III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Sos.-Katowice-jesień" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BKS SARMACJA BĘDZIN 10 20 6 2 2 38:23
2 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 10 20 6 2 2 30:19
3 UKS RUCH CHORZÓW 10 17 5 2 3 26:12
4 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 10 16 5 1 4 18:15
5 ORBITA BUKOWNO 9 15 4 3 2 30:13
6 AKS NIWKA w SOSNOWCU 10 9 2 3 5 11:25
7 RUCH CHORZÓW SA 10 7 2 1 7 8:42
8 AKS MIKOŁÓW 9 5 1 2 6 8:20
Kolejka nr 10
2017-10-21/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:0
2017-10-21/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 1:1
2017-10-21/13:00 RUCH CHORZÓW SA - AKS NIWKA w SOSNOWCU 1:1
2017-10-22/10:00 ORBITA BUKOWNO - AKS MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 10
2017-10-21/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:0
2017-10-21/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 1:1
2017-10-21/13:00 RUCH CHORZÓW SA - AKS NIWKA w SOSNOWCU 1:1
Kolejka nr 9
2017-10-14/09:00 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 3:2
2017-10-14/09:00 AKS NIWKA w SOSNOWCU - ORBITA BUKOWNO 1:1
2017-10-14/09:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - RUCH CHORZÓW SA 10:1
2017-10-15/11:00 AKS MIKOŁÓW - UKS RUCH CHORZÓW 0:5
Kolejka nr 8
2017-10-04/16:30 ORBITA BUKOWNO - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:3
2017-10-07/09:00 UKS RUCH CHORZÓW - AKS NIWKA w SOSNOWCU 5:0
2017-10-07/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - RUCH CHORZÓW SA 1:2
2017-10-12/14:15 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - AKS MIKOŁÓW 2:1
Kolejka nr 7
2017-09-30/09:00 ORBITA BUKOWNO - RUCH CHORZÓW SA 7:1
2017-09-30/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 5:1
2017-10-01/11:00 AKS MIKOŁÓW - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:4
2017-10-01/16:00 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - AKS NIWKA w SOSNOWCU 2:1
Kolejka nr 6
2017-09-19/16:30 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - ORBITA BUKOWNO 2:1
2017-09-23/09:00 RUCH CHORZÓW SA - UKS RUCH CHORZÓW 1:5
2017-09-23/09:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 5:4
2017-09-25/16:30 AKS NIWKA w SOSNOWCU - AKS MIKOŁÓW 2:1
Kolejka nr 5
2017-09-16/09:00 AKS NIWKA w SOSNOWCU - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:2
2017-09-16/09:00 UKS RUCH CHORZÓW - ORBITA BUKOWNO 0:1
2017-09-16/12:00 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - RUCH CHORZÓW SA 5:0
2017-09-17/11:00 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:1
Kolejka nr 4
2017-09-09/09:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - AKS NIWKA w SOSNOWCU 3:3
2017-09-09/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW 0:0
2017-09-10/09:00 RUCH CHORZÓW SA - AKS MIKOŁÓW 0:2
2017-09-10/11:00 ORBITA BUKOWNO - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 6:2
Kolejka nr 3
2017-09-06/15:00 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - UKS RUCH CHORZÓW 4:1
2017-09-06/17:00 AKS NIWKA w SOSNOWCU - RUCH CHORZÓW SA 0:1
2017-09-06/17:00 AKS MIKOŁÓW - ORBITA BUKOWNO 1:1
2017-09-07/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 4:1
Kolejka nr 2
2017-09-02/09:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 0:5
2017-09-02/09:00 ORBITA BUKOWNO - AKS NIWKA w SOSNOWCU 8:0
2017-09-02/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - AKS MIKOŁÓW 3:1
2017-09-02/15:00 RUCH CHORZÓW SA - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:8
Kolejka nr 1
2017-08-26/09:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - ORBITA BUKOWNO 3:2
2017-08-26/09:00 AKS NIWKA w SOSNOWCU - UKS RUCH CHORZÓW 3:1
2017-08-26/11:00 RUCH CHORZÓW SA - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:3
2017-08-26/11:00 AKS MIKOŁÓW - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2:2
Kolejka nr 10
2017-10-22/10:00 ORBITA BUKOWNO - AKS MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 11
2017-10-28/09:00 AKS NIWKA w SOSNOWCU - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2017-10-28/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - PKS JÓZEFKA CHORZÓW -:-
2017-10-28/13:30 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - ORBITA BUKOWNO -:-
2017-10-29/11:00 AKS MIKOŁÓW - RUCH CHORZÓW SA -:-
Kolejka nr 12
2017-11-04/09:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - AKS MIKOŁÓW -:-
2017-11-04/09:00 RUCH CHORZÓW SA - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. -:-
2017-11-04/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - AKS NIWKA w SOSNOWCU -:-
2017-11-05/10:00 ORBITA BUKOWNO - UKS RUCH CHORZÓW -:-
Kolejka nr 13
2017-11-11/09:00 UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW SA -:-
2017-11-11/09:00 AKS MIKOŁÓW - AKS NIWKA w SOSNOWCU -:-
2017-11-11/12:00 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2017-11-12/10:00 ORBITA BUKOWNO - PKS JÓZEFKA CHORZÓW -:-
Kolejka nr 14
2017-11-18/09:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - AKS MIKOŁÓW -:-
2017-11-18/09:00 AKS NIWKA w SOSNOWCU - SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. -:-
2017-11-18/09:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS RUCH CHORZÓW -:-
2017-11-18/13:00 RUCH CHORZÓW SA - ORBITA BUKOWNO -:-