODA REPTY 1 0 0 0 1 1:6
8 UKS BOBRY BOBROWNIKI 2 0 0 0 2 0:6
9 GKS ROZBARK BYTOM 2 0 0 0 2 2:19
Kolejka nr 2
2019-04-12/16:30 UKS RUCH II RADZIONKÓW - UKS BOBRY BOBROWNIKI 3:0
2019-04-13/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. - TSPN NADZIEJA BYTOM 17:2
2019-04-13/11:00 GKS ROZBARK BYTOM - TS TARNOWICZANKA 1:14
2019-04-14/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS ZGODA REPTY -:-
Kolejka nr 2
2019-04-12/16:30 UKS RUCH II RADZIONKÓW - UKS BOBRY BOBROWNIKI 3:0
2019-04-13/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. - TSPN NADZIEJA BYTOM 17:2
2019-04-13/11:00 GKS ROZBARK BYTOM - TS TARNOWICZANKA 1:14
Kolejka nr 1
2019-04-06/11:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. 0:3
2019-04-06/11:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - GKS ROZBARK BYTOM 5:1
2019-04-07/11:00 LKS ZGODA REPTY - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:6
Kolejka nr 1
2019-04-06/10:00 TS TARNOWICZANKA - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
Kolejka nr 2
2019-04-14/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS ZGODA REPTY -:-
Kolejka nr 3
2019-04-27/09:00 TS TARNOWICZANKA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. -:-
2019-04-27/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-04-28/11:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2019-04-28/11:00 LKS ZGODA REPTY - GKS ROZBARK BYTOM -:-
Kolejka nr 4
2019-05-04/11:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-05-04/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. - LKS ZGODA REPTY -:-
2019-05-04/11:00 UKS RUCH II RADZIONKÓW - TS TARNOWICZANKA -:-
2019-05-04/11:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 5
2019-05-11/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. -:-
2019-05-12/11:00 LKS ZGODA REPTY - UKS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2019-05-12/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2019-05-23/17:00 TS TARNOWICZANKA - UKS BOBRY BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 6
2019-05-18/10:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-05-18/11:00 UKS RUCH II RADZIONKÓW - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2019-05-18/11:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - LKS ZGODA REPTY -:-
2019-05-18/11:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS TARNOWICZANKA -:-
Kolejka nr 7
2019-05-25/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - UKS BOBRY BOBROWNIKI -:-
2019-05-25/11:00 GKS ROZBARK BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. -:-
2019-05-26/11:00 LKS ZGODA REPTY - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2019-05-26/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - UKS RUCH II RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 8
2019-06-01/10:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ZGODA REPTY -:-
2019-06-01/11:00 UKS RUCH II RADZIONKÓW - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2019-06-01/11:00 UKS BOBRY BOBROWNIKI - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2019-06-01/11:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 9
2019-06-08/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS TARNOWICZANKA -:-
2019-06-08/11:00 GKS ROZBARK BYTOM - UKS BOBRY BOBROWNIKI -:-
2019-06-08/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp z o.o. - UKS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2019-06-09/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-