II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 APN KNURÓW 9 21 7 0 2 33:10
2 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 10 19 6 1 3 31:11
3 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 18 5 3 1 30:8
4 KS ROW 1964 RYBNIK 10 16 4 4 2 28:19
5 MKS ISKRA PSZCZYNA 9 16 5 1 3 28:10
6 LUKAM 2010 SP. Z O.O. 9 11 3 2 4 36:20
7 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 9 3 1 0 8 4:82
8 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 9 1 0 1 8 5:35
Kolejka nr 10
2017-10-21/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS ROW 1964 RYBNIK 3:3
2017-10-22/09:00 APN KNURÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2017-10-22/09:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2017-10-24/17:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LUKAM 2010 SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 10
2017-10-21/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS ROW 1964 RYBNIK 3:3
Kolejka nr 9
2017-10-15/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 7:0
2017-10-15/11:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:1
2017-10-15/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 11:1
2017-10-15/11:30 KS ROW 1964 RYBNIK - APN KNURÓW 4:3
Kolejka nr 8
2017-10-06/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1:9
2017-10-07/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:0
2017-10-08/11:00 APN KNURÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 5:1
2017-10-08/11:30 KS ROW 1964 RYBNIK - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 4:0
Kolejka nr 7
2017-09-30/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:1
2017-10-01/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:1
2017-10-01/11:30 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:1
2017-10-01/12:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - APN KNURÓW 2:3
Kolejka nr 6
2017-09-24/09:00 APN KNURÓW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 10:0
2017-10-11/10:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 1:1
2017-10-11/15:30 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:3
2017-10-18/16:30 MKS ISKRA PSZCZYNA - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 3:2
Kolejka nr 5
2017-09-16/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 14:0
2017-09-17/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - APN KNURÓW 1:2
2017-09-17/11:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:2
2017-09-17/11:30 KS ROW 1964 RYBNIK - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:1
Kolejka nr 4
2017-09-07/17:30 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 1:7
2017-09-09/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK 0:11
2017-09-10/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:1
2017-09-10/11:00 APN KNURÓW - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0:2
Kolejka nr 3
2017-09-03/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0:2
2017-09-03/11:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 17:0
2017-09-03/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - APN KNURÓW 0:3
2017-09-03/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:0
Kolejka nr 2
2017-08-26/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 4:1
2017-08-27/09:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:6
2017-09-13/19:00 APN KNURÓW - KS ROW 1964 RYBNIK 6:0
2017-09-27/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:6
Kolejka nr 1
2017-08-20/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3:0
2017-08-20/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:1
2017-08-20/11:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS ROW 1964 RYBNIK 2:2
2017-08-30/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - APN KNURÓW 0:1
Kolejka nr 10
2017-10-22/09:00 APN KNURÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2017-10-22/09:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2017-10-24/17:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LUKAM 2010 SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 11
2017-10-28/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - APN KNURÓW -:-
2017-10-29/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2017-10-29/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2017-10-29/12:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 12
2017-11-04/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2017-11-05/09:00 APN KNURÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2017-11-05/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LUKAM 2010 SP. Z O.O. -:-
2017-11-05/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 13
2017-11-11/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2017-11-12/09:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2017-11-12/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - APN KNURÓW -:-
2017-11-12/11:30 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 14
2017-11-19/09:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2017-11-19/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2017-11-19/11:00 APN KNURÓW - LUKAM 2010 SP. Z O.O. -:-
2017-11-19/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS ROW 1964 RYBNIK -:-