III liga wojewódzka C1 Trampkarz "WLT 2006 Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 4 12 4 0 0 37:2
2 MKS GMINA LUBOMIA 3 6 2 0 1 11:19
3 LKS ORZEŁ PALOWICE 3 4 1 1 1 11:8
4 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3 4 1 1 1 7:7
5 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 4 3 1 0 3 14:21
6 RKP SP ROW RYBNIK II 4 3 1 0 3 5:12
7 KS DECOR BEŁK 3 3 1 0 2 2:18
Kolejka nr 4
2020-09-19/10:00 PAUZJE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-09-19/10:00 KS DECOR BEŁK - RKP SP ROW RYBNIK II 1:0
2020-09-19/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 5:2
2020-09-19/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:7
Kolejka nr 4
2020-09-19/10:00 KS DECOR BEŁK - RKP SP ROW RYBNIK II 1:0
2020-09-19/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 5:2
2020-09-19/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:7
Kolejka nr 3
2020-09-16/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE 1:1
2020-09-16/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKS GMINA LUBOMIA 13:0
2020-09-16/17:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - RKP SP ROW RYBNIK II 2:5
Kolejka nr 2
2020-09-11/17:00 KS DECOR BEŁK - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 1:9
2020-09-12/10:00 RKP SP ROW RYBNIK II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:7
2020-09-12/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 6:4
Kolejka nr 1
2020-09-05/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 10:1
2020-09-05/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS DECOR BEŁK 9:0
2020-09-05/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW RYBNIK II 2:0
Kolejka nr 1
2020-09-05/10:00 PAUZJE - MKS GMINA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 2
2020-09-12/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2020-09-15/17:00 PAUZJE - KS DECOR BEŁK -:-
Kolejka nr 4
2020-09-19/10:00 PAUZJE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 5
2020-09-26/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - PAUZJE -:-
2020-09-26/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS DECOR BEŁK -:-
2020-09-27/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2020-09-27/10:00 RKP SP ROW RYBNIK II - MKS GMINA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 6
2020-09-30/16:00 KS DECOR BEŁK - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-09-30/16:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2020-09-30/16:00 PAUZJE - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-09-30/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 7
2020-10-03/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS DECOR BEŁK -:-
2020-10-03/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-10-03/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2020-10-04/10:00 RKP SP ROW RYBNIK II - PAUZJE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-10/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - PAUZJE -:-
2020-10-10/11:30 RKP SP ROW RYBNIK II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-10-11/10:00 KS DECOR BEŁK - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2020-10-11/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 9
2020-10-17/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2020-10-17/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-10-17/10:00 PAUZJE - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2020-10-18/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS DECOR BEŁK -:-
Kolejka nr 10
2020-10-24/10:00 KS DECOR BEŁK - PAUZJE -:-
2020-10-24/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-10-24/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2020-10-25/10:00 RKP SP ROW RYBNIK II - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
Kolejka nr 11
2020-10-31/09:05 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2020-10-31/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-10-31/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - PAUZJE -:-
2020-10-31/14:30 RKP SP ROW RYBNIK II - KS DECOR BEŁK -:-
Kolejka nr 12
2020-11-07/10:00 PAUZJE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2020-11-07/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-11-07/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2020-11-08/10:00 KS DECOR BEŁK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 13
2020-11-11/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-11-11/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - KS DECOR BEŁK -:-
2020-11-11/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - PAUZJE -:-
2020-11-11/12:00 RKP SP ROW RYBNIK II - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 14
2020-11-14/10:00 KS DECOR BEŁK - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2020-11-14/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-11-14/10:00 PAUZJE - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2020-11-14/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS GMINA LUBOMIA -:-