Częstochowa: C2 Trampkarz "jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS PANKI 11 26 8 2 1 42:8
2 SOKÓŁ OLSZTYN 11 22 7 1 3 25:13
3 OLIMPIA HUTA STARA 10 15 4 3 3 21:16
4 LISWARTA POPÓW 10 15 4 3 3 21:16
5 UNIA KALETY 9 14 4 2 3 19:18
6 KAMIENICA POLSKA 11 13 4 1 6 21:21
7 GROM MIEDŹNO 11 10 3 1 7 26:39
8 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 11 4 1 1 9 11:55
Kolejka nr 11
2018-10-20/11:00 KAMIENICA POLSKA - KS PANKI 0:3
2018-10-20/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - GROM MIEDŹNO 3:1
2018-10-20/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - LISWARTA POPÓW 1:1
2018-10-21/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - UNIA KALETY 0:1
Kolejka nr 11
2018-10-20/11:00 KAMIENICA POLSKA - KS PANKI 0:3
2018-10-20/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - GROM MIEDŹNO 3:1
2018-10-20/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - LISWARTA POPÓW 1:1
2018-10-21/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - UNIA KALETY 0:1
Kolejka nr 10
2018-10-13/11:00 KS PANKI - SOKÓŁ OLSZTYN 3:1
2018-10-13/12:00 UNIA KALETY - GROM MIEDŹNO 2:2
2018-10-13/13:00 LISWARTA POPÓW - OLIMPIA HUTA STARA 1:1
2018-10-14/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - KAMIENICA POLSKA 3:1
Kolejka nr 9
2018-10-06/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - SOKÓŁ OLSZTYN 1:4
2018-10-06/10:00 GROM MIEDŹNO - LISWARTA POPÓW 0:5
2018-10-06/11:00 KAMIENICA POLSKA - UNIA KALETY 5:3
2018-10-06/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - KS PANKI 0:1
Kolejka nr 8
2018-09-29/11:00 KS PANKI - GROM MIEDŹNO 5:2
2018-09-29/11:00 KAMIENICA POLSKA - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2018-09-29/13:00 UNIA KALETY - LISWARTA POPÓW 3:0
2018-09-30/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - OLIMPIA HUTA STARA 0:7
Kolejka nr 7
2018-09-22/10:00 KAMIENICA POLSKA - OLIMPIA HUTA STARA 1:2
2018-09-22/11:00 KS PANKI - LISWARTA POPÓW 7:0
2018-09-22/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - UNIA KALETY 3:1
2018-10-10/17:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - GROM MIEDŹNO 0:5
Kolejka nr 6
2018-09-15/10:00 GROM MIEDŹNO - KAMIENICA POLSKA 4:2
2018-09-15/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - SOKÓŁ OLSZTYN 1:3
2018-09-15/13:00 UNIA KALETY - KS PANKI 1:1
2018-09-19/17:00 LISWARTA POPÓW - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 8:0
Kolejka nr 5
2018-09-11/17:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - KS PANKI 2:14
2018-09-12/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - GROM MIEDŹNO 4:0
2018-09-12/17:00 KAMIENICA POLSKA - LISWARTA POPÓW 1:0
Kolejka nr 4
2018-09-08/10:00 GROM MIEDŹNO - OLIMPIA HUTA STARA 2:5
2018-09-08/11:00 KS PANKI - KAMIENICA POLSKA 0:0
2018-09-08/13:00 UNIA KALETY - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 1:0
2018-09-08/13:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ OLSZTYN 1:0
Kolejka nr 3
2018-09-01/10:00 GROM MIEDŹNO - UNIA KALETY 6:5
2018-09-01/10:00 KAMIENICA POLSKA - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 7:1
2018-09-01/13:00 OLIMPIA HUTA STARA - LISWARTA POPÓW 0:0
2018-09-20/17:30 SOKÓŁ OLSZTYN - KS PANKI 1:0
Kolejka nr 2
2018-08-29/17:30 KS PANKI - OLIMPIA HUTA STARA 5:0
2018-08-29/17:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 5:3
2018-09-04/17:15 SOKÓŁ OLSZTYN - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 5:2
2018-09-19/17:00 UNIA KALETY - KAMIENICA POLSKA 2:1
Kolejka nr 1
2018-08-25/10:00 GROM MIEDŹNO - KS PANKI 1:3
2018-08-25/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KAMIENICA POLSKA 3:0
2018-08-27/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 2:2
Kolejka nr 1
2018-12-31/13:00 LISWARTA POPÓW - UNIA KALETY -:-
Kolejka nr 5
2018-11-17/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - UNIA KALETY -:-
Kolejka nr 12
2018-10-27/10:00 GROM MIEDŹNO - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2018-10-27/11:00 UNIA KALETY - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2018-10-27/11:00 KS PANKI - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ -:-
2018-10-27/13:00 LISWARTA POPÓW - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 13
2018-11-03/11:00 KS PANKI - UNIA KALETY -:-
2018-11-03/11:00 KAMIENICA POLSKA - GROM MIEDŹNO -:-
2018-11-03/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2018-11-04/11:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 14
2018-11-10/10:00 OLIMPIA HUTA STARA - KAMIENICA POLSKA -:-
2018-11-10/10:00 GROM MIEDŹNO - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ -:-
2018-11-10/10:30 UNIA KALETY - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2018-11-10/13:00 LISWARTA POPÓW - KS PANKI -:-