Częstochowa: D2 Młodzik "Grupa I - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 POGOŃ KAMYK 7 15 5 0 2 24:4
2 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 6 13 4 1 1 18:21
3 SKRA III CZĘSTOCHOWA 5 12 4 0 1 41:5
4 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 7 7 2 1 4 7:22
5 OKSZA ŁOBODNO 4 3 1 0 3 4:15
6 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 5 0 0 0 5 5:32
Kolejka nr 8
2017-10-21/10:00 POGOŃ KAMYK - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:0
2017-10-21/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:6
2017-10-23/17:00 OKSZA ŁOBODNO - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2017-10-21/10:00 POGOŃ KAMYK - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:0
2017-10-21/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:6
Kolejka nr 7
2017-10-14/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - POGOŃ KAMYK 2:0
2017-10-14/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 8:0
2017-10-18/17:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - OKSZA ŁOBODNO 2:1
Kolejka nr 6
2017-10-07/10:00 POGOŃ KAMYK - OKSZA ŁOBODNO 4:0
Kolejka nr 5
2017-09-30/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 1:4
2017-10-04/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:2
Kolejka nr 4
2017-10-11/17:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 0:8
Kolejka nr 3
2017-09-16/10:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - POGOŃ KAMYK 0:3
2017-09-16/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 6:2
Kolejka nr 2
2017-09-09/10:00 POGOŃ KAMYK - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:1
2017-09-09/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - SKRA III CZĘSTOCHOWA 0:9
2017-09-12/17:30 OKSZA ŁOBODNO - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:0
Kolejka nr 1
2017-09-02/10:00 OKSZA ŁOBODNO - POGOŃ KAMYK 0:9
2017-09-02/10:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń 3:1
2017-09-02/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 15:1
Kolejka nr 3
2017-10-03/17:30 SKRA III CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 4
2017-09-23/10:00 POGOŃ KAMYK - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń -:-
2017-09-23/10:00 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
Kolejka nr 5
2017-09-30/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 6
2017-10-07/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2017-10-07/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 8
2017-10-23/17:00 OKSZA ŁOBODNO - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 9
2017-10-28/10:00 UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń - POGOŃ KAMYK -:-
2017-10-28/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OKSZA ŁOBODNO -:-
2017-10-28/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 10
2017-11-04/10:00 POGOŃ KAMYK - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
2017-11-04/10:00 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2017-11-04/10:00 OKSZA ŁOBODNO - UKS AKADEMIA SPORTU Przystajń -:-