II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płd. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 14 34 11 1 2 43:18
2 KS ROW 1964 RYBNIK 14 27 8 3 3 50:24
3 MKS ISKRA PSZCZYNA 14 25 8 1 5 47:29
4 LUKAM 2010 SP. Z O.O. 14 22 7 1 6 46:34
5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 14 21 6 3 5 26:26
6 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 14 12 3 3 8 28:40
7 LKS ZAPORA WAPIENICA 14 10 3 1 10 13:66
8 KP BESKID SKOCZÓW 14 9 2 3 9 23:39
Kolejka nr 14
2018-06-13/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5:0
2018-06-16/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2018-06-16/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 0:9
2018-06-17/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:3
Kolejka nr 14
2018-06-13/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5:0
2018-06-16/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2018-06-16/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 0:9
2018-06-17/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:3
Kolejka nr 13
2018-06-06/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ISKRA PSZCZYNA 3:0
2018-06-09/09:30 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS ROW 1964 RYBNIK 2:2
2018-06-10/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
2018-06-10/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:0
Kolejka nr 12
2018-06-02/09:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 2:1
2018-06-02/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:0
2018-06-03/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2018-06-12/18:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:3
Kolejka nr 11
2018-05-26/09:30 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:1
2018-05-26/13:30 KP BESKID SKOCZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:5
2018-05-27/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROW 1964 RYBNIK 3:5
2018-05-27/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:0
Kolejka nr 10
2018-05-19/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 4:1
2018-05-20/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS ZAPORA WAPIENICA 11:0
2018-05-20/11:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KP BESKID SKOCZÓW 2:1
2018-05-20/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
Kolejka nr 9
2018-05-10/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1:3
2018-05-12/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS ROW 1964 RYBNIK 2:7
2018-05-13/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 4:6
2018-05-16/18:30 KP BESKID SKOCZÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:4
Kolejka nr 8
2018-05-05/09:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:0
2018-05-05/09:30 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:4
2018-05-06/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS ROW 1964 RYBNIK 4:2
2018-05-06/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:3
Kolejka nr 7
2018-04-28/09:30 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - LKS ZAPORA WAPIENICA 8:0
2018-04-29/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:1
2018-04-29/15:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 2:2
2018-05-09/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:4
Kolejka nr 6
2018-04-21/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:1
2018-04-21/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 3:2
2018-04-22/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 7:1
2018-04-22/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4:2
Kolejka nr 5
2018-04-14/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:3
2018-04-14/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:2
2018-04-15/09:30 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:6
2018-04-15/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK 1:2
Kolejka nr 4
2018-04-07/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:1
2018-04-07/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:3
2018-04-08/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP BESKID SKOCZÓW 3:0
2018-04-08/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 4:5
Kolejka nr 3
2018-04-05/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1:3
2018-04-05/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:1
2018-04-05/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS ROW 1964 RYBNIK 4:2
2018-04-05/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 1:5
Kolejka nr 2
2018-03-25/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:1
2018-03-25/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LKS ZAPORA WAPIENICA 8:0
2018-03-25/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KP BESKID SKOCZÓW 5:1
2018-03-25/11:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 4:0
Kolejka nr 1
2018-04-18/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS ISKRA PSZCZYNA 3:2
2018-04-25/15:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KP BESKID SKOCZÓW 4:2
2018-04-25/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:4
2018-04-25/17:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 2:0