III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Rybnik 2004 Wiosna" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS UNIA RACIBÓRZ II 14 30 10 0 4 60:26
2 TS GÓRNIK PSZÓW 14 29 9 2 3 56:38
3 KS GÓRNIK RADLIN 14 26 8 2 4 51:42
4 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 14 25 8 1 5 68:26
5 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 14 22 7 1 6 51:36
6 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 14 12 4 0 10 29:66
7 MKS GMINA LUBOMIA 14 10 3 1 10 18:55
8 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 14 10 3 1 10 22:66
Kolejka nr 14
2019-06-15/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - TS GÓRNIK PSZÓW 1:3
2019-06-15/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:1
2019-06-15/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2:1
2019-06-15/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:5
Kolejka nr 14
2019-06-15/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - TS GÓRNIK PSZÓW 1:3
2019-06-15/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:1
2019-06-15/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2:1
2019-06-15/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:5
Kolejka nr 13
2019-06-08/10:00 TS GÓRNIK PSZÓW - MKS GMINA LUBOMIA 6:0
2019-06-08/16:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 4:1
2019-06-09/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS GÓRNIK RADLIN 4:2
2019-06-09/12:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 4:3
Kolejka nr 12
2019-06-01/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:0
2019-06-01/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:3
2019-06-01/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 13:0
2019-06-02/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - TS GÓRNIK PSZÓW 2:5
Kolejka nr 11
2019-05-29/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 0:11
2019-05-29/17:00 TS GÓRNIK PSZÓW - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 4:2
2019-05-29/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS GÓRNIK RADLIN 9:0
2019-05-29/17:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - MKS GMINA LUBOMIA 2:7
Kolejka nr 10
2019-05-25/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - MKS GMINA LUBOMIA 4:0
2019-05-25/17:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:2
2019-05-26/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - TS GÓRNIK PSZÓW 3:6
2019-06-12/17:30 KS GÓRNIK RADLIN - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 9:2
Kolejka nr 9
2019-05-18/09:00 TS GÓRNIK PSZÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3:3
2019-05-18/09:30 MKS GMINA LUBOMIA - KS GÓRNIK RADLIN 1:7
2019-05-18/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 5:1
2019-06-05/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:0
Kolejka nr 8
2019-05-11/10:00 TS GÓRNIK PSZÓW - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:6
2019-05-11/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GÓRNIK RADLIN 2:0
2019-05-11/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - MKS GMINA LUBOMIA 10:0
2019-05-12/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 7:0
Kolejka nr 7
2019-05-04/10:00 TS GÓRNIK PSZÓW - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 8:1
2019-05-04/17:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS GÓRNIK RADLIN 3:3
2019-05-15/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 5:0
2019-06-12/16:30 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - MKS GMINA LUBOMIA 4:1
Kolejka nr 6
2019-05-01/09:00 MKS GMINA LUBOMIA - TS GÓRNIK PSZÓW 1:2
2019-05-01/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 10:1
2019-05-01/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 6:3
2019-05-01/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:4
Kolejka nr 5
2019-04-27/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 2:1
2019-04-27/10:00 TS GÓRNIK PSZÓW - KS GÓRNIK RADLIN 5:5
2019-04-27/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:3
2019-04-28/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - MKS GMINA LUBOMIA 5:1
Kolejka nr 4
2019-04-13/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 0:0
2019-04-13/17:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - TS GÓRNIK PSZÓW 7:0
2019-04-14/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 14:0
2019-04-14/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KS UNIA RACIBÓRZ II 7:4
Kolejka nr 3
2019-04-06/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - KS GÓRNIK RADLIN 1:2
2019-04-06/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 4:1
2019-04-06/10:00 TS GÓRNIK PSZÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 5:1
2019-04-10/16:00 MKS GMINA LUBOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:4
Kolejka nr 2
2019-03-30/10:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II 2:7
2019-03-30/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - TS GÓRNIK PSZÓW 4:3
2019-03-31/09:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 7:1
2019-03-31/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - MKS GMINA LUBOMIA 4:1
Kolejka nr 1
2019-03-23/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 0:6
2019-03-23/10:00 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:0
2019-03-23/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - TS GÓRNIK PSZÓW 2:3
2019-03-24/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 2:1