Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 gr B Rybnik" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 6 16 5 1 0 102:21
2 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 7 15 5 0 2 53:41
3 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 7 10 3 1 3 47:34
4 RKP SP ROW w RYBNIKU I 7 9 3 0 4 50:60
5 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 7 0 0 0 7 12:108
Kolejka nr 9
2017-10-15/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW w RYBNIKU I 14:4
2017-10-17/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 29:1
Kolejka nr 9
2017-10-15/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW w RYBNIKU I 14:4
2017-10-17/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 29:1
Kolejka nr 8
2017-10-14/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 9:1
Kolejka nr 7
2017-10-07/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:6
2017-10-10/16:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU I 4:18
Kolejka nr 6
2017-09-30/09:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 2:8
2017-09-30/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU I 9:5
Kolejka nr 5
2017-09-26/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 17:3
2017-09-26/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 7:1
Kolejka nr 4
2017-09-23/09:00 RKP SP ROW w RYBNIKU I - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 5:4
2017-10-07/16:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 1:22
Kolejka nr 3
2017-09-19/17:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:15
2017-09-19/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - RKP SP ROW w RYBNIKU I 18:6
Kolejka nr 2
2017-09-09/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU I - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 8:2
2017-09-09/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2:9
Kolejka nr 1
2017-09-02/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 8:8
2017-09-02/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU I - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 4:9
Kolejka nr 8
2017-10-22/11:00 RKP SP ROW w RYBNIKU I - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-
Kolejka nr 10
2017-10-22/11:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2017-10-24/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-