III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM r.2004 Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 9 24 8 0 1 47:5
2 KS DECOR BEŁK 10 20 6 2 2 33:22
3 KS UNIA RACIBÓRZ II 10 16 5 1 4 42:28
4 KS GÓRNIK RADLIN 10 15 5 0 5 33:31
5 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 9 14 4 2 3 22:23
6 KS POLONIA MARKLOWICE 10 10 2 4 4 25:35
7 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 10 10 3 1 6 25:60
8 RKP SP ROW w RYBNIKU II 10 3 1 0 9 12:35
Kolejka nr 10
2017-10-14/11:30 KS DECOR BEŁK - RKP SP ROW w RYBNIKU II 3:2
2017-10-14/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II 6:8
2017-10-14/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS GÓRNIK RADLIN 2:1
2017-10-15/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 1:11
Kolejka nr 10
2017-10-14/11:30 KS DECOR BEŁK - RKP SP ROW w RYBNIKU II 3:2
2017-10-14/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II 6:8
2017-10-14/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS GÓRNIK RADLIN 2:1
2017-10-15/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 1:11
Kolejka nr 9
2017-10-06/16:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS POLONIA MARKLOWICE 0:2
2017-10-07/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KS DECOR BEŁK 1:3
2017-10-07/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 12:1
Kolejka nr 8
2017-09-30/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 0:4
2017-09-30/11:30 KS DECOR BEŁK - KS POLONIA MARKLOWICE 1:1
2017-09-30/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:0
2017-10-01/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - RKP SP ROW w RYBNIKU II 2:3
Kolejka nr 7
2017-09-23/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KS UNIA RACIBÓRZ II 6:4
2017-09-23/12:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS DECOR BEŁK 5:0
2017-09-24/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS POLONIA MARKLOWICE 2:2
2017-10-10/17:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - RKP SP ROW w RYBNIKU II 3:0
Kolejka nr 6
2017-09-20/16:00 KS DECOR BEŁK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 10:5
2017-09-20/16:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS GÓRNIK RADLIN 1:3
2017-09-20/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 1:2
2017-09-20/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 4:4
Kolejka nr 5
2017-09-16/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KS POLONIA MARKLOWICE 7:3
2017-09-16/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS DECOR BEŁK 3:1
2017-09-16/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 8:0
2017-09-17/13:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - RKP SP ROW w RYBNIKU II 5:1
Kolejka nr 4
2017-09-09/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GÓRNIK RADLIN 1:9
2017-09-09/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:1
2017-09-09/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 0:7
2017-09-09/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:2
Kolejka nr 3
2017-09-02/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 4:1
2017-09-02/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS DECOR BEŁK 1:7
2017-09-02/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS POLONIA MARKLOWICE 2:2
2017-09-02/13:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:2
Kolejka nr 2
2017-08-30/14:30 KS POLONIA MARKLOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU II 4:1
2017-08-30/17:00 KS DECOR BEŁK - KS GÓRNIK RADLIN 4:2
2017-08-30/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS UNIA RACIBÓRZ II 7:1
2017-08-31/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 0:4
Kolejka nr 1
2017-08-24/16:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3:4
2017-08-26/10:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS GÓRNIK RADLIN 8:0
2017-08-26/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 9:0
2017-09-06/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS DECOR BEŁK 1:3
Kolejka nr 9
2017-10-18/18:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-
Kolejka nr 11
2017-10-21/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2017-10-21/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - RKP SP ROW w RYBNIKU II -:-
2017-10-21/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS DECOR BEŁK -:-
2017-10-22/10:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
Kolejka nr 12
2017-10-28/11:30 KS DECOR BEŁK - KS UNIA RACIBÓRZ II -:-
2017-10-28/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2017-10-29/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2017-10-29/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-
Kolejka nr 13
2017-11-04/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS DECOR BEŁK -:-
2017-11-04/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - RKP SP ROW w RYBNIKU II -:-
2017-11-04/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2017-11-05/10:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS UNIA RACIBÓRZ II -:-
Kolejka nr 14
2017-11-11/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2017-11-11/11:30 KS DECOR BEŁK - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2017-11-11/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-
2017-11-11/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-