Częstochowa: C2 Trampkarz "jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LISWARTA KRZEPICE 12 33 11 0 1 68:6
2 SPARTA SZCZEKOCINY 12 30 10 0 2 73:23
3 ORZEŁ KIEDRZYN 12 24 8 0 4 40:30
4 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 12 15 5 0 7 34:37
5 ZŁOTY POTOK 12 9 3 0 9 20:64
6 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 12 9 3 0 9 17:58
7 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 12 6 2 0 10 9:43
Kolejka nr 14
2017-10-25/16:30 LISWARTA KRZEPICE - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:0
2017-11-03/16:00 ZŁOTY POTOK - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 3:0
Kolejka nr 14
2017-10-25/16:30 LISWARTA KRZEPICE - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:0
2017-11-03/16:00 ZŁOTY POTOK - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 3:0
Kolejka nr 13
2017-10-28/12:00 ORZEŁ KIEDRZYN - ZŁOTY POTOK 8:2
2017-10-31/16:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - LISWARTA KRZEPICE 0:6
Kolejka nr 12
2017-10-21/10:00 LISWARTA KRZEPICE - ORZEŁ KIEDRZYN 8:0
2017-10-21/13:00 SPARTA SZCZEKOCINY - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 6:2
Kolejka nr 11
2017-10-14/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - SPARTA SZCZEKOCINY 0:8
2017-10-18/17:00 ZŁOTY POTOK - LISWARTA KRZEPICE 1:3
Kolejka nr 10
2017-10-07/13:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 0:3
2017-10-07/13:00 SPARTA SZCZEKOCINY - ORZEŁ KIEDRZYN 7:3
Kolejka nr 9
2017-10-04/16:00 ORZEŁ KIEDRZYN - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 2:3
2017-10-04/16:00 ZŁOTY POTOK - SPARTA SZCZEKOCINY 2:6
Kolejka nr 8
2017-09-30/13:00 SPARTA SZCZEKOCINY - LISWARTA KRZEPICE 2:0
2017-09-30/13:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - ZŁOTY POTOK 11:1
2017-10-01/10:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - ORZEŁ KIEDRZYN 1:5
Kolejka nr 7
2017-09-23/13:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - ZŁOTY POTOK 2:7
2017-09-23/13:00 SPARTA SZCZEKOCINY - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - drużyna wycofana, walkower 8:0
2017-10-11/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 2:3
Kolejka nr 6
2017-09-19/16:30 LISWARTA KRZEPICE - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 9:0
2017-09-20/16:30 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - drużyna wycofana, walkower - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:5
2017-09-20/16:30 ZŁOTY POTOK - ORZEŁ KIEDRZYN 0:2
Kolejka nr 5
2017-09-16/13:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA KRZEPICE 0:3
2017-09-16/13:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - SPARTA SZCZEKOCINY 4:9
2017-09-26/17:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - drużyna wycofana, walkower 1:4
Kolejka nr 4
2017-09-08/17:30 SPARTA SZCZEKOCINY - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 10:1
2017-09-09/13:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - drużyna wycofana, walkower - ORZEŁ KIEDRZYN 1:5
2017-09-09/14:00 LISWARTA KRZEPICE - ZŁOTY POTOK 16:0
Kolejka nr 3
2017-09-06/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - SPARTA SZCZEKOCINY 3:2
2017-09-13/17:00 ZŁOTY POTOK - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - drużyna wycofana, walkower 0:1
2017-09-21/17:00 AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:0
Kolejka nr 2
2017-09-02/13:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 0:3
2017-09-02/13:00 SPARTA SZCZEKOCINY - ZŁOTY POTOK 11:0
2017-09-02/13:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - drużyna wycofana, walkower - LISWARTA KRZEPICE 0:6
Kolejka nr 1
2017-08-26/13:00 LISWARTA KRZEPICE - SPARTA SZCZEKOCINY 8:1
2017-08-26/13:00 ZŁOTY POTOK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 1:4
2017-08-26/13:00 ORZEŁ KIEDRZYN - AKADEMIA SPORTU PRZYSTAJŃ 6:3